Katalog Firm

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE BP TOUR BREWCZAK PIOTR

Firma Bp Tour zajmuje się szeroko pojętym transportem osób zarówno w kraju jak i za granicą. Świadczymy usługi osobom prywatnym, firmom i instytucjom państwowym. Posiadamy zróżnicowaną flotę 50 pojazdów od 19 do 58 miejsc. Oferujemy także przewozy regularne na trasach z Lublina do: Krakowa, Zakopanego, Łodzi, Częstochowy, Białej Podlaskiej, Dęblina, Krasnego stawu i wielu innych miejscowości. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Szczegóły strony www.bptour.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.bptour.pl:

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE BP TOUR BREWCZAK PIOTR

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 24

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • JAPA & CO DARIUSZ JAKUBOWSKI »

  JAPA & CO DARIUSZ JAKUBOWSKI

  Firma JAPA została przez nas założona w 1991 roku. Od tego czasu działamy na rynku przeprowadzek, sukcesywnie rozwijając i unowocześniając zakres swoich usług. Profesjonalny sposób zarządzania, nowoczesne meblowozy, sprawne i bezpieczne pakowanie, wysoka jakość usług potwierdzona przez naszych Klientów, a przy tym uczciwość i uprzejmość doświadczonych pracowników. To co nas wyróżnia: Każdy Klient jest dla nas tym najważniejszym bez względu na to czy przeprowadzamy jeden pokój czy dziesięć pięter.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DARŁOWSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEWOZOWE Sp. z o.o. »

  DARŁOWSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEWOZOWE Sp. z o.o.

  Darłowskie Przedsiębiorstwo Przewozowe istnieje od 1999 r. Podstawą naszej działalności jest transport drogowy osób - krajowy i zagraniczny. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów o zróżnicowanej liczbie miejsc. Posiadamy autobusy i busy przeznaczone do przewozów turystycznych. Jako organizator turystyki świadczymy kompleksową obsługę wycieczek - aranżujemy transport, przewodników polsko lub obcojęzycznych, bilety wstępu itd. Współpracujemy z wieloma klientami instytucjonalnymi takimi jak szkoły, urzędy, hotele, ośrodki wczasowe. Realizujemy dowozy pracowników do zakładów pracy na podstawie umów z pracodawcami. Przyjmujemy również zlecenia indywidualne (okolicznościowe). Zamówienia autobusów i busów na takie przejazdy przyjmujemy pod numerem telefonu 601 45 12 71 (Tomasz Stronski) najchętniej w godzinach 8. 00 - 18. 00 od poniedziałku do soboty. Zapraszamy do korzystania z naszych usług i życzymy przyjemnej podróży.

  Spis Firm - Data dodania: 25 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EURO-TAX Consulting Damian Drążyk »

  EURO-TAX Consulting Damian Drążyk

  Szanowni Państwo!!! Państwa firma świadcząc usługi międzynarodowego transportu drogowego niewątpliwie ponosi wysokie koszty związane z zakupem paliw, olejów i płynów, części do samochodu, czy chociażby opłaty za przejazdy autostradami, tunelami, mostami oraz opłaty parkingowe. Wszystkie te wydatki ponoszone na terenie państw członkowskich UE są wydatkami obejmującymi zagraniczny podatek VAT. Korzyści płynących z możliwości odzyskania podatku Vat dla Państwa firmy można mnożyć. Pieniądze o jakie będziemy się ubiegać w Państwa imieniu stanowią od 1/5 do 1/4 wszystkich wydatków które ponieśli Państwo za granicami Polski w związku z transportem. Uściślając, kwota ta wynika z faktu, iżśrednia stawka podatku VAT w krajach Unii Europejskiej to 18-22 %. Zaznaczamy, że te pieniądze się po prostu prawnie Państwu należą. Odzyskane w ten sposób środki będą mogli rozdysponować Państwo według Państwa rozeznania. Może to być np. zakup nowego samochodu ciężarowego i zatrudnienie dodatkowej kadry pracowników, które przyczynią się znacząco dla rozwoju Państwa firmy. Konieczne jest jednak posiadanie stosownych dokumentów potwierdzających prawo do odliczenia tego podatku. Są nimi oryginalne faktury bądź paragony zakupu. Jeśli próbowali Państwo kiedykolwiek odzyskać podatek VAT za zakup m. in. paliwa w UE, doskonale zdajecie sobie sprawę jak czasochłonny i długotrwały jest to proces. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, oferujemy kompleksowe przeprowadzenie Państwa firmy przez formalności w zagranicznych urzędach skarbowych, aż do otrzymania zapłaconego podatku Vat na konto bankowe. Prowizja pobierana za usługi firmy Euro-Tax Consulting jest obecnie jedną z najniższych na rynku. Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem bardziej szczegółowych informacji, prosimy o kontakt poprzez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na naszej stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CHESTER PW RAJCA ROMAN »

  CHESTER PW RAJCA ROMAN

  Specjalizacją naszej firmy są przeprowadzki oraz rozmaite usługi transportowe na terenie Warszawy. Oferta dotyczy osób prywatnych i firm. Umożliwiamy Państwu kompleksowe przeprowadzki począwszy od pakowania mienia i jego odpowiednie zabezpieczenie po jego rozpakowanie po przewiezieniu. Nasza firma oferuje również montaż i demontaż mebli. Sprawdź opinię naszych zadowolonych klientów i skorzystaj z naszych usług już dziś.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TRANSNAJ Konrad Najgrodzki »

  TRANSNAJ Konrad Najgrodzki

  Profilem działalności przedsiębiorstwa Transnaj są usługi transportowe oraz przeprowadzki z Anglii do Polski oraz z Polski do Anglii. Przedsiębiorstwo posiada wieloletnie doświadczenie, dysponuje odpowiednim taborem samochodowym oraz doskonale wie, w jaki sposób należy bezpiecznie przewieźć rzeczy z punktu A do punktu B w systemie door-to-door. Klienci mogą liczyć na atrakcyjne ceny oraz szybką wycenę usług online.

  Spis Firm - Data dodania: 24 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »