Katalog Firm

BARANOWSKA KATARZYNA

Robimy to, na czym znamy się najlepiej! Nasze biuro tłumaczeń Katowice wykonuje przekłady dowolnych tekstów, w tym tłumaczenia przysięgłe Katowice i techniczne. Realizujemy tłumaczenia dla firm, instytucji państwowych oraz klientów indywidualnych. Tecnico Centrum Tłumaczeń Specjalistycznych to młoda firma, jednak dzięki przestrzeganiu surowych standardów pracy grono naszych klientów szybko się powiększa. Szybki rozwój umożliwia nam realizowanie usług tłumaczeniowych w jeszcze krótszych terminach! Jesteśmy zespołem tłumaczy języka angielskiego i niemieckiego. Współpraca z doświadczonymi tłumaczami z całej Polski pozwoliła na oferowanie tłumaczeń dla firm we wszystkich językach. Specjalizujemy się w tłumaczenia prawne Katowice, tłumaczenia medyczne, techniczne, tłumaczenia marketingowe. Wysoka jakość, ekspresowe wykonanie za przystępną cenę. Obserwuj ofertę promocyjną naszej firmy i łap okazje! Zespół Tecnico.

Szczegóły strony www.tecnicotlumaczenia.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.tecnicotlumaczenia.pl:

BARANOWSKA KATARZYNA

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 24 Odwiedziny googlebot 63

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY JĘZYKA ROSYJSKIEGO - PAJĄCZKOWSKA TERESA »

  TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY JĘZYKA ROSYJSKIEGO - PAJĄCZKOWSKA TERESA

  Oferuję usługi dla firm oraz dla osób prywatnych i instytucji państwowych w zakresie: - tłumaczenia przysięgłe wszelkich dokumentów - tłumaczenia ustne - tłumaczenia tekstów naukowych, technicznych, handlowych - przygotowanie korespondencji handlowej - przygotowanie materiałów na strony www - prace edycyjne w języku rosyjskim Jako tłumacz pracuję od 1998 roku, od chwili, gdy zostałam powołana na tłumacza przysięgłego języka rosyjskiego (biegłego sądowego) przez Prezesa Sądu Okręgowego w Toruniu (nr rej. TP/2734/05).

  Spis Firm - Data dodania: 15 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO TŁUMACZEŃ "DIUNA" SPÓŁKA CYWILNA »

  BIURO TŁUMACZEŃ "DIUNA" SPÓŁKA CYWILNA

  Biuro Tłumaczeń Diuna Tłumaczenia specjalistyczne to dziedzina, od której nasze biuro rozpoczynało swoją działalność na rynku translatorycznym. Dzięki temu, mogą mieć Państwo pewność, że żaden tekst nie sprawi naszym Tłumaczom problemu. Biuro Tłumaczeń Diuna S. C. - najwyższa jakość na rynku tłumaczeń specjalistycznych! Tłumaczenie - techniczne, zwykłe, przysięgłe - na wczoraj, na dziś, na jutro - dla nas nie ma zleceń zbyt trudnych. Zachęcamy zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne do wypróbowania naszych usług. Siedziba naszego biura tłumaczeń mieści się w Warszawie, lecz działamy na terenie całego kraju, zarówno na polu tłumaczeń pisemnych jak i ustnych. Na każde wykonane przez nas zlecenie dajemy dożywotnią gwarancję. Agencja Tłumaczeń Diuna S. C. - to się opłaca. Niezmiernie miło nam poinformować, że Biuro Tłumaczeń Diuna dołączyło do programu Rzetelna Firma, prowadzonego przez Krajowy Rejestr Długów. Uczestnictwo w nim daje Państwu 100% pewności, że Diuna zachowuje najwyższe standardy.

  Spis Firm - Data dodania: 25 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CENTRUM TŁUMACZEŃ CLASS TECH RAMZES MOSIEJ, skrót: CLASS TECH »

  CENTRUM TŁUMACZEŃ CLASS TECH RAMZES MOSIEJ, skrót: CLASS TECH

  Centrum tłumaczeń dokumentacji technicznej CLASS TECH zapewnia całościową obsługę translacyjną firm o profilu przemysłowym lub działających w obszarach związanych z techniką. Agencja specjalistyczna CLASS TECH oferuje usługi translacyjne obejmujące: tłumaczenia instrukcji obsługi maszyn i urządzeń, rysunków technicznych, specyfikacji technicznych itp. Centrum CLASS TECH oferuje wsparcie również przy tłumaczeniach dokumentacji uzupełniającej jak na przykład: ofert cenowych, umów i warunków dostaw maszyn i urządzeń czy artykułów promocyjnych. CLASS TECH to zespół inżynierów posiadających odpowiednią wiedzę oraz przygotowanie niezbędne przy współudziale w projektach technicznych naszych klientów i jednocześnie biegle posługujących się językami obcymi (wiodący jęz. angielski).

  Spis Firm - Data dodania: 06 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LYNX RYSZARD MICHAŁEK »

  LYNX RYSZARD MICHAŁEK

  Jeżeli poszukujesz firmy zajmującej się wykonywaniem tłumaczeń zwykłych i przysięgłych, prowadzącej swoją aktywność na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego, rekomendujemy zapoznanie się z ofertą bydgoskiej Kancelarii Tłumaczy Przysięgłych LYNX. LYNX to wykwalifikowani i niezwykle rzetelni tłumacze o wieloletnim doświadczeniu, zapewniający swoim klientom obsługę na najwyższym poziomie. Firma oferuje tłumaczenia w aż 30 językach, a również specjalistyczne przekłady z zakresu: medycyny, chemii, informatyki, prawa, biznesu, techniki i innych dziedzin. Najpopularniejsze zamówienia, dotyczące tłumaczenia projektów unijnych oraz dokumentów samochodowych, realizowane są w trybie przyspieszonym. LYNX zapewnia swoim klientom bardzo przystępne ceny, a dla stałych użytkowników firma przyrządziła pociągające rabaty oraz dogodne formy płatności. Chcesz poznać więcej informacji? Znajdziesz je na stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • JENISEJ ANDRZEJ BAJOREK »

  JENISEJ ANDRZEJ BAJOREK

  Wśród różnego typu języków, które wykorzystywane są na całym świecie, rosyjski zalicza się do tych najbardziej rozpowszechnionych. Zarówno w świecie biznesowym, kulturze, czy też innych sektorach istnieją silne relacje z państwami w których jest on stosowany. Tak samo jest w Polsce, gdzie tłumaczenia rosyjskiego Warszawa, Kraków lub, Gdynia w różnych dziedzinach swego funkcjonowania szczególnie cenią. Na obszarze tych miast, jak również pozostałych miast kraju, tłumacz polsko rosyjskie tłumaczenia tworzy na wielorakim poziomie. W zależności od posiadanych umiejętności albo praktyki, tłumaczenia jakie przeprowadza dany tłumacz rosyjskiego Warszawa czy innego typu miasta otrzymywać mają sposobność lepszej, jak i gorszej jakości. Tylko albowiem autentyczny ekspert - tłumacz na rosyjski, zaoferować ma możliwość w pełni rzetelne translacje. Michał Bajorek - Tłumacz Rosyjski Warszawa to specjalne biuro tłumaczeń, które do tego rodzaju rzeczywistych specjalistów z całą pewnością należy. Aby samodzielnie to sprawdzić, na początku dobrze jest odwiedzić następującą witrynę on line, na której Michał Bajorek Tłumacz Na Rosyjski Warszawa proponuje swoją propozycję ofertową.

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »