Katalog Firm

ALKATRON Marek Ciesielski

W firmie Alkatron specjalizujemy się w sprzedaży sprzętu komputerowego. W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy zarówno nowe jak też używane urządzenia w postaci komputerów oraz laptopów. Zapewniamy również akcesoria komputerowe w postaci drukarek, monitorów. Zajmujemy się sprzedażą również sprzedażą różnych części komputerów. Firmom zapewniamy także realizowanie stałej opieki informatycznej oraz serwisowej.

Szczegóły strony alkatron.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę alkatron.pl:

ALKATRON Marek Ciesielski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 9

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • RYSZARD HOROWIC USŁUGI ELEKTRONICZNE »

  RYSZARD HOROWIC USŁUGI ELEKTRONICZNE

  Usługi Montaż i naprawy analogowych i cyfrowych systemów domofonowych. Montaż i naprawy videodomofonów. Instalacje interkomowe i przywoławcze. Montaż i naprawy systemów telewizji przemysłowej CCTV - rejestracja zdarzeń. O firmie Działalność usługowa prowadzona od 1993 roku. Wieloletnia współpraca z administracjami Wspólnot Mieszkaniowych i Spółdzielniami Mieszkaniowymi. Obszar realizowanych usług - Kraków i okolice. Wystawiam faktury VAT.

  Spis Firm - Data dodania: 25 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DEXION POLSKA Sp. z o.o. »

  DEXION POLSKA Sp. z o.o.

  Każde przedsiębiorstwo szuka najlepszego rozwiązania związanego z zagospodarowaniem przestrzeni magazynowej. Firma Dexion Polska z Warszawy zapewnia okazaly zakres usług związanych z analizą potrzeb klienta, doradztwem, którego efektem jest wybór najodpowiedniejszego w danych warunkach rozwiązania. Dzięki temu, że posiadamy bardzo zróżnicowany asortyment nasze produkty znajdują użytek w wielu branżach. Oferujemy różnorodnego typu regały, jakie wykorzystywane sąprzede wszystkim w niedużych magazynach, wielkich centrach dystrybucyjnych, sklepach, garażach, warsztatach, bibliotekach, biurach, urzędach, ośrodkach służby zdrowia, czu też muzeach. Zapewniamy terminowość dostaw, profesjonalny montaż oraz pełną opiekę posprzedażową.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MICHAŁ SZCZELEWSKI WASH SERWIS »

  MICHAŁ SZCZELEWSKI WASH SERWIS

  Firma WashSerwis to sprawdzone myjnie bezdotykowe. Zajmujemy się zarówno montażem, serwisem jak i sprzedażą gotowych myjni bezdotykowych. Instalujemy myjnie jedno stanowiskowe jak i wielostanowiskowe. Na rynku istniejemy już od kilku lat i w tym czasie postawiliśmy kilkadziesiąt myjni washserwis. Na naszej stronie znajdziesz zdjęcia zrealizowanych przez naszą firmę. Atrakcyjne ceny oraz szybka realizacja projektu to właśnie washserwis.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • F.H.U. KOSIAREX Mariusz Sitarski »

  F.H.U. KOSIAREX Mariusz Sitarski

  Kosiarex zajmuje się serwisowaniem sprzętu ogrodniczego i leśnego. Wiemy jak ważna jest odpowiednia diagnoza stanu technicznego urządzenia oraz dobór odpowiednich komponentów o najwyższej wydajności. Poprzez rzetelną i szybką diagnozę oraz naprawę staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, którzy zawsze mogą liczyć na profesjonalną obsługę z naszej strony. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Świadczymy usługi napraw pogwarancyjnych sprzętów różnych marek.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AZU TECH - DOM Marek Ostrówka »

  AZU TECH - DOM Marek Ostrówka

  Przedsiębiorstwo A. Z. U. TECH-DOM, istnieje na rynku już od ponad 50 lat. Zajmujemy się naprawą, jak i sprzedażą sprzętu gospodarstwa domowego, chłodniczego, klimatyzacji samochodowej, domowej, biurowej, kolektorów słonecznych, pomp ciepła oraz innych. Mamy tylko nowy wybór urządzeń wiodących firm w Europie. Siedzibą jest miasto Rzeszów i tam też znajduje się nasz magazyn części zamiennych i wyrobów. W chwili obecnej w firmie jest zatrudnionych dziesięciu pracowników, w tym ośmiu techników, mających dyplomy mistrzowskie. Technicy, jak również pracownicy umysłowi to w większości ludzie młodzi, pełni zapału i ambicji z wysokimi kwalifikacjami, a przede wszystkim z ogromnymi możliwościami. Szczególną uwagę przywiązuje właściciel firmy, Marek Ostrówka do terminowości wykonywania usług, kulturę osobistą jak i regulowaniu płatności wobec swoich podwykonawców i pracowników.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »