Katalog Firm

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE BP TOUR BREWCZAK PIOTR

Firma Bp Tour zajmuje się szeroko pojętym transportem osób zarówno w kraju jak i za granicą. Świadczymy usługi osobom prywatnym, firmom i instytucjom państwowym. Posiadamy zróżnicowaną flotę 50 pojazdów od 19 do 58 miejsc. Oferujemy także przewozy regularne na trasach z Lublina do: Krakowa, Zakopanego, Łodzi, Częstochowy, Białej Podlaskiej, Dęblina, Krasnego stawu i wielu innych miejscowości. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Szczegóły strony www.bptour.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.bptour.pl:

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE BP TOUR BREWCZAK PIOTR

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 25

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ELTEL WALDEMAR RZEPIŃSKI »

  ELTEL WALDEMAR RZEPIŃSKI

  ELTEL jest dobrze rozwijającą się firmą. Pracownicy wywodzą się z Firm takich jak: GPRT (Gdańskie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych), SIEMENS, Polska Telefonia Cyfrowa (ERA). Naszą główna zaletą jest ponad 20-letnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej. Od samego początku powstawania w Polsce telefonii komórkowej, uczestniczyliśmy w rozwoju infrastruktury GSM, DCS i UMTS na terenie całego kraju. Obecnie współpracujemy między innymi z Nokia Siemens Networks oraz C&C Partners Telecom. W ostatnim czasie nawiązaliśmy również współpracę z firmami Relacom oraz Viessmann. Dzięki firmie Viessmann poszerzyliśmy ofertę naszych usług o projektowanie i instalację kolektórów słonecznych. Od niedawna zajmujemy się także transportem towarów. Posiadamy własne samochody, które pozwalają szybko i bezpiecznie przewozić różnego rodzaju materiały. Zapraszamy do osiągania wspólnych sukcesów.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EUROASIA CARGO SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  EUROASIA CARGO SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Promująca się na niniejszej domenie firma EUROASIA CARGO SERVICE oferuje szereg świadczeń z obszaru spedycji międzynarodowej. Jej zasadniczą specjalnością jest transport do Europy Wschodniej, a ponadto do państw azjatyckich. Gwarantuje transfer do takich ośrodków, jak: Ukraina, Armenia, Syria lub Azerbejdżan. Świadczenia dodatkowe mieszczą organizowanie przeładunku asortymentu oraz doradztwo na temat logistyki międzynarodowej.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "RGW EXPRESS" Sp. z o.o. »

  "RGW EXPRESS" Sp. z o.o.

  Firma spedycyjna RGW Express Polska to jedna z trzech spółek grupy RGW Express. Oferujemy niezwykle obszerny wachlarz usług dostosowanych do indywidualnych oczekiwań klienta. Zajmujemy się międzynarodowym transportem morskim, lotniczym i lądowym. Obsługujemy każdy rodzaj przesyłek lotniczych, również elementy cargo. Funkcjonujemy jako agencja celna zlokalizowana na lotnisku w Warszawie. Znamiennym aspektem naszej działalności jest logistyka przesyłek krytycznych. Jesteśmy dyspozycyjni całą dobę, przez siedem dni w tygodniu.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KATARZYNA SZCZUR "TEXTRA" »

  KATARZYNA SZCZUR "TEXTRA"

  Firma TEXTRA oferuje usługi z dziedziny spedycji krajowej i międzynarodowej. Obsługujemy transport drogą lądową, morską oraz powietrzną. W ramach obsługi spedycyjnej zapewniamy między innymi fachowe doradztwo, sporządzanie dokumentacji, zawieranie umów o przewóz, monitorowanie towaru. Zajmujemy się również kompleksową obsługą systemu Intrastat. Znamiennym przejawem naszej działalności jest magazynowanie towaru i obszerny wachlarz usług z tym związanych. Działamy sprawnie, odpowiedzialnie i niezawodnie.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WIKI PAWEŁ MROZOWICZ »

  WIKI PAWEŁ MROZOWICZ

  W branży różnorakiego rodzaju wyprowadzek nasza jednostka http://transportprywatny. com. pl jest liderem na rynku. Mamy wieloletnie doświadczenie na tejże płaszczyźnie. Nasza propozycja zawiera usługi z obszaru taxi bagażowe, przewóz rzeczy, transport drobnicowy itd. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Zapewniamy pełną satysfakcję oraz konkurencyjne ceny. Gorąco zapraszamy na naszą stronę i zachęcamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »