Katalog Firm

Cargo Helper Sp. z o.o.

Cargo Helper to renomowana firma spedycyjna, która gwarantuje spedycję na bardzo wysokim poziomie. Jeżeli w takim razie ktoś jest w tym momencie naprawdę zainteresowany spedycją - lądową, morską bądź samolotową, to bardzo serdecznie zapraszamy na witrynę internetową www. CargoHelper. pl. W ofercie również usługi celne. Wieloletnie doświadczenie w spedycji sprawia, że Cargo Helper to bez cienia wątpliwości doskonały wybór. Dla nawet wymagających ludzi. W ofercie: W ofercie firmy także usługi celne.

Szczegóły strony cargohelper.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę cargohelper.pl:

Cargo Helper Sp. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 91

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • SYLWESTER STROJEC FIRMA TRANSPORTOWO-USŁUGOWA "TRANSYM" »

  SYLWESTER STROJEC FIRMA TRANSPORTOWO-USŁUGOWA "TRANSYM"

  Firma TRANSYM świadczy usługi z zakresu krajowego i międzynarodowego transportu ponadgabarytowego i ciężkiego. Dysponujemy profesjonalnym taborem w skład którego wchodzą:- ciągniki siodłowe dwu i trzy osiowe- naczepy "platforma" przystosowane do przewozu ładunków ponadnormatywnych- naczepy specjalistyczne SEMI trzy, cztero i pięcioosiowe- naczepy specjalistyczne TIEFBETT trzy i czteroosiowe- naczepy specjalistyczne TELE- pojazdy pilotującePosiadamy doświadczenie w transporcie konstrukcji stalowych, maszyn rolniczych i budowlanych, elementów elektrowni wiatrowych, zbiorników i kotłów przemysłowych, suwnic i wielu innych, często nietypowych ładunków. Gwarantujemy terminowość dostaw oraz pełną realizację zamówień klientów, a dzięki nabytemu doświadczeniu i zespołowi wykwalifikowanych kierowców oferujemy najwyższą jakość usług transportowych.

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Bama Logistics Sp. z o.o. »

  Bama Logistics Sp. z o.o.

  Bama Logistics oferuje rozwiązania logistyczne i spedycyjne zarówno w kraju, jak i za granicą. Jesteśmy silnym partnerem, posiadającym doświadczony zespół specjalistów z branży transportowej i spedycyjnej. Kierując się dobrem naszych Klientów proponujemy optymalne rozwiązania, ściśle dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Zapewniamy atrakcyjne stawki frachtowe oraz terminowość dostaw. Działamy na zasadach fair play, w pełnym porozumieniu z naszymi Partnerami w zakresie realizowanych zleceń. Zapewniamy działania lokalne oraz dostępność 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu.

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO SPEDYCYJNO - TRANSPORTOWE "POLBOD - TRANS" Sp. z o.o. »

  PRZEDSIĘBIORSTWO SPEDYCYJNO - TRANSPORTOWE "POLBOD - TRANS" Sp. z o.o.

  Firma spedycyjno-transportowaSpecjalizacja; przesyłki drobnicowe - regularne linie na trasach:1. Polska-Włochy- Polskawyjazdy z Polski 2 x w tygodniu z terminalu spedycyjnego w Sosnowcuwyjazdy z Włoch 3 x w tygodniu z terminalu spedycyjnego w MediolaniePrzesyłki są odbierane z magazynu dostawcy i dostarczane do magazynu odbiorcy. Odbiory i dowozy z terenu całej Polski i całych Włoch. 2. Polska-Hiszpania- PolskaWyjazdy z Polski 1 x tygodniowo - każdy piatek z terminalu spedycyjnego w Sosnowcu. Wyjazdy z Hiszpani - 3 x w tygodniu z terminalu spedycyjnego w Barcelonie i Valecji. Odbiory przesyłek u klientów na terenie całej Polski i całej Hiszpanii, dowozy przesyłek do klienta na terenie całej Polski i całej Hiszpanii. 3. Inne usługiCałopojazdowe transporty samochodami 24 to, naczepy uniwersalne pod plandeką, chłodnie - również w klasie ADR - chemia. Transporty dedykowane samochodami o ładowności: 1, 5to, 3, 0to, 6, 0to, 9, 0to4. Kompletowanie przesyłek na magazynie w jednostki transportowe, 5. Doładunki, przeładunki, dystryb ucja po krajuSpółka wdrożyła System Zarządzania Jakością i posiada Certyfikat ISO 9001:2009Nasi spedytorzy opracują specjalnie dla Państwa ofertę dostosowana do potrzeb.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EURORES - Ryszard Domaradzki »

  EURORES - Ryszard Domaradzki

  Przewozy autokarowe Eurores to sieć autobusów, która wykonuje kursy z południa Polski do Warszawy oraz z w odwrotną stronę z Warszawy na południe Polski. Nasze kursy są systematyczne, tzn. wykonywane są kilka razy dziennie zawsze o stałych godzinach. Rozkład jazdy firmy Eurores dostępny jest na szyldach przystankowych, na domenie internetowej eurores. pl jak i można go nabyć u kierowcy autokaru czy kontaktując się z nami telefonicznie bądź osobiście w naszym biurze w Połomi. Zachęcamy również do nabycia biletów bezpośrednio na stronie internetowej, kupno biletu przed terminem zabezpieczy Ci wygodne miejsce w wybranym przez siebie miejscu. Firma Eurores umożliwia kontakt z kierowcą, także jeżeli chcesz byśmy przetransportowali przewieźli paczkę, na wskazany przystanek, prosimy o kontakt. Wyjątkowo tą opcję proponujemy klientom chcącym przetransportować paczkę poza obszar kraju, np. do Włoch gdzie wykonujemy liczne kursy. Przewozy autokarowe Eurores wszystkie przejazdy wykonuje nowymi autobusami o bardzo wysokim komforcie, ceny biletów oferowany za nasze przejazdy są bardzo atrakcyjne, przykładowo kurs z Rzeszowa do Warszawy kosztuje zaledwie pięćdziesiąt złotych. Więcej informacji o cenach i szczegółowej trasie Euroresu przeczytasz na stronie eurores. pl.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BOGDAN RUSINKO »

  BOGDAN RUSINKO

  Trans-bus to przedsiębiorstwo działające nieprzerwanie od 1996 roku. Siedziba firmy znajduje się w Kudowie-Zdrój. Na usługi składają się między innymi: - transport międzynarodowy do krajów Europy Zachodniej (Niemcy, Belgia oraz Holandia) - transport na terenie kraju - możliwość wynajęcia busa razem z kierowcą - zorganizowane przewozy busowe. Usługi są oferowane dla osób z dolnegośląska, ponieważ usługi wykonywane są na zasadzie z adresu na adres.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »