Katalog Firm

Jungheinrich Polska sp. z o.o.

Jungheinrich to firma z sześćdziesięcioletnią tradycją, która rozpoczęła się w 1953 roku w Hamburgu. Rdzeniem funkcjonowania firmy jest projektowanie i tworzenie różnego typu wózków widłowych. W trakcie działalności firma zwiększała gamę swoich produktów o następne typy wózków widłowych, a następnie o inne maszyny i konstrukcje wspomagające gospodarkę magazynową takie jak np. : układnice regałowe, antresole robocze, systemy sterowania wózkami. Najbogatsze kompetencje firma posiada jednak wciąż w obszarze samych wózków – poczynając od nieskomplikowanych paleciaków poprzez wózki elektryczne, wózki z napędem dieslowskim, wózki tzw. wysokiego składowania, wózki systemowe, a skończywszy na ciągnikach elektrycznych. Poza sprzedażą wyżej wzmiankowanych maszyn Jungheinrich zajmuje się również krótko- i długoterminowymi wypożyczeniami pojedynczych egzemplarzy lub całej floty wózków, sprzedażą wózków poleasingowych, serwisem wózków oraz dostawą części zamiennych.

Szczegóły strony www.jungheinrich.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.jungheinrich.pl:

Jungheinrich Polska sp. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 18 Odwiedziny googlebot 129

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • GLYN JONES GMBH&CO.VERTRIEB VON ELEKTRONISCHEN BAUELEMENTEN KG ODDZIAŁ W POLSCE »

  GLYN JONES GMBH&CO.VERTRIEB VON ELEKTRONISCHEN BAUELEMENTEN KG ODDZIAŁ W POLSCE

  Firma GLYN zajmuje się dystrybucją komponentów elektronicznych takich firm jak:TOSHIBA, RENESAS, MITSUBISHI, FUJITSU, MICRONAS, SAMSUNG, NEC, ISSI, XMORE, ETURBOTOUCH, ERIDE, HITACHI, EDT, DISPLAYTECH, SEIKO, MATSUSHITA, HARVATEK, AVERLOGIC, AUO, FTDI, PROLIFIC, YAMAICHI, SUYIN, HENGSTLER, TAMURA, STAR MICRONICSZapewniamy, atrakcyjne ceny, krótkie czasy realizacji, stabilny stan magazynowy oraz najlepsze wsparcie techniczne: własne zestawy startowe / ewaluacyjne. W naszej ofercie znajdą Państwo:- mikrokontrolery, - wyświetlacze (znakowe, alfanumeryczne oraz graficzne TFT ), - moduły IGBT, tranzystory Mosfet, - optotriaki, transoptory, - diody laserowe, - karty przemysłowe SD, uSD, CF, - panele dotykowe, - IPM oraz IPD, - diody LED, - pamięci FIFO, - kwarce zegarkowe, RTC, Eeprom, - czujniki Halla. Zapraszamy na naszą stronę: www. glyn. pl

  Spis Firm - Data dodania: 23 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AILLERON SPÓŁKA AKCYJNA »

  AILLERON SPÓŁKA AKCYJNA

  Wind Mobile jest wiodącym dostawcą rozwiązań mobilnych w Polsce. Spółka dostarcza kompleksowe rozwiązania w obszarach mobilnej rozrywki, mobilnego marketingu i mobilnej infrastruktury. Oferta kierowana jest do operatorów w Polsce i za granicą. Zapewniamy naszym klientom efektywne narzędzia, które umożliwią im pozyskanie przewagi rynkowej. Dostarczamy usługi doradcze oraz rozwiązania teleinformatyczne, które pozwalają na wzbogacenie oferty, wzmocnienie obecności na rynku i uzyskanie trwałej przewagi konkurencyjnej. Wind Mobile to innowacyjne rozwiązania, najnowsze technologie, stały rozwój produktów dzięki dużym nakładom inwestycyjnym, nowoczesne systemy zarządzania, najwyższa jakość świadczonych usług oraz dynamiczny i doświadczony zespół najwyższej klasy specjalistów. Od blisko 10 lat dostarczamy najlepszą technologię i usługi dla najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do współpracy!

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "GEO-SONDA" PRACOWNIA GEOLOGICZNA ZBIGNIEW BARTCZAK, KRZYSZTOF NAZDROWICZ »

  "GEO-SONDA" PRACOWNIA GEOLOGICZNA ZBIGNIEW BARTCZAK, KRZYSZTOF NAZDROWICZ

  Badania geodezyjne proponowane przez firmę Gosonda Pracowania Geodezyjna, to jedna z najlepszych firm w naszej okolicy, która zajmuje sie sondowanie CPTU. Oprócz tego oferujemy również Sondowanie CPT. Dzięki sondowaniom w łatwy sposób dowiemy się informacji o podłożach glebowych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Można się z nami kontaktować za pomocą naszej strony internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Apex Dynamics Polska Sp. z o.o. »

  Apex Dynamics Polska Sp. z o.o.

  Jest Ci potrzebna przekładnia kątowa? Nie wiesz gdzie znaleźć firmę, która zaoferuje Ci przekładnie kątowe? Zajrzyj na naszą stronę internetową i sprawdź nas! Każda nasza przekładnia planetarna charakteryzuje się precyzją działania. Interesują nas długofalowe współprace z zadowolonymi klientami o czym świadczy fakt, iż na rynku działamy od 1990 roku oraz to, że mamy aż 25 przedstawicielstw na terenie całego świata.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MARIA ZIÓŁKOWSKA »

  MARIA ZIÓŁKOWSKA

  Istnieją przedmioty mające szczególny status w życiu człowieka, w przestrzeni i czasie, w którym istnieje. Są to z pewnością dzieła sztuki, bibeloty, niektóre meble, a też zegary. Zegary i zegarki przechodzą niekiedy w rodzinach z pokolenia na pokolenie, są hołubione i pieczołowicie przechowywane, nawet jeśli ich wartość użytkowa jest już mocno problematyczna. O takich rzeczach mówi się, że mają duszę, istota ludzka ubóstwia posiadać je w swoim środowisku, prawidłowo się z nimi czuje. Zegary szafowe, wkomponowane w stylową obudowę, wybijające kwadranse oraz godziny, stanowiły znaczący detal kompozycyjny dawnego wnętrza bądź mieszkania w kamienicy. Czasami trzeba się zdobyć na coś pospolitego, jakkolwiek jednocześnie nietuzinkowego. Jednym, ze imponujących pomysłów, głównie dla mężczyzn są zegarki męskie. Przyzwoicie, pomysł się pojawił, ale to nie koniec kłopotu. Wybór jest tak duży, że w wielu przypadkach, zwyczajnie nie wiadomo, co wybrać. Czy poprawniejsze będą zegarki, lub również coś bardziej idealnego i odpowiadającemu zamiłowaniom danego mężczyzny. W ofercie: Radośni czasu nie obliczają. Wiele osób myśli, że to prawdziwość. Zazwyczaj pod względem tego, że kiedy ktoś się szczęśliwie zakocha oraz spędza czas ze swoim ukochanym lub ewentualnie ukochaną, nie ma znaczenia, czy mijają w tym czasie minuty, godziny, lub dni. Wolny czas leci, a im jest bez ustanku mało. Zegarki nieubłaganie odmierzają czas, ale zakochani nie zwracają na to uwagi. O takich przedmiotach mówi się, że mają duszę, człowiek uwielbia posiadać je w swoim środowisku, dobrze się z nimi czuje. Zegary szafowe, wbudowane w stylową obudowę, wybijające kwadranse i godziny, tworzyły znaczący element kompozycyjny dawnego wnętrza domu bądź mieszkania w kamienicy. Przy zmianie lokalu mieszkalnego na mniejsze, zegar taki stanowi pewny problem, ponieważ właściwie przyzwoicie wygląda jedynie w obszernym wnętrzu. Jednak pozbyć się takiego przedmiotu z duszą jest żal oraz wielokrotnie wędruje z posiadaczem do blokowego mieszkanka. Prościej jest odkryć miejsce dla zabytkowego zegara ściennego lub ewentualnie kominkowego, który ma prawo zająć honorowe miejsce także w niewielkim pokoju, nie powiadając już o zegarkach przenośnych towarzyszących przez lata swoim posiadaczom.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »