Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'turbiny':

 • ECO TECHNOLOGIES S.C. EMIL CWALINA, RAFAŁ CIMOCHOWSKI »

  ECO TECHNOLOGIES S.C. EMIL CWALINA, RAFAŁ CIMOCHOWSKI

  Ile kosztuje wytworzenie zielonej energii? Jak oświetlić ulicę lub podwórko ZA DARMO? Jak zapewnić energię dla domu za darmo? Nie musisz się już więcej zastanawiać! To proste – wykorzystaj siłę wiatru lub słońca, czyli energie odnawialne! ECOTECHNOLOGIES na pewno Ci w tym pomoże! TANIO i profesjonalnie! Na ecotechnologies znajdziesz informację i bogatą ofertę produktów do budowy przydomowej elektrowni słonecznej lub wiatrowej. Zbuduj własne elektrownie, wykorzystaj wiatraki, solary i lampy hybrydowe! Energia odnawialna i Ecotechnologies czekają na Ciebie! Jak oświetlić ulicę lub podwórko ZA DARMO? Wykorzystaj LAMPY HYBRYDOWE! Wystarczy trochę chęci, szczypta promieni słonecznych lub obecność wiatru! ECOTECHNOLOGIES dostarczy resztę za przystępną cenę! Nie czekaj - skontaktuj się z nami już dziś! Markowy sprzęt w przystępnej cenie! ECOTECHNOLOGIES to najwyższej jakości sprzęt dla twojej zielonej energii! To profesjonalna obsługa dla Twojej przydomowej elektrowni! To doradztwo w zakresie sprzętu dla energii ekologicznej (projekty, kompleksowy zestaw urządzeń, doradztwo w zakresie dostosowania odpowiedniego modelu kolektora słonecznego/ wiatraka dla Twojego poboru energetycznego i warunków środowiska)

  Spis Firm - Data dodania: 07 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Pawlik Dariusz SERWIS SAMOCHODOWY"BOSCH SERVICE PAWLIK" »

  Pawlik Dariusz SERWIS SAMOCHODOWY"BOSCH SERVICE PAWLIK"

  Naszą pasją i zamiłowaniem jest tuning samochodów osobowych i dostawczych. Mozna to wszystko realizować jeżeli posiada się takie pracownie regneracji turbosprężarek i wtryskiwaczy Common Rail jak w naszej firmie. Zobacz jakie ciekawe techniki i rozwiązania stosujemy, aby osiągną tak znakomite efekty pracy silnika spalinowego nie ważnie czy diesla, czy benzyny. Odwiedź nas jak najszybciej, a pokażemy ci wszystkie nasze najciekawsze projekty i realizacje.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Czachor-Radka Magdalena »

  Czachor-Radka Magdalena

  Turbosprężarki ze zmienną geometrią to tylko jeden z rodzajów turbo jaki regeneruje nasza firma. Także naprawa turbosprężarek ze sterownikami, opartymi na elektronicznym module. Wszystkie turbo które naprawiamy to dedykowane do samochodów osobowych turbosprężarki które cechuje jakość, wysoka jakość wykonania. Znani w regionie, woj. podkarpackie i w Mielcu z tego, że nasze produkty to niezawodne podzespoły, które obejmuje gwarancja realizacji usług. Firma MR Radka to nie tylko naprawa i usługi z nią związane, to także wysokiej klasy turbiny, które sprawdziło wielu klientów z Polski i spoza granic naszego kraju.

  Spis Firm - Data dodania: 24 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »