Katalog Firm

"GEO-SONDA" PRACOWNIA GEOLOGICZNA ZBIGNIEW BARTCZAK, KRZYSZTOF NAZDROWICZ

Badania geodezyjne proponowane przez firmę Gosonda Pracowania Geodezyjna, to jedna z najlepszych firm w naszej okolicy, która zajmuje sie sondowanie CPTU. Oprócz tego oferujemy również Sondowanie CPT. Dzięki sondowaniom w łatwy sposób dowiemy się informacji o podłożach glebowych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Można się z nami kontaktować za pomocą naszej strony internetowej.

Szczegóły strony www.geosonda.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.geosonda.pl:

"GEO-SONDA" PRACOWNIA GEOLOGICZNA ZBIGNIEW BARTCZAK, KRZYSZTOF NAZDROWICZ

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 19 Odwiedziny googlebot 88

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • DIOMAR Sp. z o.o. »

  DIOMAR Sp. z o.o.

  Firma przeprowadza instalacje satelitarne i telewizyjne dla hoteli, budynków mieszkalnych, biurowców. Wraz z dystrybucją platformy cyfrowej CYFRA+ oferuje pełen asortyment programowy stacji telewizyjnych. Projektuje także systemy ochrony odgromowej oraz przeciw przepięciami. Sprzedajemy także sprzęt pozwalający samodzielnie skonstruować instalację telewizyjną w sklepach naziemnych i internetowym. Dystybucja stacji czołowych na Polskę.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "HIT-KODY KRESKOWE" G.J.J. IGLEWSCY SPÓŁKA JAWNA »

  "HIT-KODY KRESKOWE" G.J.J. IGLEWSCY SPÓŁKA JAWNA

  Szukając na stronach internetowych specjalistycznych jak też efektywnych informacji na temat sprzętów automatyki przemysłowej, na pewno winieneś zaznajomić się z Industrial-scanning. pl. Jest to portal prowadzony przez HIT – Kody Kreskowe. Prezentuje on znakomite rozwiązania dla wspomnianej branży. Niezwykle szeroki asortyment oferowanych tam urządzeń typu czytniki kodów kreskowych bądź też skanery Datalogic, zaspokoi oczekiwania różnorodnego typu klientów. A są wśród nich firmy trudniące się produkcją, spedycją bądź też działaniami logistycznymi. Supernowoczesne skanery Datalogic DS 6400, niezwykle funkcjonalne czytniki Datalogic Matrix 410 czy też sprzęty do etykietowania, dają okazję tym firmom polepszyć funkcjonowanie. Takie zmodernizowane działanie oferuje przedsiębiorstwom dotarcie do bieżących danych, efektywniejsze zarządzanie poszczególnymi etapami produkcji jak również wszechstronną kontrolę jakości. Wszelkiego typu skanery kodów kreskowych jak też innego typu etykieciarki bądź czytniki, stanowią współcześnie urządzenia bez których trudno uzyskiwać odpowiednie rezultaty.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Jungheinrich Polska sp. z o.o. »

  Jungheinrich Polska sp. z o.o.

  Jungheinrich to firma z sześćdziesięcioletnią tradycją, która rozpoczęła się w 1953 roku w Hamburgu. Rdzeniem funkcjonowania firmy jest projektowanie i tworzenie różnego typu wózków widłowych. W trakcie działalności firma zwiększała gamę swoich produktów o następne typy wózków widłowych, a następnie o inne maszyny i konstrukcje wspomagające gospodarkę magazynową takie jak np. : układnice regałowe, antresole robocze, systemy sterowania wózkami. Najbogatsze kompetencje firma posiada jednak wciąż w obszarze samych wózków – poczynając od nieskomplikowanych paleciaków poprzez wózki elektryczne, wózki z napędem dieslowskim, wózki tzw. wysokiego składowania, wózki systemowe, a skończywszy na ciągnikach elektrycznych. Poza sprzedażą wyżej wzmiankowanych maszyn Jungheinrich zajmuje się również krótko- i długoterminowymi wypożyczeniami pojedynczych egzemplarzy lub całej floty wózków, sprzedażą wózków poleasingowych, serwisem wózków oraz dostawą części zamiennych.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Apex Dynamics Polska Sp. z o.o. »

  Apex Dynamics Polska Sp. z o.o.

  Jest Ci potrzebna przekładnia kątowa? Nie wiesz gdzie znaleźć firmę, która zaoferuje Ci przekładnie kątowe? Zajrzyj na naszą stronę internetową i sprawdź nas! Każda nasza przekładnia planetarna charakteryzuje się precyzją działania. Interesują nas długofalowe współprace z zadowolonymi klientami o czym świadczy fakt, iż na rynku działamy od 1990 roku oraz to, że mamy aż 25 przedstawicielstw na terenie całego świata.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SUMERA MOTOR - SPÓŁKA JAWNA »

  SUMERA MOTOR - SPÓŁKA JAWNA

  Nasza działalność uzasadnia swoją pracę na 50-letnim doświadczeniu związanym z silnikami spalinowymi i agregatami prądotwórczymi. Od 15 lat na obrębie Andrychowa robimy wybitnej jakości agregaty, jakie oferujemy także na polskim, jak i zagranicznym rynku. Materiały zawarte w ofercie są kontrolowane przez Jednostki Certyfikacyjne. Gwarantujemy użytkownikom zarówno serwis gwarancyjny tudzież pogwarancyjny na obszarze całego państwa. Możemy poszczycić się współdziałaniem z wieloma działalnościami, osobami prywatnymi, a nawet z wojskiem. W ofercie: Sumera motor to firma z 50-letnim doświadczeniem zajmująca się produkcją oraz sprzedażą agregatów prądotwórczych na terenie Andrychowa.

  Spis Firm - Data dodania: 24 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »