Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'usługi it':

 • ,,Technix” - Paweł Markowski »

  ,,Technix” - Paweł Markowski

  Technix tworzy dedykowane rozwiązania dla firm i instytucji. Jesteśmy nowoczesną firmą z dużym doświadczeniem. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla biznesu. Grupa Technix skupiająca programistów z czołowych uczelni technicznych w Polsce powstała w 2005 roku. W sierpniu 2005 roku zostaje zarejestrowana domena www. technix. pl i rozpoczynają się prace nad autorskimi rozwiązaniami wspomagającymi zarządzanie firmą. Firma Technix została wpisana do rejestru w kwietniu 2008 roku. Naszą firmę tworzą specjaliści z takich dziedzin jak: informatyka, elektronika, telekomunikacja, automatyka, robotyka. Prowadzimy współpracę z firmami z branży nowych technologii oraz jednostkami naukowymi w Polsce i za granicą, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom najnowocześniejsze rozwiązania. Prowadzimy wewnętrzne testy i badania nad wieloma zagadnieniami nauki i techniki. Bieżemy udział w konferencjach i seminariach naukowych poświeconych szeroko pojętej tematyce nowych technologii. Inwestujemy w najnowocześniejszy sprzęt oraz szkolenia pracowników. Nie boimy się wyzwań! Realizujemy innowacyjne i pionierskie projekty na pograniczu energetyki, systemów automatyki oraz telekomunikacji.

  Spis Firm - Data dodania: 01 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Promity Sp. z o.o. »

  Promity Sp. z o.o.

  Promity jest firmą specjalizują się w świadczeniu usług pozwalających naszym Klientom przy pomocy rozwiązań informatycznych uzyskać sukcesy biznesowe. Wyróżnia nas podejście do wykorzystania informatyki w organizacji, które porównać można do zachowania mediatora z jednej strony starającego się zrozumieć w pokorze uwarunkowania biznesowe z drugiej ograniczenia i możliwości rozwiązań IT (tzw. Business-IT Alignment ). Nasz zespół składa się zarówno z profesjonalistów o wieloletnim doświadczeniu w dużych i złożonych projektach informatycznych, jak i zdolnych absolwentów uznanych polskich uczelni o ponad przeciętnych zdolnościach i wysokim poziomie innowacyjności. Staramy się by nasze usługi były użyteczne i wnosiły rzeczywistą wartość dodaną dla Klientów. Zakres naszych prac obejmuje: • Prace analityczne i architektoniczne w obszarze IT i biznesu pozwalające naszym Klientom na podejmowanie efektywnych decyzji biznesowych i bezpieczną realizację przedsięwzięć. Wykorzystujemy odpowiednio dostosowane do potrzeb organizacji narzędzia i wzorce takie jak architektura korporacyjna (np. TOGAF), scenariusze i procesy biznesowe (np. modelowanie przy użyciu notacji BPMN i optymalizacja z zastosowaniem rozwiązań do symulacji procesów), narzędzia analizy strategicznej (np. SWOT, analiza interesariuszy, problemów i celów, BSC). • Zarządzanie projektami i programami obejmujące wsparcie dla Klienta w prowadzeniu przedsięwzięcia, w wykorzystaniem sprawdzonych i dostosowanych praktyk i wzorców (m. in. Managing Successful Programmes - MSP, PRINCE2, PMBOK, Agile XP/Scrum). • Szkolenia - z uwagi na praktyczne doświadczenie oraz dużą wiedzę zgromadzoną w Promity świadczymy usługi szkoleniowe. Obejmują one dziedziny analizy biznesowej i systemowej, architektury korporacyjnej, architektury IT oraz zarządzaniem projektami i programami. W szkoleniach odnosimy się do powszechnie uznanych wzorców i metodyk (np. TOGAF, PRINCE2, MSP, RUP, Scrum). • Outsourcing - wysokie kompetencje naszych pracowników pozwalają nam wnieść wartość dodaną dla naszych klientów poprzez usługi outsourcingu. • Realizację oprogramowania dedykowanego oraz wdrażanie i dostosowanie do potrzeb Klientów uznanych na świecie rozwiązań informatycznych. W szczególności zajmujemy się rozwiązaniami pracy grupowej (np. CMS, DMS), wspierającymi zarządzanie przedsięwzięciami (np. PPM – Project Portfolio Mamangement) oraz integracyjnym (np. analityka i narzędzia SOA – karty oceny usług, katalogi usług, ESB, baza metadanych, orkiestracja, nadzór parametrów usług w kontekście SLA/OLA). Stosujemy metodyki wytwarzania oprogramowania po ich uprzednim dostosowaniu do potrzeb (np. RUP, ICONIX, ISO-12207, ). Zapewniamy wdrożenie i utrzymanie oprogramowania z zastosowaniem podejścia procesowego (np. ITIL).

  Spis Firm - Data dodania: 07 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Solander Sp. z o.o. »

  Solander Sp. z o.o.

  Szukasz najlepszych rozwiązań dla bezpieczeństwa Twojej firmy? Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej firmy. Posiadamy bogate, wieloletnie doświadczenie w branży, niezbędną wiedzę i co najważniejsze słuchamy naszych klientów. Oferowane przez nas rozwiązania w zakresie IT, zawsze są dopasowane do potrzeb i możliwości naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie internetowej www. solander. pl.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LB POLSKA Krzysztof Świątczak »

  LB POLSKA Krzysztof Świątczak

  CocoSpace z sukcesami działa w branży informatycznej. Proponuje przede wszystkim usługę outsourcingu IT dla firm istniejących na terenie Łodzi. CocoSpace wdraża najnowsze i niesłychanie profesjonalne rozwiązania technologiczne, które zwiększają wydajność przedsiębiorstwa, a tym samym powiększają jego zyski. Zespół CocoSpace stworzył również autorską aplikację TEON, która archiwizuje niezbędne informacje związane z funduszami inwestycyjnymi.

  Spis Firm - Data dodania: 14 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • VOL Sp. z o.o. Sp.k. »

  VOL Sp. z o.o. Sp.k.

  Zespół ekspertów firmy VOL od 1991 roku dba, by systemy informatyczne Klientów były wydajne i bezpieczne. Zajmuje się wsparciem, serwisem i utrzymaniem całej infrastruktury w jednostkach sektora finansów publicznych oraz małych, średnich i dużych firmach. W ramach kompleksowych usług firma dostarcza sprzęt komputerowy, rozwiązania serwerowo-macierzowe oraz oferuje usługi doradztwa w zakresie rozbudowy infrastruktury IT, zgodnej z wizją rozwoju Klienta. Zobacz na www jakie jeszcze nowoczesne rozwiązania IT może zaproponować Twojej firmie.

  Spis Firm - Data dodania: 05 04 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »