Katalog Firm

ROBERT ZAORSKI GERMANO

W sklepie GERMANO do nabycia są najlepsze zestawy szpiegowskie i podsłuchy do telefonu komórkowego GSM czy na komputer. W ofercie firmy znajdziecie również: mikro kamery z nagrywaniem i bezprzewodowe czy też fotopułapki i kamery GSM. Ponadto u nas zajdziecie kamuflowane dyktafony i lokalizatory GPS a nawet wideo rejestratory trasy. Jako profesjonalny sklep detektywistyczny posiadamy także zagłuszarki, wykrywacze podsłuchów czy też szyfratory rozmów telefonicznych.

Szczegóły strony www.germano.com.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.germano.com.pl:

ROBERT ZAORSKI GERMANO

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 85

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tomasz Paszkowski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe RFoG »

  Tomasz Paszkowski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe RFoG

  Prowadzimy działalność w branży sieci optycznych i miedzianych, kontroli dostępu, biometri, ukierunkowaną na promowanie wysokiej jakości rozwiązań technicznych. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów instytucjonalnych operujących na różnorodnych polach aktywności gospodarczej. Staramy się poszerzać wartość dodaną naszej oferty o rozwiązania w pełni użyteczne dla klienta i jednocześnie mające proste uzasadnienie ekonomiczne. A ciągła dbałość o podwyższenie atrakcyjności proponowanych przez nas rozwiązań ma na celu zwiększenie konkurencyjności Państwa firmy. Każde nowe doświadczenie wzbogaca naszą ofertę, którą budujemy na wiedzy.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Netlinepro Marcin Nowak »

  Netlinepro Marcin Nowak

  Znakomitą propozycję dla deweloperów, telekomunikacji, CCTV i sieci posiada przedsiębiorstwo Netlinepro. Personel firmy stanowią kompetentni fachowcy w branży telekomunikacyjnej oraz technologii informacyjnej. By zapewnić inwestującym najwyższą jakość obsługi, team bez ustanku poszukuje oryginalnych systemów, udoskonalających funkcjonowanie sieci. Główną usługą są projekty i budowa sieci, konfigurowanie switchów, instalowanie centrali tel. Netlinepro zajmuje się oprócz tego obsługą zyskownej inwestycji, którą jest budowa sieci światłowodowej. Dysponując najnowszym sprzętem, oferuje wdmuchiwanie światłowodów, rozwiązania FTTh i spawanie światłowodów. Robione z wykorzystaniem profesjonalnych sprzętów pomiary światłowodów dają skrupulatne rezultaty. Całościowy spis oferowanych ulepszeń zamieszczono na stronie internetowej. Usługi Netlinepro skierowane są w szczególności dla inwestorów i kontrahentów biznesowych stawiających na najnowsze systemy. Na wszelakie wątpliwości odpowiedź udzielana jest telefonicznie: nr 609 304 944. Budowa sieci, kanalizacja teletechniczna, spawanie światłowodów – Poznań, Netlinepro ul. Za Cytadelą 130.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RAMITOM S.C. TOMASZ MAKOWSKI, MICHAŁ PĘKAL »

  RAMITOM S.C. TOMASZ MAKOWSKI, MICHAŁ PĘKAL

  Oferta naszej firmy, posiadającej na rynku cenne doświadczenie to m. in. sprzedaż i serwis urządzeń fiskalnych, sprzedaż i serwis komputerów i oprogramowania czy sprzedaż materiałów eksploatacyjnych. Cechuje nas najwyższa jakość usług, pełen profesjonalizm, troska o każdego klienta, fachowa pomoc i doradztwo, atrakcyjne warunki współpracy oraz współpraca z najlepszymi producentami. Zadowolenie oraz satysfakcja gwarantowana. Przekonaj się już dziś, że warto nam zaufać!

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "MIKRO - WAG" Wagi Samochodowe Łukasz Rogowski »

  "MIKRO - WAG" Wagi Samochodowe Łukasz Rogowski

  Sympatycznie zapraszamy wszystkie instytucje do zaznajomienia sie z naszym nowym portalem - wagi-elektroniczne. eu. Blog powstał w celu ukazania innowacyjnych wag elektronicznych, które w bieżących czasach stanowią podstawowy komponent w rozmaitego rodzaju butikach, hurtowniach, wytwórniach czy składach. Przedstawiamy konstrukcję wagi elektronicznej, wykorzystanie, opcję oraz cenę. Gwarantujemy wskazówki jaką wagę wdrożyć i jaka jednostka oferuje właściwe modele wag elektronicznych. Dodatkowo wyszukasz szereg przeróżnych danych, które w dużym stopniu wspomogą cię przy prawdopodobnym zakupie wyłonionego modelu dla twojej jednostki. Wiec jeśli wciąż nie wiesz którą wagę wdrożyć u siebie w firmie, zapraszamy pod adres - www. wagi-elektroniczne. eu - a nasi specjaliści odpowiedzą na nurtujące was pytania.

  Spis Firm - Data dodania: 26 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MARIA ZIÓŁKOWSKA »

  MARIA ZIÓŁKOWSKA

  Istnieją przedmioty mające szczególny status w życiu człowieka, w przestrzeni i czasie, w którym istnieje. Są to z pewnością dzieła sztuki, bibeloty, niektóre meble, a też zegary. Zegary i zegarki przechodzą niekiedy w rodzinach z pokolenia na pokolenie, są hołubione i pieczołowicie przechowywane, nawet jeśli ich wartość użytkowa jest już mocno problematyczna. O takich rzeczach mówi się, że mają duszę, istota ludzka ubóstwia posiadać je w swoim środowisku, prawidłowo się z nimi czuje. Zegary szafowe, wkomponowane w stylową obudowę, wybijające kwadranse oraz godziny, stanowiły znaczący detal kompozycyjny dawnego wnętrza bądź mieszkania w kamienicy. Czasami trzeba się zdobyć na coś pospolitego, jakkolwiek jednocześnie nietuzinkowego. Jednym, ze imponujących pomysłów, głównie dla mężczyzn są zegarki męskie. Przyzwoicie, pomysł się pojawił, ale to nie koniec kłopotu. Wybór jest tak duży, że w wielu przypadkach, zwyczajnie nie wiadomo, co wybrać. Czy poprawniejsze będą zegarki, lub również coś bardziej idealnego i odpowiadającemu zamiłowaniom danego mężczyzny. W ofercie: Radośni czasu nie obliczają. Wiele osób myśli, że to prawdziwość. Zazwyczaj pod względem tego, że kiedy ktoś się szczęśliwie zakocha oraz spędza czas ze swoim ukochanym lub ewentualnie ukochaną, nie ma znaczenia, czy mijają w tym czasie minuty, godziny, lub dni. Wolny czas leci, a im jest bez ustanku mało. Zegarki nieubłaganie odmierzają czas, ale zakochani nie zwracają na to uwagi. O takich przedmiotach mówi się, że mają duszę, człowiek uwielbia posiadać je w swoim środowisku, dobrze się z nimi czuje. Zegary szafowe, wbudowane w stylową obudowę, wybijające kwadranse i godziny, tworzyły znaczący element kompozycyjny dawnego wnętrza domu bądź mieszkania w kamienicy. Przy zmianie lokalu mieszkalnego na mniejsze, zegar taki stanowi pewny problem, ponieważ właściwie przyzwoicie wygląda jedynie w obszernym wnętrzu. Jednak pozbyć się takiego przedmiotu z duszą jest żal oraz wielokrotnie wędruje z posiadaczem do blokowego mieszkanka. Prościej jest odkryć miejsce dla zabytkowego zegara ściennego lub ewentualnie kominkowego, który ma prawo zająć honorowe miejsce także w niewielkim pokoju, nie powiadając już o zegarkach przenośnych towarzyszących przez lata swoim posiadaczom.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »