Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'Wrocław':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • BOŻENA PIĘCIŃSKA POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWE »

  BOŻENA PIĘCIŃSKA POŚREDNICTWO UBEZPIECZENIOWE

  Jako multiagent ubezpieczeniowy swoje działania koncentrujemy na zapewnieniu pełnej przejrzystości produktów ubezpieczeniowych wielu firm. Stale analizujemy sytuację na rynku ubezpieczeń w Polsce i wyciągamy z tych analiz konkretne wnioski. Swoim klientom zwracamy uwagę na istotne zapisy warunków ubezpieczenia, które mają wpływ na zapewnienie właściwego poziomu ochrony. Celem moim jest przekazanie klientowi wszystkich informacji niezbędnych do dokonania przez niego ostatecznego wyboru najkorzystniejszego ubezpieczenia. Oferujemy Państwu szeroki wachlarz ubezpieczeń: Ubezpieczenia majątkowe i osobowe: * ubezpieczenia komunikacyjne: - odpowiedzialności cywilnej - auto – casco - następstw nieszczęśliwych wypadków * ubezpieczenia domów, mieszkań i ruchomości domowych * ubezpieczenia turystyczne (koszty leczenia, assistance, ubezp. bagażu, itp. ) * ubezpieczenia majątku firm (od ognia i zdarzeń losowych, od kradzieży itp. ) * ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej - w życiu prywatnym - w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą * obowiązkowe dla wybranych zawodów (np. dla lekarzy, NZOZ-ów, księgowych, architektów, prawników, itp. ) * ubezpieczenia zdrowotne, ubezpieczenia w formie świadczenia dziennego w przypadku czasowej niezdolności do pracy (szczególnie ważne dla wolnych zawodów) * ubezpieczenia ryzyk budowlano-montażowych * ubezpieczenia finansowe (gwarancje wadialne, gwarancje należytego wykonania kontraktu, gwarancje usunięcia wad i usterek) * ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków (np. wycieczek szkolnych, młodzieży w placówkach oświatowych) * ubezpieczenia rolne: - obowiązkowe ubezp. OC rolników - obowiązkowe ubezp. budynków rolnych - ubezpieczenia maszyn i sprzętu rolniczego - ubezp. płodów rolnych - ubezp. zwierząt * ubezpieczenia transportowe: - odpowiedzialności cywilnej przewoźnika - cargo - OC spedytora Ubezpieczenia na życie i inwestycyjne: * ubezpieczenia ochronne w formie indywidualnej lub grupowej * ubezpieczenia kapitałowe na życie * ubezpieczenia posagowe * ubezp. inwestycyjne (obniżona SU na wypadek śmierci ubezpieczonego, a składka ubezp. lokowana jest w funduszach inwestycyjnych)Szczególnie polecamy możliwość wykupienia ochronnego ubezpieczenia na warunkach ubezpieczenia grupowego, ale zawieranego w formie indywidualnej. Ubezpieczenia emerytalne (OFE): * W ramach tzw. II filaru ubezpieczeniowego polecamy Państwu możliwość porównania zysków osiąganych przez poszczególne otwarte fundusze emerytalne oraz możliwość sprawdzenia kompletności składek na Państwa koncie emerytalnym.

  Spis Firm - Data dodania: 06 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "AMEN" ZAKŁAD USŁUG POGRZEBOWYCH S.C. B.CIERPISZ, C.CIERPISZ »

  "AMEN" ZAKŁAD USŁUG POGRZEBOWYCH S.C. B.CIERPISZ, C.CIERPISZ

  Zakład pogrzebowy Amen prowadzi działalność we Wrocławiu i województwie dolnośląskim od 1949 roku. Zakład zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług pogrzebowych – całodobowym przewozem zmarłych z domów i mieszkań, rezerwacjami terminów kremacji i pogrzebów, załatwianiem formalności pogrzebowych w Urzędzie Stanu Cywilnego i Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Zakład Amen organizuje kremacje i pochówki tradycyjne, świadczy usługi w zakresie obsługi ceremonii pogrzebowych, posiada w sprzedaży urny, trumny, kwiaty, wiązanki i wieńce, klepsydry.

  Spis Firm - Data dodania: 06 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MAREK RYBARSKI "POLMARK" »

  MAREK RYBARSKI "POLMARK"

  Firma POLMARK Wrocław oferuje Państwu szeroki wybór urządzeń grzewczych i systemów instalacji centralnego ogrzewania oraz podgrzewania ciepłej wody użytkowej. W naszej ofercie znajdą Państwo piece, kotły, kominki z płaszczem wodnym, kolektory słoneczne i systemy solarne, pompy ciepła, grzejniki pokojowe i łazienkowe, odkurzacze centralne i opał na zimę - ekogroszek workowany i pellet. Oferujemy automatyczne kotły z podajnikiem na ekogroszek i pellet. Zasyp zasobnika opałem raz na kilka dni uwalnia nas od ciągłej obsługi pieca i pozwala na kilkudniowy wyjazd bez obawy że wrócimy do zimnego domu. Piece na ekogroszek i pellet zapewniają znaczące obniżenie kosztów ogrzewania naszego domu. Dla klientów pozbawionych dostępu do gazu ziemnego i poszukujących energooszczędnych i automatycznych źródeł ogrzewania domu kotły na ekogroszek i biomasę są alternatywą godną do zastanowienia się przy wyborze rodzaju pieca. W ofercie posiadamy również kotły gazowe z otwartą i zamkniętą komorą spalania oraz kotły kondensacyjne. Dla wygody naszych klientów kupujących automatyczne kotły na paliwa stałe zapewniamy im również dostawy najwyższej jakości ekogroszku workowanego i peletu. Wysoką jakość oferowanego opału doceniło wielu naszych stałych odbiorców polecając nasz ekogroszek i pelety nowym klientom. Sprzedając opał najwyższej jakości zdobyliśmy wiodącą pozycję dystrybutora ekogroszku i pelletu we Wrocławiu i na terenie Dolnego Śląska. Nasza firma oferuje klientom pomoc w wyborze odpowiedniego pieca i dobór jego mocy. Pomagamy dobrać grzejniki o odpowiedniej mocy. Mając wieloletnie doświadczenie w branży techniki grzewczej podpowiemy najlepsze rozwiązania zapewniające ekonomiczne i komfortowe ogrzewanie domu. W sprzedaży posiadamy kotły i grzejniki pochodzące od najlepszych producentów w tej branży. Zajmujemy się sprzedażą produktów, które pochodzą od wiodących producentów w branży techniki grzewczej. Sprzedajemy towary marki: VAILLANT, WOLF, VIESSMANN, SAUNIER DUVAL, VIADRUS, KLIMOSZ, ENKA, WEBER HEIZTECHNIK, DELONGHI, INSTAL-PROJEKT, TERMA TECHNOLOGIE, VACU MAID, ARMACELL, MEIBES, IBP CONEX, STELMET... Zmierzamy do osiągnięcia satysfakcji przez naszego klienta oraz zadowolenia z podjęcia współpracy z naszą firmą. Tworzymy ciepłe klimaty, zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 07 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BLUE SPÓŁKA CYWILNA BARTOSZ KRAWCZYK, KATARZYNA CHLEBOWSKA »

  BLUE SPÓŁKA CYWILNA BARTOSZ KRAWCZYK, KATARZYNA CHLEBOWSKA

  Nasza firma oferuje stolarkę budowlaną do Państwa domów (okna, drzwi, rolety), mamy duże doświadczenie w zakresie montażu. Służymy doradztwem w doborze najlepszych rozwiązań. Dodatkowym uzupełnieniem naszej oferty są : roletki materiałowe wewnętrzne, rolety antywłamaniowe, żaluzje aluminiowe, drewniane i plisowane, parapety wewnętrzne i zewnętrzne, moskitiery, zabudowy balkonów, klimatyzacje i kolektory słoneczne. Blue wykorzystuje w swoich produktach najlepsze materiały takich producentów jak : profile Schüco, Decco, okucia Maco, szyby zespolone Pikington i Glaspol. Klimatyzatory firm LG, Midea, Fujitsu, Hokkaido oraz kolektory słoneczne firmy Hewalex.

  Spis Firm - Data dodania: 29 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "ARKA"SPÓŁKA CYWILNA,DOBIASZ MARIUSZ,DOBIASZ ARTUR »

  "ARKA"SPÓŁKA CYWILNA,DOBIASZ MARIUSZ,DOBIASZ ARTUR

  Realizujemy przeprowadzki od wielu lat, dzięki temu nasze usługi są niezwykle profesjonalne. W celu kompletnego przygotowania do przeprowadzki, posiadamy wszelkie niezbędne przybory do sprawnego wykonania usługi. Nasze auta przygotowane są jedynie do przeprowadzek. Po nasze usługi sięgnęło do tego czasu mnóstwo klientów. Klient ceni sobie nasze doświadczenie, które nabywamy wykonując każdą następną przeprowadzkę.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "MODULO" WOJCIECH WAWRZYNIAK »

  "MODULO" WOJCIECH WAWRZYNIAK

  Nasza firma została zarejestrowana w 1996 roku. Zajmujemy się projektowaniem nowych budynków, mamy również doświadczenie w realizacji projektów związanych z przebudową, remontem i zmianą sposobu użytkowania obiektów istniejących. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której prezentujemy niektóre z naszych projektów. Nasz zespół to grupa doświadczonych projektantów wszystkich specjalności, posiadających uprawnienia do projektowania oraz kierowania robotami budowlanymi. Wykonujemy projekty wielobranżowe, obejmujące zarówno część budowlaną i instalacyjną samego obiektu jak również przyłącza i sieci zewnętrzne, drogi oraz zieleń. Poza pracami projektowymi sporządzamy także inne opracowania – ekspertyzy techniczne, analizy opłacalności inwestycji, inwentaryzacje wielobranżowe budynków, również zabytkowych. Współpracujemy z doświadczonymi rzeczoznawcami, kosztorysantami, geologami i geodetami. Na życzenie inwestora po otrzymaniu stosownego pełnomocnictwa jesteśmy w stanie w krótkim czasie przeprowadzić wszystkie sprawy urzędowe związane z realizacją inwestycji, do wydania pozwolenia na budowę włącznie.

  Spis Firm - Data dodania: 01 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "FICNER MIECZYSŁAW" »

  "FICNER MIECZYSŁAW"

  Agencja Ubezpieczeniowa PZU SA Wrocław oferuje pełną gamę ubezpieczeń grupy PZU SA, a w szczególności: - ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, NNW, Auto Pomoc, Auto Szyby, Mini Casco, ubezpieczenie graniczne, - ubezpieczenie mieszkań, domów, domków letniskowych, - ubezpieczenie firm, budynków, elektroniki, Odpowiedzialności Cywilnej, Biur Rachunkowych, gwarancje ubezpieczeniowe, - ubezpieczenia inwestycyjne, na życie, Uśmiech Dziecka, Pewnym Krokiem, - abonament Opieka Medyczna, ubezpieczenia grupowe, OFE, IKE

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Add Studio Tomasz Kapłański »

  Add Studio Tomasz Kapłański

  Oklejanie witryn jest jedna z najpopularniejszych form reklamy zewnętrznej. Skuteczność tej formy reklamy zależy przede wszystkim od treści i i jakości projektu graficznego. Często spotykamy źle przygotowane, nie czytelne lub nieudolne projekty graficzne. Wynika to często z pośpiechu lub braku wiedzy ze strony projektanta. Firmy stale prześcigają się w obniżaniu cen za takie usługi, a co za tym idzie spada jakość używanych materiałów, tym bardziej nie ma tu mowy o pracy projektowej, która jest najważniejszym elementem całego procesu powstawania grafiki na witryny. Agencja reklamowa Add Studio oferuje Państwu przede wszystkim wysokiej jakości projekt graficzny. Nasze projekty drukujemy wykorzystując dobre jakościowo i sprawdzone materiały. Daje to pewność, że wykonana przez nas reklama nie tylko będzie skuteczna, dzięki właściwemu projektowi graficznemu, ale także trwała. Decydując się na współpracę z nami, macie Państwo gwarancję, że otrzymacie produkt najwyższej jakości. Dodatkowo na wszystkie nasze realizacje udzielamy 24 miesięcznej gwarancji. W naszej ofercie posiadamy następujące rodzaje materiałów: 1. Folia samoprzylepna błyszcząca lub matowa. Stosowana najczęściej. Grafika wydrukowana na takiej folii charakteryzuje się bardzo dobrym nasyceniem kolorów, technologia druku solwentowego (twardy solwent) tworzy trwałą grafikę, odporną na warunki atmosferyczne. Dodatkowo istnieje możliwość laminowania, co znacznie podnosi odporność wydruków. 2. Folia OWV ( folia dziurkowana). Daje efekt lustra weneckiego. Grafika wydrukowana na takiej folii charakteryzuje się dobrym nasyceniem kolorów, technologia druku solwentowego ( twardy solwent) tworzy trwałą grafikę, odporną na warunki atmosferyczne. Dodatkowo istnieje możliwość laminowania, co znacznie podnosi odporność wydruków ( w przypadku folii OWV zalecane jest użycie laminatów płynnych). 3. Folia przezroczysta ( Wizual). Pozwala na wyklejenie grafiki po wewnętrznej stronie witryny. Podnosi to znacznie odporność reklamy na warunki atmosferyczne. Grafika wydrukowana na takiej folii charakteryzuje się dobrym nasyceniem kolorów, jednak to, że jest naklejona po wewnętrznej stronie witryny, powoduje, że jest mniej czytelna ze względu na odbijanie otoczenia przez szybę. Technologia druku solwentowego ( twardy solwent) tworzy trwałą grafikę. Naklejki tego typu zalecane są w przypadku gdy istnieje obawa o akty wandalizmu lub wtedy gdy dostęp do witryny z zewnątrz jest nie możliwy. 4. Folia samoprzylepna ploterowa matowa lub błyszcząca. Jest to folia barwiona w masie. Dostępnych jest ponad 60 kolorów takiej foli. Najczęściej stosuje się ją do wykonania napisów, prostych elementów graficznych, informacji o godzinach otwarcia, wyklejania tła itp. 5. Folia samoprzylepna szronowa. Folia dająca efekt piaskowanego szkła. Występuje w różnych odcieniach i fakturach. Wybór właściwego rodzaju folii jest uzależniony od potrzeb i funkcji jaką ma spełniać naklejka. Na wybór składa się wiele czynników. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani usługą oklejania witryn prosimy o kontakt. Pomożemy dobrać właściwy rodzaj folii, oraz oszacować koszt wykonania usługi.

  Spis Firm - Data dodania: 11 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • JAKUB WERELICH WEREL CONSULTING »

  JAKUB WERELICH WEREL CONSULTING

  Pozycjonowanie stron to usługa dzięki której Twoi klienci będą mogli w łatwy sposób znaleźć Twoją firmę w Internecie. Nasza firma zajmuje się marketingiem internetowym z naciskiem na wyszukiwarki. Do promocji firm wykorzystujemy linki sponsorowane oraz pozycjonowanie stron. Proces pozycjonowania rozpoczynamy od zapoznania się z daną branżą. Na podstawie aktualnej sytuacji na rynku oraz panujących trendów wybieramy słowa kluczowe, na które będzie windować stronę www. Gwarantujemy wysoką jakość usług oraz bogate doświadczenie w pozycjonowaniu. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu.

  Spis Firm - Data dodania: 01 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Notariusz Wrocław »

  Notariusz Wrocław

  Notariusz jest podmiotem zaufania publicznego. To opiniodawca, który w chwili realizowania czynności notarialnych, ma obowiązek czuwać nad zasadnym zabezpieczeniem praw. Chroni godziwe transakcje stron, osób, dla jakich działania te mogą przynosić za sobą rzeczowe rezultaty prawne. Operacje notarialne mają formę specyfikacji urzędowej. Czujesz, że bardzo pożyteczna będzie dla Ciebie konsultacja w Kancelarii Notarialnej? Trafiłeś doskonale! Notariusz Bożena Nowińska sprawuje rozległy profil działań notarialnych. Predestynuje się do nich głównie: sporządzanie aktów notarialnych, aktów świadectwa dziedziczenia, wypisywanie protokołów, tworzenie protestów weksli oraz czeków. Notariusz Wrocław przyjmuje też na depozyt papiery wartościowe, dokumenty oraz pieniądze. To poręka bezpieczeństwa i rzetelności. Wskazane jest zainwestować w zawodowe usługi.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »