Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'transport':

« poprzednia strona · 5
 • KUDAS ANDRZEJ P.P.H.U "POLTEX" »

  KUDAS ANDRZEJ P.P.H.U "POLTEX"

  Grupa Poltex to firma z 14-letnią tradycją w produkcji odzieży ochronnej, odzieży roboczej i wysokiej klasy sprzętu i akcesriów BHP. Każdy pracodawca ma za zadanie dbać o zdrowie i życie swoich pracowników. My przychodzimy z pomocą. Oferujemy również usługi prania odzieży roboczej. Odbieramy ją, znakujemy, pierzemy, wykonujemy drobne naprawy (jeśli konieczne) a nastepnie czystą odzież oddajemy do firmy współpracującej. Zapraszamy do kontaktu!

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BOGDAN RUSINKO »

  BOGDAN RUSINKO

  Trans-bus to przedsiębiorstwo działające nieprzerwanie od 1996 roku. Siedziba firmy znajduje się w Kudowie-Zdrój. Na usługi składają się między innymi: - transport międzynarodowy do krajów Europy Zachodniej (Niemcy, Belgia oraz Holandia) - transport na terenie kraju - możliwość wynajęcia busa razem z kierowcą - zorganizowane przewozy busowe. Usługi są oferowane dla osób z dolnegośląska, ponieważ usługi wykonywane są na zasadzie z adresu na adres.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Zawadzki Rafał "RAFIKS" Usługi Pasażerskie »

  Zawadzki Rafał "RAFIKS" Usługi Pasażerskie

  Rafiks to firma prowadząca usługi z zakresu transportu pasażerskiego. Oferujemy doskonale wyposażone busy i autokary do transportu krajowego i zagranicznego. Nasze pojazdy świetnie sprawdzą się w dalekich wycieczkach jak również jako transport podczas organizacji wesela, pogrzebu. Zatrudniamy doświadczonych kierowców, posiadamy licencje dopuszczające naszą firmę do prowadzenia usług transportowych ludzi. Zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE BP TOUR BREWCZAK PIOTR »

  PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE BP TOUR BREWCZAK PIOTR

  Firma Bp Tour zajmuje się szeroko pojętym transportem osób zarówno w kraju jak i za granicą. Świadczymy usługi osobom prywatnym, firmom i instytucjom państwowym. Posiadamy zróżnicowaną flotę 50 pojazdów od 19 do 58 miejsc. Oferujemy także przewozy regularne na trasach z Lublina do: Krakowa, Zakopanego, Łodzi, Częstochowy, Białej Podlaskiej, Dęblina, Krasnego stawu i wielu innych miejscowości. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Spis Firm - Data dodania: 24 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "MAWA" ADRIAN MAŃKOWSKI + »

  PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "MAWA" ADRIAN MAŃKOWSKI +

  Witam Oferuję usługi pomocy drogowej, transportu samochodów całych i powypadkowych oraz innych pojazdów, w tym wózków widłowych i maszyn budowlanych do 4, 5 tony. Zadzwoń!!! 533-533-133 Wystawiam rachunki. Gwarantuję terminowość oraz solidność wykonania usługi. Na wszelkie pytania odpowiem pod numerem telefonu 533 - 533 - 133 Posiadam transportowy CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH wydany przez INSTYTUT TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO oraz LICENCJĘ NA KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Bama Logistics Sp. z o.o. »

  Bama Logistics Sp. z o.o.

  Bama Logistics oferuje rozwiązania logistyczne i spedycyjne zarówno w kraju, jak i za granicą. Jesteśmy silnym partnerem, posiadającym doświadczony zespół specjalistów z branży transportowej i spedycyjnej. Kierując się dobrem naszych Klientów proponujemy optymalne rozwiązania, ściśle dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Zapewniamy atrakcyjne stawki frachtowe oraz terminowość dostaw. Działamy na zasadach fair play, w pełnym porozumieniu z naszymi Partnerami w zakresie realizowanych zleceń. Zapewniamy działania lokalne oraz dostępność 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu.

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "GLOB"MIĘDZYNARODOWE USŁUGI POGRZEBOWE S.C. J.DREJKA, M.DREJKA »

  "GLOB"MIĘDZYNARODOWE USŁUGI POGRZEBOWE S.C. J.DREJKA, M.DREJKA

  Międzynarodowy transport zmarłych i prochów – profesjonalnie, szybko i tanio. Przyjmujemy zlecenia od klientów indywidualnych oraz zakładów pogrzebowych z całej Polski. Sporządzamy pełną dokumentację w kraju i za granicą. Wykonujemy balsamacje, kremacje i ekshumacje za granicą. Do Państwa dyspozycji oddajemy dom pogrzebowy oraz nowoczesne karawany marki Mercedes i Renault. Dysponujemy również własną kwiaciarnią i sklepem z odzieżą na czas żałoby. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam sprostać najtrudniejszym zadaniom. Telefon całodobowy 604-559-569

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PAWLIKOWSKI EUGENIUSZ "GIENO" »

  PAWLIKOWSKI EUGENIUSZ "GIENO"

  Od ponad 10 lat oferujemy naszym Klientom bezpieczną i komfortową podróż na terenie całego kraju. Nasza firma posiada Certyfikat Kompetencji zawodowych w Krajowym Transporcie Drogowym Osób oraz Licencję na Krajowy Przewóz Osób. Wykonujemy przewozy osobowe samochodami, które są wyposażone w klimatyzację oraz dodatkowe ogrzewanie. Podczas pobytu na Podhalu polecamy usługi (przewóz osób busem, mikrobusem) między innymi na terenie Zakopanego i okolic, jak i również wycieczki: Spływ Dunajcem, Niedzica, Czorsztyn, Wieliczka (Kopalnia Soli), Kraków, Oświęcim, Wadowice itp. Wszystkie trasy możemy zaplanować według potrzeby Klienta. Obsługujemy: transfery lotniskowe wyjazdy firmowe wycieczki objazdowe konferencje wesela wycieczki narciarskie

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TOWALSKI MARIUSZ JET-PROVIDE »

  TOWALSKI MARIUSZ JET-PROVIDE

  Firma Jet Transport 24 działa na rynku ponad 10 lat, oferujemy szeroko rozumiany transport osobowy i towarowy, nasz obszar działania to Warszawa -Polska -Europa. Oferujemy transport samochodami dostawczymi z windą oraz cieżarowymi.  Jako uzupełnienie oferty realizujemy usługi przewozów osobowych od 1 do 50 miejsc.  oferta Nasza oferta to : transport Warszawa - Polska - Europa (winda),  transport warszawa,  usługi transportowe warszawa usługi transportowe mazowieckie,  przeprowadzki warszawa,  taxi bagażowe Warszawa,  auta dostawcze i ciężarowe z windą i wózkiem paletowym,  transport mebli,  transport maszyn i urządzeń autami z windą,  przewozy (przesyłki całopaletowe) od 1 do 33 europalet,  transport 1 do 24 tony,  przewóz osób vanami busami i autami osobowymi,  przewozy osobowe autobusami,  transport osobowy autokarami,  transport osób,  firma transportowa (firmy transportowe warszawa),  auta dostawcze do 3, 5 tony,  transport międzynarodowy,  transport krajowy,  transport TIR,  firmy przeprowadzkowe,    dane kontaktowe Jet Transport 24 Warszawa tel  22 224 63 24 fax  22 425 99 45 komtel   800 70 68 24 bezpłatna infolinia www. jet-transport. pl  Poleć znajomym  info@jet-transport.pl 

  Spis Firm - Data dodania: 15 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Marcin Soloch Kompleksowe Usługi Pogrzebowe SOLOCH »

  Marcin Soloch Kompleksowe Usługi Pogrzebowe SOLOCH

  Nasz zakład proponuje Państwu profesjonalne, międzynarodowe usługi pogrzebowe w Kędzierzynie-Koźle. Korzystając z naszych usług, nie musicie Państwo się o nic martwić. Oferujemy załatwienie wszelkich formalności związnych z uroczystością pogrzebu. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie w międzynarodowym transporcie ciał potwierdzone wieloma wykonanymi zleceniami. Dodatkowo oferujemy renowację nagrobków, organizację styp i sprzedaż zniczy.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5