Katalog Firm

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE BP TOUR BREWCZAK PIOTR

Firma Bp Tour zajmuje się szeroko pojętym transportem osób zarówno w kraju jak i za granicą. Świadczymy usługi osobom prywatnym, firmom i instytucjom państwowym. Posiadamy zróżnicowaną flotę 50 pojazdów od 19 do 58 miejsc. Oferujemy także przewozy regularne na trasach z Lublina do: Krakowa, Zakopanego, Łodzi, Częstochowy, Białej Podlaskiej, Dęblina, Krasnego stawu i wielu innych miejscowości. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Szczegóły strony www.bptour.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.bptour.pl:

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE BP TOUR BREWCZAK PIOTR

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 15

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • MACIEJ BOGUSZ "SPEED-TRANS WARSZAWA" »

  MACIEJ BOGUSZ "SPEED-TRANS WARSZAWA"

  SPEED-TRANS to ogólnopolska baza kierowców, zajmująca się wykonywaniem usług transportowych i spedycyjnych na terenie Warszawy i całej Polski. Zapewniamy profesjonalne usługi pojazdami od 1 t do 24 t, polegające na terminowych dostawach, jak również doradztwo spedycyjno-transportowe. SPEED-TRANS - transport usługi, spedycja, transport krajowy. Ogólnopolska baza pojazdów, wykonująca usługi transportowe oraz transport samochodowy na terenie całej Polski. Zapewniamy szybką, profesjonalną obsługę oraz terminowe dostawy Państwa ładunków. Oferujemy również pomoc i doradztwo transportowo - spedycyjne.

  Spis Firm - Data dodania: 06 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • S.C.P. JANSEN MAJCHER SŁAWOMIR »

  S.C.P. JANSEN MAJCHER SŁAWOMIR

  Marka Teambus tworzona przez firmę S. C. P. Jansen oferuje przejazdy na trasie Skarżysko-Kam – Katowice, między innymi przez Kielce, Tokarnia, Jędrzejów, Chlewice, Szczekociny, Kroczyce, Zwiecie, Będzin, Sosnowiec. Na naszej trasie jeździ m. in. Iveco Mago. Oferujemy również rezerwację biletów przez internet w okazyjnych cenach. Na naszej mapie możemy sprawdzić obecną pozycję busa. Dodatkowo wysoki komfort jazdy, wygoda, możliwość korzystania z bezprzewodowego internetu w sieci wi-fi, DVD. Zdjęcia naszego głównego busa na naszej stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ADAM GORAJ »

  ADAM GORAJ

  Firma Wywóz Nieczystości Płynnych Usługi transportowe Adam Goraj istnieje na rynku od 1988 roku. Na początku działalności naszą główną usługą był wywóz nieczystości płynnych. Wraz z rozwojem rynku i zachodzącymi zmianami wokół naszej działalności wzbogaciliśmy ofertę. Park maszynowy rozszerzyliśmy o koparko-ładowarki i samochody transportowe. Nasze usługi wykonujemy na terenie gmin: Rokietnica, Szamotuły, Kiekrz, Tarnowo Podgórne Suchy Las, Oborniki, Poznań. Oferta: > Wywóz Nieczystości Płynnych (asenizacja) > Transport ciężarowy materiału sypkich: - żwir - piasek - ziemia - torf - gruz - tłuczeń budowlany > Roboty ziemne koparko-ładowarką Catepillar - humusowanie - kopanie i zasypywanie fundamentów - niwelacja terenu - rozładunek i załadunek palet - prace rozbiórkowe małych obiektów - kopanie pod melioracje, kopanie stawów, oczek wodnych - wymiana gruntów - podbudowy drogowe - wynajem sprzętu budowlanego z obsługą operatorką

  Spis Firm - Data dodania: 24 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Logocentrum Sp. z o.o. »

  Logocentrum Sp. z o.o.

  Przedsiębiorstwo Logocentrum z siedzibą w mieście Poznań zajmuje się wynajem magazynów. Ponad to umożliwiamy transport materiałów niebezpiecznych, świadczymy usługi logistyczne oraz organizujemy spedycje. Pracujemy w oparciu o procedury, nie pozwalające na zaskoczenie i brak pomysłu jak rozwiązać problem. Zapraszamy na naszą stronę internetową http://www. logocentrum. com. pl/ po więcej szczegółów.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WIKI PAWEŁ MROZOWICZ »

  WIKI PAWEŁ MROZOWICZ

  W branży różnorakiego rodzaju wyprowadzek nasza jednostka http://transportprywatny. com. pl jest liderem na rynku. Mamy wieloletnie doświadczenie na tejże płaszczyźnie. Nasza propozycja zawiera usługi z obszaru taxi bagażowe, przewóz rzeczy, transport drobnicowy itd. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Zapewniamy pełną satysfakcję oraz konkurencyjne ceny. Gorąco zapraszamy na naszą stronę i zachęcamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »