Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'transport':

« poprzednia strona · 4 · 5 · następna strona »
 • QBUS TRANS Rafał Eliasik »

  QBUS TRANS Rafał Eliasik

  Firma transportowa QBUS-TRANS specjalizuje się w szeroko rozumianej spedycji do Finlandii, Norwegii, Szwecji, Litwy, Estonii, Łotwy, at także na zachód Europy, czyli do Niemiec, Austrii, Czech, Włoch, Hiszpanii, Francji, Holandii, Belgii, Wielkiej Brytanii. Przewozimy towary o różnej masie i objętości. Potrafimy być elastyczni, a nasz zgrany personel działa zespołowo i potrafi samodzielnie poradzić sobie z przeciwnościami. Płynie to z długiego doświadczenia w branży, dobrej organizacji pracy oraz sprawnego taboru. Ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych. Zaczęliśmy w 2006 roku i od tego czasu nieustannie kładziemy nacisk na terminowość i bezpieczeństwo dostaw.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RAFAŁ RADZIEJEWSKI "RALF-TRANS" »

  RAFAŁ RADZIEJEWSKI "RALF-TRANS"

  Należąca do Rafała Radziejewskiego firma Ralf Trans od lat specjalizuje się w szeroko pojmowanych świadczeniach przewozowych. Zadaniem kompetentnych kierowców jest sprawny przewóz różnego rodzaju towarów i produktów. Przedsiębiorstwo posiada doskonałej jakości samochody. Jednym z nich jest Volkswagen LT 40 kontener meblowy o długości 4, 60m. Ralf Trans stosuje specjalne zabezpieczenia do rzeczy delikatnych.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Logocentrum Sp. z o.o. »

  Logocentrum Sp. z o.o.

  Przedsiębiorstwo Logocentrum z siedzibą w mieście Poznań zajmuje się wynajem magazynów. Ponad to umożliwiamy transport materiałów niebezpiecznych, świadczymy usługi logistyczne oraz organizujemy spedycje. Pracujemy w oparciu o procedury, nie pozwalające na zaskoczenie i brak pomysłu jak rozwiązać problem. Zapraszamy na naszą stronę internetową http://www. logocentrum. com. pl/ po więcej szczegółów.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PIANO EXPERT Tomasz Jachowicz »

  PIANO EXPERT Tomasz Jachowicz

  Piano Expert jest profesjonalistą w branży fortepianów i pianin. Z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w naprawie, strojeniu i sprzedaży instrumentów akustycznych jest liderem wśród fachowców zajmujących się serwisowaniem tych wyjątkowych i wspaniałych instrumentów muzycznych. Pianino, czy fortepian, to nie tylko narzędzie do wykonywania muzyki. Jest także ozdobą salonu i dzięki dopasowaniu stylistyki instrumentu do otoczenia może być wspaniałym uzupełnieniem aranżacji wnętrza. Pianino i fortepian wymagają regularnego serwisowania, przede wszystkim strojenia, które należy zlecać wyłącznie zaufanym specjalistom, którzy potrafią z zaniedbanego instrumentu wycisnąć pierwotny blask brzmienia. Jeżeli instrument jest mocno sfatygowany, polecamy naszą pracownię do przeprowadzenia kompleksowej renowacji i remontu. Potrafimy dostosować kolorystykę instrumentu do wymagań klienta, a brzmienie do potrzeb i gustu pianisty. Na naszej stronie internetowej znajdziesz sklep on-line oferujący do sprzedaży pianina nowe i używane, fortepiany po przeprowadzonych remontach z gwarancją minimum 2 lata. W sklepie dostępne również ławy fortepianowe w szerokim asortymencie i inne akcesoria muzyczne. W witrynie znajdziesz także blog z informacjami, jak troszczyć się o instrument, aby przedłużyć jego żywotność. Transport pianina albo fortepianu wiąże się często z przeprowadzkami, jak i z przewożeniem na czas remontu do pracowni. Dlatego chętnie świadczymy usługi transportowe w tym zakresie na terenie całej Polski, jak i Unii Europejskiej.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SAM LUK Liszka Łukasz »

  SAM LUK Liszka Łukasz

  SAM LUK przewozy Łukasz głównie zajmujemy przewozem ludzi na trasie małopolska Wiedeń i okolice. Przewozimy również ładunki do 3, 5 tony terenie UE. Oferujemy również usługi z zakresu auto-pomocy jak również wypożyczenia auto-lawety lawet oraz przyczep. Firma powstała w 1991 r. jako firma rodzinna - ojciec z synami. W 1999 r. poszerzono działalność o transport osób i rzeczy. Działalność rozwijała się z powodzeniem. W 2007 roku przeniesiono całkowicie transport osób i rzeczy do firmy syna Łukasza. Przede wszystkim nasza działalność opiera się na codziennym transporcie osób i towarów z Polski (małopolska) do Wiednia. Obecnie nasz tabor składa się z 12 samochodów, trzech towarowych oraz dziewięciu służących do przewozu osób. Są to głównie fordy Transity najnowszej generacji. Posiadamy "Certyfikaty Kompetencji Zawodowych" oraz licencję na zarobkowy transport drogowy. Zapewniamy najwyższy na rynku standard, jakości obsługi klienta. Nasza Firma to nie tylko nowe samochody, ale przede wszystkim kierowcy - kompetentni, mili, uśmiechnięci i zawsze chętni do pomocy klientom.

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Agnieszka Kuś - Ratownictwo Drogowe "ANHOL" »

  Agnieszka Kuś - Ratownictwo Drogowe "ANHOL"

  Pomoc drogowa Gorzów to nie tylko najlepszy sprzęt, którego mamy sporo, począwszy od kilku specjalistycznych holowników, poprzez dźwigi, koparki jcb, lawety. Nasze ratownictwo drogowe to przede wszystkim wysoce wykwalifikowana kadra. Nasi pracownicy są prawdziwymi fachowcami. Specjalizujemy się w holowaniu aut osobowych i ciężarowych, pomagamy w uzyskaniu odszkodowań, prowadzimy warsztat wulkanizacyjny, parkingi strzeżone dla tirów i innych pojazdów. Mamy też wypożyczalnie samochodów, z której mogą Państwo skorzystać np. po stłuczce, czy kolizji drogowej.

  Spis Firm - Data dodania: 13 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Dom Pogrzebowy GLORIAN Green Home Bogucki Marek »

  Dom Pogrzebowy GLORIAN Green Home Bogucki Marek

  Dom Pogrzebowy Glorian świadczy kompleksowe usługi związane z organizacją pogrzebów na terenie Dolnego Śląska. Jesteśmy młodą firmą której głównym celem od początku działalności jest dostarczenie najwyższej jakości obsługi jako standard. Dla nas najważniejszy jest klient. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą lub do odwiedzenia naszego Domu Pogrzebowego w Wołowie przy ulicy Panieńskiej 1. Wyróżniamy się przede wszystkim:profesjonalną obsługąwłasną darmowa chłodniawłasną darmowa kapliczkabezgotówkowe pogrzebyzałatwiamy wszystkie formalnościPre-Planing – planowanie własnego pochówkucałodobowa obsługanowoczesne rozwiązania ułatwiające godny pochówek

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "INTERFRACHT CO" INT.AIR FREIGHT KRUPA ZBIGNIEW »

  "INTERFRACHT CO" INT.AIR FREIGHT KRUPA ZBIGNIEW

  Interfracht Co. Int. jest firmą spedycyjną wyspecjalizowaną w obsłudze przesyłek lotniczych air cargo a także transportu morskiego. W ofercie firmy transport i spedycja drogą powietrzną i drogą morską, realizacja przesyłek - fracht lotniczy. W ramach obsługi air cargo zapewniamy dostawę i odbiór także w modelu door2door, cło oraz usługi pakerskie. Zachęcamy do poznania z ofertą spedycji lotniczej na naszej stronie Interfracht. pl

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RAFAŁ SIEŃKO "LUSKAR-1" TRANSPORT I HANDEL »

  RAFAŁ SIEŃKO "LUSKAR-1" TRANSPORT I HANDEL

  Luskar to rodzinna firma z Krakowa, która już od przeszło 20 lat zajmuje się profesjonalnie sprzedażą i dostawami asortymentu budowlanego. W naszych magazynach materiałowych klienci mogą znaleźć pustaki, cegły, klinkiery, cement komórkowy, nadproża, wełnę izolacyjną i styropiany, bramy, ogrodzenia, dachówki, okna, a także specjalistyczne narzędzia elektroniczne, pomiarowe, optyczne, laserowe, stolarskie, traserskie i wszelkie inne, które mogą okazać się niezbędnymi do wprawnego zbudowania konstrukcji. W kierowanym przez nas magazynie opałowym proponowany jest węgiel, olej opałowy, koks, biomasa oraz drewno do kominków. Prócz tego nasz salon sprzedaży kotłów dysponuje okazałym asortymentem nowoczesnych urządzeń grzewczych sterowanych mikroprocesorami, wśród których znajdują się kotły zgazowujące drewno, retortowe oraz na biopaliwa. Szczegóły na stronie:

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MICHAŁ KUTA PHU "FAST - TRANS" »

  MICHAŁ KUTA PHU "FAST - TRANS"

  Profesjonalny i bezpieczny transport pojazdów oraz maszyn, oferujemy szeroki wachlarz usług: - transport maszyn rolniczych i budowlanych (również ciężkich i wielkogabarytowych), - transport maszyn poligraficznych, - transport osprzętu, - transport linii produkcyjnych, - transport wózków widłowych, - oraz innych urządzeń. Specjalizujemy się w transporcie poziomym, jak również pionowym. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt - specjalne rampy transportowe, podnośniki, naczepy oraz samochody, które pozwalają nam na transport i przemieszczanie maszyn o wadze nawet do 50 ton.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · następna strona »