Katalog Firm

"SCANDINAVIAN EXPRESS POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Scandinavian. com. pl jest specjalistą w spedycji i transporcie. Wieloletnie praktyka sprawia, że firma została ekspertem w branży logistycznej także oferuje pomoc przy ulepszeniu procesów logistycznych w przedsiębiorstwach swoich Klientów. Scandinavian Express specjalizuje się w transporcie chłodniczym, przesyłkach całopojazdowych oraz logistyce kontraktowej. Scandinavian Express realizuje swoje usługi pomiędzy Europą a Skandynawią, a w szczególności między Polską, a Szwecją i Norwegią. Firma charakteryzuje się wykonywaniem przewozów na czas, bez uszkodzeń i z zachowaniem bezpieczeństwa. Obok transportu, Scandinavian Express proponuje także do dyspozycji Klientów innowacyjne magazyny z możliwością składowania ładunków wraz z całkowitą obsługą logistyczną przy swojej siedzibie w Gdańsku.

Szczegóły strony www.scandinavian.com.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.scandinavian.com.pl:

"SCANDINAVIAN EXPRESS POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 13

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • VIP TRAVEL Kalupa Tadeusz »

  VIP TRAVEL Kalupa Tadeusz

  Nasza firma świadczy usługi transportu osobowego dla firm, instytucji i szkół oraz dla grup zorganizowanych i osób indywidualnych. Wykonujemy transporty na terenie całej Polski i Europy. KARPACZ-BUS działa na podstawie licencji nr OU-003073 na wykonywanie międzynarodowego przewozu osób. Posiadamy polisę ubezpieczeniową PZU tzw. OC przewoźnika, aby każdy pasażer czuł się z nami pewnie i bezpiecznie.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • JAPA & CO DARIUSZ JAKUBOWSKI »

  JAPA & CO DARIUSZ JAKUBOWSKI

  Firma JAPA została przez nas założona w 1991 roku. Od tego czasu działamy na rynku przeprowadzek, sukcesywnie rozwijając i unowocześniając zakres swoich usług. Profesjonalny sposób zarządzania, nowoczesne meblowozy, sprawne i bezpieczne pakowanie, wysoka jakość usług potwierdzona przez naszych Klientów, a przy tym uczciwość i uprzejmość doświadczonych pracowników. To co nas wyróżnia: Każdy Klient jest dla nas tym najważniejszym bez względu na to czy przeprowadzamy jeden pokój czy dziesięć pięter.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "ARKA"SPÓŁKA CYWILNA,DOBIASZ MARIUSZ,DOBIASZ ARTUR »

  "ARKA"SPÓŁKA CYWILNA,DOBIASZ MARIUSZ,DOBIASZ ARTUR

  Realizujemy przeprowadzki od wielu lat, dzięki temu nasze usługi są niezwykle profesjonalne. W celu kompletnego przygotowania do przeprowadzki, posiadamy wszelkie niezbędne przybory do sprawnego wykonania usługi. Nasze auta przygotowane są jedynie do przeprowadzek. Po nasze usługi sięgnęło do tego czasu mnóstwo klientów. Klient ceni sobie nasze doświadczenie, które nabywamy wykonując każdą następną przeprowadzkę.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "A & D S.C." BIURO RACHUNKOWE »

  "A & D S.C." BIURO RACHUNKOWE

  Domestic Courier Service specjalizuje się w świadczeniu międzynarodowych usług kurierskich na terenie całego świata. Oferujemy transport lotniczy, lądowy przesyłki kurierskie międzynarodowe, krajowe, lokalne. Oferujemy transporty dedykowane, transporty dla szpitali (suchy lód) oferujemy usługę od drzwi do drzwi. PODSTAWOWE ATUTY FIRMY: punktualność, skuteczność, niezawodność, uczciwość, terminowość

  Spis Firm - Data dodania: 31 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Agnieszka Tyrańska TRANSFER TEAM »

  Agnieszka Tyrańska TRANSFER TEAM

  „Twoja Przeprowadzka” Transfer TEAM to firma, która od kilkunastu lat wykonuje usługi przeprowadzkowe w Krakowie i okolicach. Pomagamy przy przeprowadzkach klientom indywidualnym, instytucjom państwowym oraz dużym i małym firmom. Zdobyte przez lata działalności doświadczenie, profesjonalni i dobrze zorganizowani pracownicy oraz odpowiedni sprzęt powodują, że podczas przeprowadzki powierzają Państwo swój dobytek we właściwe ręce. Realizujemy największe przeprowadzki, gwarantując całkowity profesjonalizm i najlepszą jakość obsługi.

  Spis Firm - Data dodania: 11 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »