Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'usługi BHP':

 • Łukasz Czaja EMIRO »

  Łukasz Czaja EMIRO

  Firma prowadzi kompleksowe usługi w zakresie bezpieczeństwa pracy w tym: - przeprowadzania przeglądów w zakresie BHP pomieszczeń i stanowisk pracy wraz z przedstawieniem wniosków profilaktycznych w celu likwidacji stwierdzonych braków i zagrożeń - opracowanie treści przepisów wewnętrznych regulujących zagadnienia warunków pracy w zakresie BHP - sporządzania dokumentacji powypadkowej z wypadków przy pracy (indywidualnych, ciężkich, śmiertelnych i zbiorowych), wypadków zrównanych z wypadkami przy pracy, wypadków do i z pracy - szkolenia wstępnego, ogólnego BHP, oraz szkolenia okresowego dla pracowników i osób kierujących pracownikami - sporządzania sprawozdawczości statystycznej z zagadnień ochrony pracy oraz rocznej oceny stanu BHP- prowadzeniu rejestru czynników szkodliwych, rakotwórczych, biologicznych oraz kart pomiarowych - współdziała w reprezentowaniu "Zleceniodawcy" przed Państwową Inspekcją Pracy, Państwową Inspekcją Sanitarną w sprawach dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy - sporządzania oceny ryzyka zawodowego uwzgledniając sposoby zmniejszające ryzyko - konkurencyjność cenowa osiągana poprzez racjonalizację kosztów własnych - terminowość i wysoki poziom oferowanych usług Ponadto firma pełni usługi w zakresie: - wykonywania pomiarów elektrycznych (badania okresowe instalacji elektrycznej) - doradztwa w prawie pracy - ochrony przeciwpożarowej i wiele innych usług w zależności od potrzeb pracodawcy -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Na mocy obowiązujących przepisów wykonujemy zadania służby bhp w zakładach pracy naszych Zleceniodawców jako zewnętrzna służba. W ramach tych zadań współpracujemy z klientami na podstawie umów o stałej współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CHRABĄSZCZ ROBERT "EKOL-BHP" FIRMA USŁUGOWO-DORADCZA »

  CHRABĄSZCZ ROBERT "EKOL-BHP" FIRMA USŁUGOWO-DORADCZA

  EKOL-BHP Firma Usługowo-Doradcza proponuje szkolenia bhp oraz bogatą ofertę usług w zakresie bhp oraz ochrony środowiska. Oferta firmy: 1. Szkolenia bhp wstępne, 2. Szkolenia bhp okresowe: - dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami. - dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych. - dla pracowników administracyjno-biurowych i innych których praca wiąże się z narażeniem na czynniki szkodliwe dla zdrowia, uciążliwe lub niebezpieczne. - dla pracowników inżynieryjno-technicznych. 3. Szkolenia bhp on-line. 4. Stała współpraca w zakresie bhp, 5. Ocena ryzyka zawodowego, 6. Postępowania powypadkowe, 7. Usługi z zakresu ochrony środowiska. Ceny ustalamy na podstawie indywidualnego podejścia do klienta. Aby otrzymać szczegółową, dostosowaną do Państwa indywidualnych potrzeb ofertę prosimy o kontakt telefoniczny. Zapewniany profesjonalną obsługę klientów przy konkurencyjnych cenach.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CODEXBHP Łukasz Kaczmarczyk »

  CODEXBHP Łukasz Kaczmarczyk

  W obecnych czasach, gdy jest na każdym kroku mniej roboty o każdą posadę trzeba troszczyć się jak również starać się, aby twój kierownik nie zauważył, że twój czas dobiegł końca. By temu zapobiec trzeba być elastycznym w godzinach pracy i pracowitym oraz terminowy. Jest jednak jedna sytuacja, która nie może zostać zignorowana przez nikogo, a tą sprawą jest bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo pracownika jest sprawą najwyższej wagi, którą nawet pracodawca musi uszanować. Aby być na bieżąco należy nauczać pracowników z kierunku bhp i ppoż., gdyż takie szkolenia chodź są mocno oklepane potrafią zrobić cuda podczas rzeczywistego zagrożenia. Pamiętajmy, by nie odstawiać bezpieczeństwa na boczny tor.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WOJCIECH PURTA SOLAR »

  WOJCIECH PURTA SOLAR

  Obszarem działań promującej się na danym portalu warszawskiej firmy SOLAR są wszechstronne świadczenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy i ochrony przeciwpożarowej. Posiadający odpowiednie umiejętności specjaliści trudnią się organizacją cyklicznych szkoleń bhp dla kierowników, a także dla stanowisk inżynieryjno - technicznych. Opracowują dokumentację oceny ryzyka zawodowego i wspierają w realizowaniu badań środowiskowych.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PIOTR PIETRAS Ośrodek doradczo szkoleniowy "MER" »

  PIOTR PIETRAS Ośrodek doradczo szkoleniowy "MER"

  Ośrodek Doradczo Szkoleniowy „MER” istnieje od 1999 roku, świadczymy usługi w zakresie szkoleń i doradztwa BHP. Ośrodek jest placówką kształcenia ustawicznego wpisaną do ewidencji niepublicznych placówek oświaty pozaszkolnej prowadzonej przez Starostę Powiatu Pruszkowskiego. Zajmujemy się pełnieniem obowiązków przewidzianych przepisami o Służbie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 roku. W ramach obsługi zapewniamy w szczególności:Przeprowadzanie wstępnych i okresowych szkoleń w zakresie BHPOcenę i dokumentację ryzyka zawodowego, oraz okresową aktualizacjęUdział w przeglądach i kontrolach maszyn i urządzeńUdział w dochodzeniach powypadkowychOpracowywanie stanowiskowych instrukcji BHPOpracowywanie zasad i tabeli przydziałów odzieży i obuwia roboczegoDoradztwo w zakresie obowiązujących przepisów i zasad BHPAnalizy stanu BHP w firmiePrzeprowadzanie kompleksowych i doraźnych kontroli w zakresie BHPOpracowywanie przepisów wewnętrznych regulujących warunki BHP oraz dokumentacji i drukówPrzygotowywanie sprawozdawczości statystycznej Prowadzenie wymaganych rejestrówSporządzanie dokumentacji powypadkowej z wypadków przy pracy, wypadków zrównanych z wypadkami przy pracy, wypadków w drodze do pracy i wypadków w drodze z pracyZgłaszanie firm do Państwowej Inspekcji Pracy i Państwowej Inspekcji SanitarnejWystępowanie z upoważnienia Zleceniodawcy przed organami kontroli i nadzoru warunków pracy. Uczestnictwo w pracach Komisji BHPCZY SZKOLENIA BHP SĄ OBOWIĄZKOWE? Art. 2373. KODEKSU PRACY [Szkolenie z zakresu bhp] § 1. Nie wolno dopuścić pracownika do pracy, do której wykonywania nie posiada on wymaganych kwalifikacji lub potrzebnych umiejętności, a także dostatecznej znajomości przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. CZY

  Spis Firm - Data dodania: 13 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "BILANS" SP. z o.o. »

  "BILANS" SP. z o.o.

  W Rybniku odnajdą Państwo Biuro Rachunkowe Bilans Sp. z o. o., które oferuje kompleksowe usługi z zakresu audytu sprawozdań finansowych, doradztwa gospodarczego oraz optymalizacji polityki podatkowej. Fachowo zajmuje się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji środków trwałych i wyposażenia, rejestrów VAT. Księgowy przygotuje także żądane deklaracje podatkowe, ZUS, sprawozdania finansowe i statystyczne oraz dostarcza je do odpowiednich urzędów. Zajmuje się także rozliczeniami podatkowym, a nawet tworzy wnioski o zwrot podatku VAT. Co więcej proponuje współpracę w ramach obsługi kadr oraz płac. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź osobistego. Więcej szczegółowych informacji zostało zamieszczone na stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • HSW Joanna Kaczmarek »

  HSW Joanna Kaczmarek

  Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej strony. Nasza firma zajmuje się bezpieczeństwem pracowników. Zapewniamy wysoki standard świadczonych przez nas świadczeń. Prowadzimy odpowiednio dopasowane szkolenia, które zapewnią Państwu komfort i bezpieczeństwo w pracy. Tworzymy kursy przygotowawcze i okresowe, ogólne i szczegółowe. Nasze kursy zapewnią potencjalnemu kandydatowi merytoryczną wiedzę i praktyczne kompetencje. Działalność naszej firmy jest o tyle istotna, że może uratować komuś życie przed niefortunnym wypadkiem. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Spis Firm - Data dodania: 22 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BHPOŻ LIDER TOMASZ MICHALCZYK »

  BHPOŻ LIDER TOMASZ MICHALCZYK

  Firma BHPOŻ Lider Tomasz Michalczyk oferuje profesjonalne szkolenia BHP. Zatrudniamy wykwalifikowany i doświadczony personel. Świadczymy również usługi ppoż we wskazanych przez Klienta miejscach. Oferujemy także między innymi opracowywanie planów ewakuacyjnych, sporządzanie kompleksowej dokumentacji powypadkowej i instrukcji stanowiskowych BHP. Więcej informacji znaleźć można na naszej stronie internetowej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

  Spis Firm - Data dodania: 29 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RYSZARD PIETRZYK PIETRZYK KANCELARIA PRAWNICZA-AGENCJA OCHRONY PRACY »

  RYSZARD PIETRZYK PIETRZYK KANCELARIA PRAWNICZA-AGENCJA OCHRONY PRACY

  Dla pracowników kancelarii prawa pracy i BHP z Lublina najważniejsze jest, zapewnienie klientom odpowiedniej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa w zakładzie pracy. Firma zajmuje się organizacją szkoleń BHP, kursów pierwszej pomocy, wdrażanie HACCP, jak również oferuje porady z zakresu prawa i prawa cywilnego wszystkim zainteresowanym. Zachęcamy firmy z Lublina i okolic do zgłaszania się w celu ustalenia zasad współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »