Katalog Firm

PCC INTERMODAL SPÓŁKA AKCYJNA

Działalność PCC Intermodal S. A. obejmuje organizowanie transportu intermodalnego towarów w kontenerach na bazie regularnych połączeń kolejowych, które skoordynowane są z transportem drogowym, na odcinku umożliwiającym realizację zamówienia usługi w relacji door-to-door. Głównym zadaniem spółki jest oferowanie kompleksowego oraz konkurencyjnego serwisu według rozkładów stałych połączeń pomiędzy nowoczesnymi terminalami lądowymi (Kutno, Brzeg Dolny, Sławków/Gliwice) i portami morskimi (Gdańsk, Gdynia, Hamburg, Bremerhaven, Rotterdam). PCC Intermodal S. A. łączy doświadczenie pracowników z nowoczesnymi metodami zarządzania oraz dobrymi europejskimi praktykami w zakresie operacji terminalowo – kontenerowych. We wrześniu 2011 roku spółka planuje otwarcie nowoczesnego terminalu kontenerowego zlokalizowanego na terenie Kutna, który będzie pierwszym w pełni funkcjonalnym centrum logistyczno – przeładunkowym zdolnym obsłużyć ładunki napływające i wysyłane z centralnej Polski na wschód, zachód oraz w relacjach północ – południe. Powierzchnia operacyjna obiektu wynosi 80 tys. m kw., zdolny on będzie obsłużyć ponad 200 tys. TUE rocznie, a jego możliwości składowe wynosić będą 4000 TEU.

Szczegóły strony www.pccintermodal.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.pccintermodal.pl:

PCC INTERMODAL SPÓŁKA AKCYJNA

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 18 Odwiedziny googlebot 58

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWO-TRANSPORTOWE ZBIGNIEW BIGOS »

  PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWO-TRANSPORTOWE ZBIGNIEW BIGOS

  Kurier Europa - paczki, przesyłki, przeprowadzki, przewozy osób i zwierząt Polska - Irlandia - Polska. Docelowo jeździmy do Irlandii ale wykonujemy również usługi do/z Niemiec, Holandii, Belgii, Francji i Wielkiej Brytanii. Oferujemy konkurencyjnie niskie ceny, solidność, szybkość, niezawodność oraz wysokiej jakości usługi. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie w kilka sekund można zamówić Kuriera.

  Spis Firm - Data dodania: 30 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EST Sp. z o.o. »

  EST Sp. z o.o.

  EST jest jedną z pierwszych firm przewozowych, prowadzącą regularne międzynarodowe przewozy autokarowe. Aktualnie świadczymy usługi przewozów pasażerskich z Pomorza, Wielkopolski, Śląska oraz Polski centralnej do Niemiec (na podstawie Zezwolenia Ministerstwa Infrastruktury na przewozy regularne) do Berlina, Hamburga, Bremen i Bremerhaven. Zachęcamy Wszystkich Państwa do zapoznania się naszą ofertą, skorzystania z naszych usług, w tym także z dostępnych PROMOCJI.

  Spis Firm - Data dodania: 27 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Bama Logistics Sp. z o.o. »

  Bama Logistics Sp. z o.o.

  Bama Logistics oferuje rozwiązania logistyczne i spedycyjne zarówno w kraju, jak i za granicą. Jesteśmy silnym partnerem, posiadającym doświadczony zespół specjalistów z branży transportowej i spedycyjnej. Kierując się dobrem naszych Klientów proponujemy optymalne rozwiązania, ściśle dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Zapewniamy atrakcyjne stawki frachtowe oraz terminowość dostaw. Działamy na zasadach fair play, w pełnym porozumieniu z naszymi Partnerami w zakresie realizowanych zleceń. Zapewniamy działania lokalne oraz dostępność 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu.

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • STASZEL WOJCIECH USŁUGI TRANSPORTOWE »

  STASZEL WOJCIECH USŁUGI TRANSPORTOWE

  Witamy serdecznie na naszej stronie, Nasza Firma oddaje do Państwa dyspozycji samochody o najwyższym standardzie. Posiadamy certyfikat kompetencji zawodowych w krajowym i międzynarodowym transporcie drogowym osób. Zajmujemy się obsługą firm i osób prywatnych w zakresie przewozu osób w Zakopanem, na terenie Polski, jak również za granicą. OFERTA Nasze samochody obsługują: - konferencje - imprezy okolicznościowe - wesela - wycieczki międzynarodowe - wyjazdy integracyjne - przewozy na zlecenie Znajomośc języków obcych: - agnielskiego - niemieckiego - rosyjskiego

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WOJCIECH STANIEK STAN-TRANS »

  WOJCIECH STANIEK STAN-TRANS

  Firma Stan-Trans prowadzi swoją działalność logistyczno-spedycyjną od 2003 roku. Firma powstała w Krakowie i zajmuje się transportem krajowym i międzynarodowym. W 2007 roku w wyniku rozwoju firmy powstał jej oddział w Łodzi. Dzięki temu zwiększyliśmy zasięg naszej działalności. Obecnie zatrudniamy ponad 20 pracowników. Stan-Trans ciągle się rozwija zarówno pod względem ilości zatrudnionych osób, jak i wielkości obrotów i ilości wykonywanych transportów.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »