Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'usługi księgowe':

1 · 2 · następna strona »
 • "KAWECCY" S.C. AGNIESZKA KAWECKA, MICHAŁ KAWECKI »

  "KAWECCY" S.C. AGNIESZKA KAWECKA, MICHAŁ KAWECKI

  Biuro Rachunkowe Kaweccy s. c. jest profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą wszechstronne usługi przez wysoko wykwalifikowaną kadrę posiadającą wiedzę i doświadczenie. Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe. Działamy w oparciu o bogate doświadczenie profesjonalnie dobranej kadry od lat pracującej w księgowości. Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Prowadzimy kompleksową obsługę firm będących na ryczałcie, podatkowej księdze przychodów i rozchodów, pełnej księgowości, a także świadczymy szereg usług dodatkowych. Pomagamy osobom, które stawiają pierwsze kroki decydując się na założenie swojej własnej działalności gospodarczej. Posiadamy Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Świadczymy usługi z zakresu: podatkowej księgi przychodów i rozchodów ksiąg rachunkowych ryczałtu ewidencjonowanego rejestru zakupu i sprzedaży VAT ewidencji środków trwałych i wyposażenia deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT sprawozdań finansowych dokumentacji i rozliczeń z ZUS obsługi kadrowo-płacowej firm m. in. : umowy o pracę, umowy zlecenia, listy płac reprezentowania klienta w US, ZUS i innych instytucjach na podstawie udzielonego pełnomocnictwa wyprowadzania zaległości podatkowych sprawozdań statystycznych do GUS rocznych zeznań podatkowych pomocy przy rozpoczęciu działalności innych usług według potrzeb i życzenia klienta. Oferujemy również pomoc osobom pracującym za granicą odzyskać zapłacony za granicą podatek. Zajmujemy się także pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz wykonujemy Świadectwa Energetyczne, Certyfikaty Energetyczne budynków i lokali.

  Spis Firm - Data dodania: 01 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ANNA DZIENISZEWSKA BIEGŁY REWIDENT »

  ANNA DZIENISZEWSKA BIEGŁY REWIDENT

  Biuro Usług Księgowych i Audytorskich Anna Dzieniszewska z siedzibą w Warszawie (Gocław) oferuje kompleksowe usługi księgowe na terenie całej stolicy (Praga Południe, Praga Północ, Saska Kępa, Gocław, Wawer, Anin, Rembertów, Grochów, Śródmieście, Wilanów, Ochota, Mokotów, Ursynów, Bielany, Żoliborz, Bemowo, Tarchomin). Nasze biuro zapewnia kompleksową obsługę księgową w zakresie ksiąg podatkowych, ksiąg rachunkowych, kadr i płac i innych. podejmujemy się zleceń nietypowych. Nasze biuro rachunkowe oferuje:[*] sprawdzanie poprawności dokumentów księgowych;[*] dekretacja dokumentów i księgowanie operacji gospodarczych;[*] obliczanie podatków i sporządzanie deklaracji podatkowych;[*] prowadzenie rejestrów VAT sprzedaży i zakupów;[*] prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych, wyposażenia;[*] sporządzanie zestawień zobowiązań i należności wg terminów płatności;[*] sporządzanie sprawozdań finansowych;[*] sporządzanie sprawozdań statystycznych GUS;[*] z upoważnienia Klienta, reprezentacja podatnika przed Urzędami. Usługi rachunkowe i księgowe świadczymy przy pomocy osób posiadających odpowiednie uprawnienia i doświadczenie. Zapewniamy bezpieczeństwo naszych usług. Cała nasza działalność jest ubezpieczona w zakresie OC.

  Spis Firm - Data dodania: 25 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PATRYK CIESZKOWSKI BIURO RACHUNKOWE "PODATNIK" »

  PATRYK CIESZKOWSKI BIURO RACHUNKOWE "PODATNIK"

  Otwierając swoją własną działalność gospodarczą nie możemy zapomnieć o doświadczonej obsłudze naszej działalności gospodarczej. Nasza działalność to grono doświadczonych pracowników, które codziennie zajmują się obsługą księgową wielu przedsiębiorstw. Korzystając z naszej zachęcającej okazji, mają Państwo gwarancję, że usługa jest wykonywana rzetelnie i co bardzo ważne za całkiem niewielkie wynagrodzenie. Tylko teraz serdecznie zapraszamy na naszą stronę WWW w celu zapoznania się z naszą najlepszą ofertą jaką przygotowaliśmy przede wszystkim dla Państwa. Tylko teraz mają Państwo możliwość dołączenia do grupy zadowolonych klientów. Nie czekaj i odwiedź teraz naszą stronę ewentualnie nasze biuro rachunkowe funkcjonujące również fizycznie. Pozwól, aby profesjonaliści zajęli się Państwa działalnością gospodarczą.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE KATARZYNA PORADA »

  BIURO RACHUNKOWE KATARZYNA PORADA

  Biuro Rachunkowe Katarzyna Porada, z siedzibą w Tarnowskich Górach, świadczy następujące usługi księgowe: prowadzenie książki przychodów i rozchodów, prowadzenie ksiąg handlowych, rozliczenia kadrowo-płacowe z ZUS oraz prowadzenie ewidencji dla potrzeb podatku VAT. Zajmujemy się również doradztwem związanym z uruchamianiem działalności gospodarczej, wyborem formy opodatkowania oraz wypełnianiem wniosków i rozliczaniem dotacji unijnych. Współpracujemy z firmami na terenie całego Śląska: m. in z terenu Tarnowskich Gór, Bytomia, Chorzowa, Częstochowy, Gliwic, Katowic, Radzionkowa oraz Zabrza.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ANNA FALKOWSKA 2BUSINESS »

  ANNA FALKOWSKA 2BUSINESS

  Swiadczymy kompleksowa obsługe ksiegowa i kadrowa. Zapraszamy do współpracy małych i srednich przedsiebiorców (sektor MiSP). Reprezentujemy naszych Klientów przed organami panstwowymi. Posiadamy doswiadczenie w prowadzeniu ksiegowosci w wielu bran'ach, które pozwala nam w sposób profesjonalny doradzac w zakresie prowadzonej działalnosci. Posiadamy licencje Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiag rachunkowych (Certyfikat Ksiegowy) i ubezpieczenie OC. Prowadzimy: • ksiegi rachunkowe (od 700 zł) • podatkowe ksiegi przychodów i rozchodów (od 200 zł) • ewidencje podatkowe ryczałtu ewidencjonowanego (od 150 zł) • rejestry zakupu i sprzeda'y VAT • kadry, płace, ZUS (od 20 zł/os., własciciel/własciciele gratis!! ) Sporzadzamy: • deklaracje podatkowe • sprawozdania finansowe • sprawozdania statystyczne • raporty, instrukcje itp. Dodatkowe usługi: • porady w zakresie prowadzonej działalnosci gospodarczej • weryfikacja ksiag rachunkowych i podatkowych • wyprowadzanie zaległosci (od 50 zł za miesiac) • pomoc w redagowaniu podan i odwołan • pomoc w wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania • rejestracja podmiotów gospodarczych Doje. d. amy do Klienta (spotkania, odbiór dokumentów itp. )! Współpracujemy z kancelaria doradcy podatkowego, radcy prawnego, kancelaria notarialna oraz posrednikami ubezpieczeniowymi.

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AKSSON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  AKSSON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Biuro rachunkowe Aksson Tax działa nieprzerwanie od 1998 na terenie Warszawy. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie obsługi finansowo-księgowej podmiotów gospodarczych. Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie księgowości i doradztwa podatkowego podparte kilkuletnim doświadczeniem i wiedzą naszych specjalistów. Ofertę kierujemy zarówno do firm jednoosobowych, spółek jak również stowarzyszeń. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA RACHUNKOWO-PODATKOWA SŁAWOMIR GARBALA »

  KANCELARIA RACHUNKOWO-PODATKOWA SŁAWOMIR GARBALA

  Nasza Kancelaria powstała w 2003 roku z zamiarem połączenia wysokich kwalifikacji i przyjaznej obsługi Klienta z nowoczesną myślą technologiczną. Zastosowane przez nas rozwiązania IT umożliwiają nam prowadzenie zarówno małych i średnich, jak i dużych podmiotów gospodarczych. Dla Naszych Klientów poszukujemy indywidualnych rozwiązań celem spełnienia ich oczekiwań, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiednio wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Na życzenie Klienta oferujemy pomoc w podejmowaniu strategicznych decyzji, dostarczając niezbędnych informacji księgowych oraz podatkowych. Ponadto oferujemy możliwość stworzenia systemu comiesięcznych raportów finansowych dla zarządu, pozwalających na stały monitoring stanu finansowego firmy. Szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług i dobry kontakt z Klientem. Dowodem na to jest fakt, że z większością naszych Klientów współpracujemy od początku istnienia firmy. Wysoki standard nowoczesnych usług Kancelarii Rachunkowo-Podatkowej Sławomira Garbali stanowi doskonałą alternatywą dla potencjalnych klientów korzystających z usług biur rachunkowych.

  Spis Firm - Data dodania: 17 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "T.A.A.J." S.C. »

  "T.A.A.J." S.C.

  Jako Biuro Rachunkowe obsługujemy w pełnym zakresie księgowym małe i średnie firmy. Nasz zespół to fachowcy o wysokich kwalifikacjach i obszernej wiedzy. Stale pracujemy nad tym, aby nasze usługi księgowe były na najwyższym poziomie, i w razie potrzeby służymy dobrą radą. Doświadczenie w kontaktach z urzędami i instytucjami państwowymi sprawia, że nasze Biuro Rachunkowe może w sposób profesjonalny reprezentować Was w sprawach urzędowych. Oferta księgowa obejmuje kompleksową obsługę firm w następujących zakresach: * prowadzenie ksiąg handlowych; * prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów; * prowadzenie ewidencji podatkowych; * rozliczanie ryczałtu ewidencjonowanego; * prowadzenie rejestrów zakupu i sprzedaży VAT; * prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia; * sporządzanie deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych; * sporządzanie dokumentacji i rozliczeń z ZUS; * obsługa kadrowa firm, w tym m. in. umowy zlecenia, umowy o dzieło, umowy o pracę; * reprezentowanie klienta w Urzędzie Skarbowym, Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych i innych instytucjach; * doradztwo w sprawach podatkowych i podatkowo-księgowych; * pomoc w otworzeniu firmy, wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "PROFIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  "PROFIT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Profit jest to serwis Księgowy dla osób prowadzących Działalność Gospodarczą. Pomagamy w sprawnym funkcjonowaniu Spółek. Profit Biuro Rachunkowe, oferuje szeroki zakres usług: Rachunkowość, Księgowość, Doradztwo Podatkowe, czy Rozliczenia ZUS. Doradca Podatkowy udzieli odpowiedzi na każde pytanie dotyczące Finansów firmy. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia Ekspertów. Jesteśmy nowocześnie zarządzaną firmą. Rozumiemy potrzeby naszych klientów i wychodzimy na przeciw ich oczekiwaniom.

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BOGDAN GOMZA "BG" BIURO RACHUNKOWE »

  BOGDAN GOMZA "BG" BIURO RACHUNKOWE

  Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe, kadrowo-płacowe, ZUS dla wszystkich rodzajów działalności. Usługi prowadzimy internetowo oraz w sposób tradycyjny w naszym biurze. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Promocja za 1 zł za 1 lub 2 miesiące w zależności od podpisanej umowy. -PEŁNA KSIĘGOWOŚĆ-KSIĘGA PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW-RYCZAŁT -REJESTRY VAT-KADRY, PŁACE, ZUS-SPORZĄDZANIE SPRAWOZDAŃ I DEKLARACJI-ROZLICZENIA ROCZNE

  Spis Firm - Data dodania: 18 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »