Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'usługi prawne':

 • KANCELARIA NOTARIALNA RAFAŁ SZMAL »

  KANCELARIA NOTARIALNA RAFAŁ SZMAL

  Kancelaria Notarialna Rafał Szmal to autentyczny ekspert w dziedzinie sporządzania dokumentów i oświadczeń, spisywania protokołów, jak również wielu innych usług, świadczonych na najwyższym poziomie. Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z obszerną wiedzą oraz dążeniem do ciągłego jej aktualizowania powodują, że miejsce to cieszy się zaufaniem szerokiego grona odbiorców. Doceniają oni kompetencję i sprawność obsługi, jak również indywidualne podejście do każdego odbiorcy i współpracę opartą na wzajemnym zaufaniu. Kancelaria Notarialna Rafał Szmal prowadzi swoją działalność w miejscowości Czeladź w pobliżu Katowic. Proponuje Państwu sporządzanie wszelkiego rodzaju aktów notarialnych, poświadczeń dziedziczenia i poświadczeń zgodności podpisu, kopii, odpisów. Wesprze też w bezpiecznym przechowaniu papierów wartościowych, pieniędzy i dokumentów. Szczegóły na stronie.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Marta Nowicka KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH »

  Marta Nowicka KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH

  W zależności od potrzeb zleceniodawców, Kancelaria prowadzi zarówno pełną obsługę prawną podmiotów gospodarczych, jak również reprezentuje zleceniodawców, w tym osoby fizyczne, przed sądami i organami administracji w sprawach powierzonych nam przez reprezentowane podmioty. Sporządzamy również pisma procesowe oraz inne pisma i wnioski zlecone przez klientów, a także dokonujemy analizy i przygotowania umów handlowych. Kancelaria udziela także kompleksowej pomocy przy zakładaniu i rejestracji spółek. Przygotowujemy projekty umów, sporządzamy dokumenty rejestracyjne. Prowadzimy także bieżącą obsługę spółek, w szczególności spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, w ramach której, przy współpracy najlepszych biur notarialnychw Trójmieście, przygotowujemy m. in. niezbędne dokumenty korporacyjne.

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA ADWOKACKA DARIUSZ JAN BABSKI »

  KANCELARIA ADWOKACKA DARIUSZ JAN BABSKI

  Dariusz Jan Babski praktykuje jako adwokat od 1996 roku. Swoją kancelarię prowadzi w Szczecinie. Posiada dużą wiedzę i biegłość w zakresie prawa, zatem oferuje porady prawne, doradztwo, jak również prowadzenie spraw z obrębu: prawa cywilnego - gospodarczego i spadkowego, prawa rodzinnego, karnego, odszkodowań z tytułu wypadków komunikacyjnych, prawa pracy, rejestracji oraz ewidencji podmiotów gospodarczych, obsługi podmiotów gospodarczych, prawa podatkowego i egzekucji prawomocnie osądzonych świadczeń. Kancelaria Adwokacka adwokata Dariusza Jana Babskiego przystępuje do negocjacji w różnych sprawach prawnych i przygotowywania opinii, projektów umów z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, prawa pracy, jak również sporządzania skarg kasacyjnych, czy skarg do Trybunału w Strasburgu. Pomaga także sporządzać plany sukcesji na wypadek śmierci członków zarządu, wspólników spółek osobowych oraz kapitałowych. Więcej informacji o ofercie kancelarii odszukać można na www.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • P.A.W. REDIGO S.C. ELŻBIETA BUGAJNA, KRZYSZTOF PYKA »

  P.A.W. REDIGO S.C. ELŻBIETA BUGAJNA, KRZYSZTOF PYKA

  Redigo oferuje usługi z zakresu prawa gospodarczego, postępowania karnego, wywiadu i kontrwywiadu gospodarczego, wykrywania podsłuchów i elektroniki operacyjnej oraz detektywistyki. Nasza firma kieruje się zasadami:Kreatywności – ZAWSZE dostosowując podejmowane działania do indywidualnego charakteru prowadzonej sprawy. Gwarancji – przedstawiając jasne zasady współpracy zgodne z oczekiwaniami klienta, w odniesieniu do KONKRETNEGO zlecenia. Bezpieczeństwa – zapewniając pełną dyskrecję i profesjonalizm działania, w razie potrzeby pełne PRZYKRYCIE OPERACYJNE. Misją naszej Firmy jest:Kompleksowa obsługa klientów w pełnym zakresie usług i produktów związanych z bezpieczeństwem obrotu gospodarczego.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BURZAK OKOŃ I WSPÓLNICY KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH SPÓŁKA KOMANDYTOWA »

  BURZAK OKOŃ I WSPÓLNICY KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  Kancelaria Radców Prawnych Burzak&Okoń i Wspólnicy rozpatruje każdą poleconą jej sprawę nadzwyczaj indywidualnie, wybierając najbardziej optymalne metody i środki postępowania, co sprawia, iż pozostajemy wyjątkowo skuteczni oraz efektywni. W szczególności specjalizujemy się w szeroko pojmowanym prawie gospodarczym, ale wykonujemy też usługi z zakresu prawa cywilnego, handlowego jak również administracyjnego. Nasz zespół tworzą doświadczeni i wykwalifikowani prawnicy, którzy są w stanie udzielać porad prawnych w kilku językach obcych jak w języku angielskim, włoskim, hiszpańskim albo norweskim. Wiąże nas tajemnica zawodowa, która nie ustaje nawet po ustaniu współpracy. Gwarantujemy fachową, miłą oraz profesjonalną obsługę z zachowaniem korzystnych cen. Zapraszamy Państwa na naszą stronę www.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEMYSŁAW BUJNIAK KANCELARIA ADWOKACKA »

  PRZEMYSŁAW BUJNIAK KANCELARIA ADWOKACKA

  W Kancelarii Adwokackiej Przemysława Bujniaka obsługiwani są klienci indywidualni i przedsiębiorcy. Użyczamy pomocy prawnej mieszkańcom z województwa śląskiego oraz małopolskiego. Przy obsłudze firm gwarantujemy reprezentację w postępowaniach administracyjnych oraz sądowych, opiniowanie umów i podejmowanych zamierzeń gospodarczych pod kątem prawnym. W ramach pomocy prawnej osobom prywatnym Kancelaria proponuje konsultacje i pomoc prawną w postępowaniach sądowych oraz administracyjnych, a w tym tworzy pozwy, wnioski, pisma procesowe, plany umów oraz opinie prawne. Szczegółowe wiadomości odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "ICG" SPÓŁKA CYWILNA »

  "ICG" SPÓŁKA CYWILNA

  Nie możesz odzyskać swoich długów i ta sytuacja jest dla Ciebie frustrująca? Z pomocą przyjdzie CI ICG Counsulting Group – międzynarodowa firma windykacyjna specjalizująca się w windykacji. ICG to firma windykacyjna zajmująca się polubownym ściąganiem długów, windykacją sądową i kompleksowym działaniem egzekucyjnym, której działania owocują pozytywnymi rekomendacjami zadowolonych Klientów. Na początku Klient nie wnosi żadnych opłat. Co ważne, ICG Counsulting Group podejmuje się nawet najtrudniejszych zadań ma bowiem doświadczenie nie tylko na polskim rynku, lecz także międzynarodowym.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Kancelaria LEXIS Agnieszka Szabaciuk »

  Kancelaria LEXIS Agnieszka Szabaciuk

  Kancelaria adwokacka Lexis mieści się we Wrocławiu. Naszą specjalnością są sprawy rodzinne, spadkowe i karne. Rozwód to bardzo trudne wydarzenie dla małżonków jak i ich dzieci, pomożemy ci przez niego przejść jak najlepiej. Dobrze napisany pozew rozwodowy to już połowa sukcesu, kolejne zdobędą Państwo z naszą kancelarią. Oferujemy pomoc i reprezentację w sprawie rozwodu, uzyskania alimentów oraz w sprawach spadkowych. Szczegółowa oferta naszej kancelarii i kontakt na naszej stronie www. wroclawska-kancelaria. pl

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA RADCY PRAWNEGO PIOTR SKOLIMOWSKI »

  KANCELARIA RADCY PRAWNEGO PIOTR SKOLIMOWSKI

  Piotr Skolimowski to znany radca prawny z długoletnim doświadczeniem. Na rynku działa już od ponad 10 lat. Założona przez Niego kancelaria oferuje usługi prawne dostosowane do konkretnego klienta. Kancelaria ta (mieszcząca się w Łodzi) specjalizuje się w zagadnieniach związanych z prawem gospodarczym oraz podatkowym. Wszystkie osoby zainteresowane profesjonalną obsługą prawną zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Spis Firm - Data dodania: 29 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »