Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'wyposażenie gastronomii':

 • KUJAWSKO-POMORSKA AGENCJA FINANSOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  KUJAWSKO-POMORSKA AGENCJA FINANSOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  W bogatej ofercie Przedsiębiorstwa Wielobranżowego „INTERMEX” znajdą Państwo wiele interesujących urządzeń gastronomicznych, trwałe meble sklepowe oraz urządzenia chłodnicze. Wszystkie oferowane przez nas produkty wyróżniają: wysoka funkcjonalność oraz bardzo konkurencyjne ceny. Zachęcamy do zapoznania się z promocyjną na nasz asortyment, między innymi na klimatyzatory, piece konwekcyjno parowe, stoły chłodnicze. Zapraszamy do kontaktu a na pewno znajdziesz coś do swojej pizzerni, cukierni, kawiarni bądź sklepu.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SAS Spółka z o.o. Sp.k. »

  SAS Spółka z o.o. Sp.k.

  Od 1990 roku oferujemy Państwu kompleksowe wyposażenie gastronomii, sklepów i biur oraz profesjonalny serwis (fiskalny, gastronomiczny i biurowy) świadczony w trybie 24h. Zapewniamy fachowe doradztwo, szybki montaż oraz profesjonalny serwis. Zapraszamy Państwa do salonów sprzedaży w trzech lokalizacjach:[*] Zielona Góra ul. Chmielna 15[*] Gorzów Wlkp. ul. Okólna 29 [*] Poznań ul. Główna 31Do Państwa dyspozycji przekazujemy ponad 30 pracowników z wieloletnim doświadczeniem.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ARTUR MICHAŁOWSKI ART SYSTEM »

  ARTUR MICHAŁOWSKI ART SYSTEM

  Na niniejszej stronie internetowej znajdą Państwo ofertę sklepu internetowego gastrosklep. pl bogatą w urządzenia gastronomiczne wysokiej jakości. Wszystko, co potrzebne do wyposażenia kuchni waszego lokalu gastronomicznego, kupicie w prezentowanym sklepie w niezwykle atrakcyjnych cenach. Klienci sklepu mogą liczyć na profesjonalną obsługę oraz pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu. Ponadto istnieje możliwość sprowadzenia produktów na życzenie klienta, niedostępnych w regularnej sprzedaży. W sklepie nie znajdą Państwo produktów złej jakości ponieważ wszystkie sprzęty i urządzenia w naszej ofercje pochodzą od znanych, cenionych producentów urządzeń i cechują się wysoką jakością.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CONACO KRZYSZTOF BIECHOWSKI PIOTR ZDROJEWSKI-SPÓŁKA CYWILNA »

  CONACO KRZYSZTOF BIECHOWSKI PIOTR ZDROJEWSKI-SPÓŁKA CYWILNA

  Conaco to dostawca nowoczesnych technologii dla branży gastronomicznej. Oferujemy duży wybór urządzeń gastronomicznych, grzejnych i chłodniczych. Sprzedajemy zmywarki, piece konwekcyjne, ciągi wydawcze, witryny ekspozycyjne, szafy chłodnicze, lodówki podblatowe itp. Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem obiektów gastronomicznych w solidne meble ze stali nierdzewnej oraz drobny sprzęt gastronomiczny znanych producentów. Posiadamy własny serwis techniczny.

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZBIGNIEW TORŁOP B&B Gastroserwis »

  ZBIGNIEW TORŁOP B&B Gastroserwis

  W naszym sklepie internetowym mogą Państwo nabyć profesjonalne urządzenia gastronomiczne, części zamienne do sprzętu wykorzystywanego w restauracjach czy barach, oraz przeprowadzić serwis wskazanych technologii. Oferujemy m. in. kompleksowe wyposażenie baru, garnki, patelnie, ergonomiczne wycinarki do mięsa, pakowarki próżniowe i inne akcesoria użyteczne w kuchni. Wybierając nasz sklep wybierają Państwo doświadczenie specjalistów istniejących na rynku gastronomicznym od 1996 roku.

  Spis Firm - Data dodania: 29 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »