Katalog Firm

Complay Edyta Łuszcz

Czego oczekuje wymagający klient? Oczywiście usług lub produktów na wysokim poziomie. Co to znaczy dla przewoźnika? Przede wszystkim komfort w czasie jazdy, na co największy wpływ ma przestronność i siedzenia. To na to postawiliśmy nacisk w naszych samochodach. Fotele ułożone są w trzech rzędach, a obok drzwi znajduje się mały korytarz, co umożliwia bezproblemowe wysiadanie i wsiadanie. Wbrew pozorom, nie musieliśmy poświęcać zbyt wiele miejsca na bagaże, ciągle jest tego sporo i pomimo pełnego stanu, wszystko ze spokojem można zmieścić w bagażniku.

Szczegóły strony ibus.com.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę ibus.com.pl:

Complay Edyta Łuszcz

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 98

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • PCC INTERMODAL SPÓŁKA AKCYJNA »

  PCC INTERMODAL SPÓŁKA AKCYJNA

  Działalność PCC Intermodal S. A. obejmuje organizowanie transportu intermodalnego towarów w kontenerach na bazie regularnych połączeń kolejowych, które skoordynowane są z transportem drogowym, na odcinku umożliwiającym realizację zamówienia usługi w relacji door-to-door. Głównym zadaniem spółki jest oferowanie kompleksowego oraz konkurencyjnego serwisu według rozkładów stałych połączeń pomiędzy nowoczesnymi terminalami lądowymi (Kutno, Brzeg Dolny, Sławków/Gliwice) i portami morskimi (Gdańsk, Gdynia, Hamburg, Bremerhaven, Rotterdam). PCC Intermodal S. A. łączy doświadczenie pracowników z nowoczesnymi metodami zarządzania oraz dobrymi europejskimi praktykami w zakresie operacji terminalowo – kontenerowych. We wrześniu 2011 roku spółka planuje otwarcie nowoczesnego terminalu kontenerowego zlokalizowanego na terenie Kutna, który będzie pierwszym w pełni funkcjonalnym centrum logistyczno – przeładunkowym zdolnym obsłużyć ładunki napływające i wysyłane z centralnej Polski na wschód, zachód oraz w relacjach północ – południe. Powierzchnia operacyjna obiektu wynosi 80 tys. m kw., zdolny on będzie obsłużyć ponad 200 tys. TUE rocznie, a jego możliwości składowe wynosić będą 4000 TEU.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EST Sp. z o.o. »

  EST Sp. z o.o.

  EST jest jedną z pierwszych firm przewozowych, prowadzącą regularne międzynarodowe przewozy autokarowe. Aktualnie świadczymy usługi przewozów pasażerskich z Pomorza, Wielkopolski, Śląska oraz Polski centralnej do Niemiec (na podstawie Zezwolenia Ministerstwa Infrastruktury na przewozy regularne) do Berlina, Hamburga, Bremen i Bremerhaven. Zachęcamy Wszystkich Państwa do zapoznania się naszą ofertą, skorzystania z naszych usług, w tym także z dostępnych PROMOCJI.

  Spis Firm - Data dodania: 27 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TRANSPORT SAMOCHODOWY JANUSZ ŁUKASZUK »

  TRANSPORT SAMOCHODOWY JANUSZ ŁUKASZUK

  Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie transportów i przeprowadzek krajowych oraz międzynarodowych. Przewozimy m. in. meble, paczki, artykuły spożywcze oraz farmaceutyczne (chłodnia), sprzęt AGD i RTV, maszyny, urządzenia, materiały budowlane, antyki, dzieła sztuki oraz wiele wiele innych. Realizujemy transporty na terenie kraju oraz pomiędzy państwami europejskimi. Każdy ładunek jest objęty ubezpieczeniem, w razie zapotrzebowania udostępniamy osoby do załadunku i rozładunku. Dostosowujemy się do wyznaczonych przez klienta terminów, realizujemy transporty ekspresowe w ciągu 24h. Kompleksowo organizujemy przeprowadzki mieszkań, biur, całych firm czy instytucji. Dostarczamy materiały do pakowania i zabezpieczania mebli oraz wszelkiego sprzętu. Zajmujemy się znoszeniem, wnoszeniem oraz pakowaniem i rozpakowywaniem mienia. W razie potrzeby demontujemy i montujemy ponownie meble oraz niektóre sprzęty. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu.

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Bama Logistics Sp. z o.o. »

  Bama Logistics Sp. z o.o.

  Bama Logistics oferuje rozwiązania logistyczne i spedycyjne zarówno w kraju, jak i za granicą. Jesteśmy silnym partnerem, posiadającym doświadczony zespół specjalistów z branży transportowej i spedycyjnej. Kierując się dobrem naszych Klientów proponujemy optymalne rozwiązania, ściśle dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Zapewniamy atrakcyjne stawki frachtowe oraz terminowość dostaw. Działamy na zasadach fair play, w pełnym porozumieniu z naszymi Partnerami w zakresie realizowanych zleceń. Zapewniamy działania lokalne oraz dostępność 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu.

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TRANSPORT TURYSTYCZNY "WOST" S.C. E.S. WOJCIESZENKO »

  TRANSPORT TURYSTYCZNY "WOST" S.C. E.S. WOJCIESZENKO

  Wynajem autokarów. Na:imprezy integacyjne, transfery, wesela, pogrzeby, wycieczki szkolne, pielgrzymki, wycieczki krajowe i zagraniczne. Autokary są wyposażone komfortowo. Posiadają:ABS, klimę, video, DVD, dwa monitory, CD, zmieniarka płyt, WC, niezależne ogrzewanie-WEBASTO, GPS, przyciemniane szyby boczne. Firma nasza działa na rynku od 1991 roku. Posiada wszystkie certyfikaty potrzebne do prowadzenia działalnościw przewozie osób w transporcie autokarowym w kraju i zagranicą.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »