Katalog Firm

PCC INTERMODAL SPÓŁKA AKCYJNA

Działalność PCC Intermodal S. A. obejmuje organizowanie transportu intermodalnego towarów w kontenerach na bazie regularnych połączeń kolejowych, które skoordynowane są z transportem drogowym, na odcinku umożliwiającym realizację zamówienia usługi w relacji door-to-door. Głównym zadaniem spółki jest oferowanie kompleksowego oraz konkurencyjnego serwisu według rozkładów stałych połączeń pomiędzy nowoczesnymi terminalami lądowymi (Kutno, Brzeg Dolny, Sławków/Gliwice) i portami morskimi (Gdańsk, Gdynia, Hamburg, Bremerhaven, Rotterdam). PCC Intermodal S. A. łączy doświadczenie pracowników z nowoczesnymi metodami zarządzania oraz dobrymi europejskimi praktykami w zakresie operacji terminalowo – kontenerowych. We wrześniu 2011 roku spółka planuje otwarcie nowoczesnego terminalu kontenerowego zlokalizowanego na terenie Kutna, który będzie pierwszym w pełni funkcjonalnym centrum logistyczno – przeładunkowym zdolnym obsłużyć ładunki napływające i wysyłane z centralnej Polski na wschód, zachód oraz w relacjach północ – południe. Powierzchnia operacyjna obiektu wynosi 80 tys. m kw., zdolny on będzie obsłużyć ponad 200 tys. TUE rocznie, a jego możliwości składowe wynosić będą 4000 TEU.

Szczegóły strony www.pccintermodal.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.pccintermodal.pl:

PCC INTERMODAL SPÓŁKA AKCYJNA

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 17 Odwiedziny googlebot 56

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWO-TRANSPORTOWE ZBIGNIEW BIGOS »

  PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWO-TRANSPORTOWE ZBIGNIEW BIGOS

  Kurier Europa - paczki, przesyłki, przeprowadzki, przewozy osób i zwierząt Polska - Irlandia - Polska. Docelowo jeździmy do Irlandii ale wykonujemy również usługi do/z Niemiec, Holandii, Belgii, Francji i Wielkiej Brytanii. Oferujemy konkurencyjnie niskie ceny, solidność, szybkość, niezawodność oraz wysokiej jakości usługi. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie w kilka sekund można zamówić Kuriera.

  Spis Firm - Data dodania: 30 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • P.H.U. EXPRESS Janusz Nowakowski »

  P.H.U. EXPRESS Janusz Nowakowski

  Zastanawiasz się pewnie czym wrócić do kraju. Czy wyselekcjonować samolot, autobus, czy także pociąg. Niestety wszystkie te rozwiązania posiadają jedną wadę nie gwarantują transportu pod same drzwi. Przewozy do polski do usługa dzięki, której dostaniesz się wprost z miejsca w którym się znajdujesz do określonego miejsca w Polsce. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony, tam dowiesz się więcej o naszych samochodach, znajdziesz numer telefonu i będziesz mógł zamówić busa.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CLOUD LOGISTICS SP. z o.o. »

  CLOUD LOGISTICS SP. z o.o.

  Na szybkie dostarczenie przesyłek międzynarodowych można liczyć powierzając to zadanie firmie AIN Kurier. Oczywiście nie tylko szybkość dostawy jest tutaj ważne. Liczy się także bezpieczeństwo przesyłki w czasie transportu, a także cena - najlepiej, by nie była ona zbyt wygórowana. AIN Kurier spełnia wszystkie warunki, by uchodzić za idealną firmę kurierską. Zapoznaj się z naszą ofertą - w tym momencie na naszej liście znajduje się ponad 50 krajów, do których dostarczamy paczki. Zobacz również cennik przesyłek międzynarodowych. Zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • HUSSAR GRUPPA SPÓŁKA AKCYJNA »

  HUSSAR GRUPPA SPÓŁKA AKCYJNA

  Firma transportowa Hussar Gruppa to wyjątkowa firma w branży transportu i spedycji. Charakteryzuje się innowacyjnym podejściem do biznesu, szybkim rozwojem i ciągłym dążeniem do perfekcji, zatrudnia tylko doświadczonych kierowców. Wprowadza autorskie projekty, które ulepszają i przyspieszają proces przewozu towaru, gwarantują jego bezpieczeństwo i szybki transport. Dowiedz się więcej na stronie hussar-gruppa. com.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • NEEDER PAWEŁ RYMKIEWICZ »

  NEEDER PAWEŁ RYMKIEWICZ

  Największa liczba Polaków, aby dojechać do Niemiec zamawia busy do Niemiec z pomorskiego. Ponieważ są one tanie, komfortowe i bezpieczne, a co najistotniejsze kursują do wszystkich większych miast w Niemczech. Firma przewozowa o nazwie NEEDER oferuje codzienne przewozy z Gdańska do Niemiec z adresu pod adres. Pasażer, który jest zainteresowany trasą z Gdańska do Niemiec proszony jest o zajrzenie na naszą witrynę, ponieważ jest tam wykaz miast niemieckich jakie obsługujemy. Nasza siedziba mieści się w Słupsku, dlatego też obsługujemy tylko i wyłącznie województwo pomorskie odbierając klientów z adresu pod adres. Serdecznie zapraszamy do podróży na trasie, gdzie możecie zamówić w łatwy i pewny sposób busy do Niemiec Gdańsk.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »