Katalog Firm

Www.bptour.pl

Firma Bp Tour zajmuje się szeroko pojętym transportem osób zarówno w kraju jak i za granicą. Świadczymy usługi osobom prywatnym, firmom i instytucjom państwowym. Posiadamy zróżnicowaną flotę 50 pojazdów od 19 do 58 miejsc.Oferujemy także przewozy regularne na trasach z Lublina do: Krakowa, Zakopanego, Łodzi, Częstochowy, Białej Podlaskiej, Dęblina, Krasnego stawu i wielu innych miejscowości. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Szczegóły strony www.bptour.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.bptour.pl:

Www.bptour.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 141 Odwiedziny alexa 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Www.couriers.pl »

  Www.couriers.pl

  Domestic Courier Service specjalizuje się w świadczeniu międzynarodowych usług kurierskich na terenie całego świata. Oferujemy transport lotniczy, lądowy przesyłki kurierskie międzynarodowe, krajowe, lokalne. Oferujemy transporty dedykowane, transporty dla szpitali (suchy lód) oferujemy usługę od drzwi do drzwi. PODSTAWOWE ATUTY FIRMY: punktualność, skuteczność, niezawodność, uczciwość, terminowość

  Spis Firm - Data dodania: 26 02 2012 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Www.hermespol.com.pl »

  Www.hermespol.com.pl

  Firma Hermespol, działa na rynku od 20 lat. Oferujemy usługi transportu krajowego, międzynarodowego oraz magazynowania. Jesteśmy doświadczonym operatorem logistycznym posiadającym zarówno swój tabor pojazdów, jak i wykwalifikowaną spedycję. Oferujemy wysoki poziom usług i elastyczność. Nasza baza znajduje się w Kleszczewie, zaraz przy drodze S5 oraz autostradzie A2! Postaw na jakość i rzetelność! Zapraszamy do współpracy!

  Spis Firm - Data dodania: 07 05 2012 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Transport Maszyn Poznań – Fast Trans »

  Transport Maszyn Poznań – Fast Trans

  Profesjonalny i bezpieczny transport pojazdów oraz maszyn, oferujemy szeroki wachlarz usług: - transport maszyn rolniczych i budowlanych (również ciężkich i wielkogabarytowych), - transport maszyn poligraficznych, - transport osprzętu, - transport linii produkcyjnych, - transport wózków widłowych, - oraz innych urządzeń. Specjalizujemy się w transporcie poziomym, jak również pionowym. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt - specjalne rampy transportowe, podnośniki, naczepy oraz samochody, które pozwalają nam na transport i przemieszczanie maszyn o wadze nawet do 50 ton.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2012 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TEXTRA Katarzyna Szczur »

  TEXTRA Katarzyna Szczur

  Firma TEXTRA oferuje usługi z dziedziny spedycji krajowej i międzynarodowej. Obsługujemy transport drogą lądową, morską oraz powietrzną. W ramach obsługi spedycyjnej zapewniamy między innymi fachowe doradztwo, sporządzanie dokumentacji, zawieranie umów o przewóz, monitorowanie towaru. Zajmujemy się również kompleksową obsługą systemu Intrastat. Znamiennym przejawem naszej działalności jest magazynowanie towaru i obszerny wachlarz usług z tym związanych. Działamy sprawnie, odpowiedzialnie i niezawodnie.

  Spis Firm - Data dodania: 02 04 2013 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Logocentrum »

  Logocentrum

  Przedsiębiorstwo Logocentrum z siedzibą w mieście Poznań zajmuje się wynajem magazynów. Ponad to umożliwiamy transport materiałów niebezpiecznych, świadczymy usługi logistyczne oraz organizujemy spedycje. Pracujemy w oparciu o procedury, nie pozwalające na zaskoczenie i brak pomysłu jak rozwiązać problem. Zapraszamy na naszą stronę internetową http://www. logocentrum. com. pl/ po więcej szczegółów.

  Spis Firm - Data dodania: 08 05 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »