Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'tłumaczenia':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • "BIURO TŁUMACZEŃ "GLOB" Monika Karwas »

  "BIURO TŁUMACZEŃ "GLOB" Monika Karwas

  Biuro Tłumaczeń, jakie prowadzimy cały czas współpracuje ze fachowcami z danych języków: tłumaczami, filologami i tłumaczami przysięgłymi. Nasz dopełniający się skład oferuje przez to w 100% zawodowe przekłady nie jedynie pism urzędowych, ale rozległych publikacji, oraz przekładów słownej. Przy realizacji danego projektu tłumacze dobierani są według ich kompetencji oraz umiejętności, tak by założenia projektowe były w 100% zrealizowane. Mamy również ciągły kontakt ze fachowcami z rozmaitych branży, przez co wszelkie prace weryfikowane są pod względem poprawności technicznej. Oferujemy tłumaczenia w 41 językach, a wszelkie zlecenia objęte są klauzulą tajności, przez co nie musicie się Państwo obawiać o zdradzenie szczegółów na temat np. tłumaczonych umów.

  Spis Firm - Data dodania: 19 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ACADEMY OF LANGUAGES EDMUND SYMANOWICZ »

  ACADEMY OF LANGUAGES EDMUND SYMANOWICZ

  Academy Of Languages, szkoła językowa i biuro tłumaczeń, oferuje kursy języka angielskiego i języka niemieckiego oraz tłumaczenia pisemne i ustne w zakresie tych języków. W ofercie mamy następujące kursy językowe:- standardowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, - przygotowujące do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym, - przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego. Osobom na wszystkich poziomach zaawansowania zainteresowanym nauką w trybie indywidualnym oferujemy kursy indywidualne, korepetycje lub konwersacje w terminach do indywidualnego uzgodnienia. Dysponujemy sprawdzoną, doświadczoną kadrą dydaktyczną, posiadającą dyplomy wyższych uczelni w zakresie filologii języków obcych i wykonującą swój zawód z prawdziwą pasją i zaangażowaniem. W nauczaniu języków obcych stawiamy na rozwój wszystkich sprawności językowych tzn. słuchania, mówienia, czytania i pisania, które w równym stopniu potrzebne są w procesie komunikacji językowej. Zajęcia prowadzimy w małych grupach w siedzibie firmy. Więcej informacji o nas i o naszej ofercie zawartych jest na naszej stronie internetowej: www. aol. kalisz. pl Zapraszamy do współpracy i nauki w miłej atmosferze.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • JANUS - BIURO OBSŁUGI FIRM URSZULA JANUS »

  JANUS - BIURO OBSŁUGI FIRM URSZULA JANUS

  Firma Janus Biuro Obsługi Firm istnieje od 1999 roku. Specjalizujemy się w obsłudze klientów biznesowych, krajowych i zagranicznych, pragnących rozpocząć działalność gospodarczą w Polsce. Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług, zapewniamy naszym klientom pełną opiekę podczas ich pobytu w kraju. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm jak o osób prywatnych. Oferujemy między innymi: • Usługi naszego biura tłumaczeń cieszącego się renomą jednego z najlepszych w Polsce • Opiekę nad gośćmi naszych zleceniodawców • Transport samochodowy oraz lotniczy na terenie całej Polski • Zorganizujemy pobyt w Polsce, aranżujemy spotkania biznesowe, wynajmujemy sale konferencyjne oraz zapewnimy nocleg a terenie całego kraju • Pomoc przy rozpoczynaniu / rejestrowaniu działalności gospodarczej (reprezentowanie klienta w urzędach, dopełnienie formalności, wyszukiwanie odpowiednich lokalizacji dla biura, mieszkania, inwestycji) • Wyszukamy i nawiążemy kontakty z potencjalnymi partnerami handlowymi • Pomożemy w doborze pracowników • Zapewniamy obsługę prawną i notarialną • Przygotujemy możliwość uczestnictwa w targach (stoisko, obsługa) • Realizujemy także pobyty wypoczynkowe (rezerwacja noclegów, przewodnik itp. )

  Spis Firm - Data dodania: 26 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TRADUKTORIA ROBERT STĘPIEŃ »

  TRADUKTORIA ROBERT STĘPIEŃ

  Profesjonalizm i niskie ceny od 1957 roku. W ofercie posiadamy tłumaczenia we wszystkich językach. Tłumaczenia przysięgłe, specjalistyczne i zwykłe. Gwarantujemy krótkie terminy. Dzięki zleceniom internetowym można zlecić tłumaczenie, zapłacić za nie i odebrać gotowy przekład nie wychodząc z domu lub z biura. Jesteśmy pionierami w Polsce w zakresie obsługi tłumaczeń dla firm i instytucji. Tłumaczymy też dla osób prywatnych. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 30 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KMAK SYLWESTER Absolutum »

  KMAK SYLWESTER Absolutum

  Biuro tłumaczeń oferuje tłumaczenia tekstów technicznych, medycznych dokumentów także stronę internetowych. Oferujemy tłumaczenia w językach angielski, francuski, czeski, hiszpański oraz inne. Każde zlecenie duże bądź małe traktujemy indywidualnie, dbając o termin wykonania. Wykonujemy także tłumaczenia online: wystarczy do nas wysłać tekst a odeślemy przetłumaczony. Tłumaczenia realizujemy także w trybie ekspresowym - sprawdź nasze ceny.

  Spis Firm - Data dodania: 12 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ROGOZIŃSKA EWA DOM TŁUMACZEŃ SOWA »

  ROGOZIŃSKA EWA DOM TŁUMACZEŃ SOWA

  sowabusiness services jest specjalistyczną agencją tłumaczeń wykonującą tłumaczenia pisemne i ustne w językach europejskich i pozaeuropejskich. Firma istnieje od grudnia 1994 roku. W ciągu wielu lat działalności firma ewoluowała do obecnego kształtu, gdzie – oprócz działu tłumaczeń, który stanowi jeden z najważniejszych filarów działalności firmy – firma została uznana także w sektorze usług szkoleniowych, konsultingowych i internetowych. Oprócz pracowników działów zasobów ludzkich, marketingu / sprzedaży, informatyki i in., firma zatrudnia tłumaczy na miejscu a także współpracuje z rozbudowaną siecią tłumaczy w Internecie. Od kilku lat sowabusiness services współpracuje także z wieloma zagranicznymi agencjami tłumaczeń, co zdecydowanie poszerzyło ofertę i możliwości wykonawcze firmy. Pracujemy m. in. z Niemcami, USA, Wlk. Brytanią, Hiszpanią, Francją, Estonią, Rosją, Ukrainą, Chinami, Węgrami i in. sowabusiness services zawsze bardzo poważnie traktowała zagadnienie jakości oferowanych przez siebie usług. Zdając sobie sprawę, że przy tak rozbudowanej sieci współpracy bardzo istotnym aspektem staje się właściwe zarządzanie realizowanymi projektami, w grudniu 2004 r. w firmie przeprowadzony został audit certyfikacyjny na zgodność przyjętego Systemu Zarządzania Jakością z normą ISO 9001:2000. W ten sposób firma zaznaczyła dziesięciolecie swojego istnienia i wytyczyła sobie nowe cele jakościowe i strategiczne. Ponadto w ostatnim okresie nasza firma mogła uczestniczyć w wielu prestiżowych wydarzeniach, doskonaląc jednocześnie jakość oferowanych usług. Wysoki poziom relacji z naszymi partnerami i kontrahentami natomiast rokrocznie potwierdzany jest tytułem Przedsiębiorstwo Fair Play. Od roku także znajdujemy się w gronie członków prestiżowego amerykańskiego stowarzyszenia tłumaczy ATA – American Translators Association. Najczęściej wymieniane powody, dla których klienci współpracują z sowabusiness services to:• terminowość i wysoka jakość• zapewnienie bezpieczeństwa i poufności powierzonych materiałów i przesyłania danych• konkurencyjne ceny i dostosowanie usług do indywidualnych potrzeb klientówZapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CENTRUM JĘZYKOWE PROGRES JAGÓRA I NORDYŃSKI SPÓŁKA JAWNA »

  CENTRUM JĘZYKOWE PROGRES JAGÓRA I NORDYŃSKI SPÓŁKA JAWNA

  Biuro Tłumaczeń Translateria Od 1993 roku tłumaczymy dla firm, organizacji, osób prywatnych. Dzięki profesjonalizmowi naszych tłumaczy, weryfikatorów i redaktorów, a także świetnej organizacji pracy całego zespołu gwarantujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie oraz dogodne terminy. Opis firmy został skrócony o numery kontaktowe. Miejsce na numery kontaktowe i inne dane można umieszczać w odpowiednich miejscach.

  Spis Firm - Data dodania: 08 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WOJCIECH BERLING TRANS-LEX J.H.W. Berling Agencja Tłumaczeń Specjalistycznych »

  WOJCIECH BERLING TRANS-LEX J.H.W. Berling Agencja Tłumaczeń Specjalistycznych

  Firma Trans-Lex działa od 1991 roku. Oferujemy usługi na tłumaczenia pisemne i ustne we wszystkich dziedzinach. Tłumaczenia pisemne - specjalistyczne, literackie, strony WWW, lokalizacja oprogramowania, tłumaczenia uwierzytelnione (przysięgłe). Tłumaczenia ustne - konsekutywne, konferencyjne, symultaniczne (kabinowe, szeptane). Tłumaczenia są zgodne z normą ISO 9001:2008. Udzielamy pełnej gwarancji odnośnie jakości i terminowości. Zatrudniamy elitę tłumaczy zamieszkałych w kraju i za granicą.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • P.P.H.U. TRANSLAX - RAFAŁ KWIATKOWSKI »

  P.P.H.U. TRANSLAX - RAFAŁ KWIATKOWSKI

  Doradzamy oraz realizujemy pomysły klienta, zaczynając od hasła reklamowego, kończąc na wydrukach wielojęzycznych. Głównie zajmujemy się DTP oraz tłumaczeniami. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze z zakresu kreowania międzynarodowego wizerunku klienta – projektowanie i tworzenie, nie tylko tłumaczenie dostarczonych materiałów. Nasz zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów – inżynierów, tłumaczy, grafików, korektorów i specjalistów DTP – oraz rygorystyczne procedury kontroli jakości gwarantują zadowolenie naszych klientów. Tłumaczenia weryfikują inżynierowie lub specjaliści z danej branży. Posiadając gotowy projekt, dzięki obsłudze inżynieryjnej procesu tłumaczeniowego oraz adaptacyjnego jesteśmy w stanie zmienić treść, nie naruszając formy, którą wtedy można poddać lokalizacji w osobnym procesie. Realizujemy projekty w oparciu o zasady wewnętrzne, jak również te dostarczane przez klienta – glosariusze, styleguide’y, wytyczne itp. W przypadku obszernych instrukcji od klienta weryfikacja pracy odbywa się na zasadzie wykazu kontrolnego (checklist) oraz czworga oczu. Nasi tłumacze, korektorzy, graficy i inni specjaliści to wykwalifikowani profesjonaliści.

  Spis Firm - Data dodania: 06 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY TERESA WIECZOREK-NOWAK »

  TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY TERESA WIECZOREK-NOWAK

  TŁUMACZENIA PRZYSIĘGŁE I ZWYKŁE Bez pośredników zatem SZYBKO i BEZ DODATKOWYCH OPŁATObsługa klientów z całego krajuOferuję tłumaczenia dokumentów z następujących krajów:- Holandia (holenderski = niderlandzki)- Belgia (flamandzki, belgijski = niderlandzki) Dostarczanie dokumentów:- pocztą elektroniczną SKANY LUB FOTOGRAFIE CYFROWE e-mail: biuro@niderlandzki-tlumaczenia.pl - pocztą lub kurierem- osobiście Odbiór dokumentów:przesyłką pocztową/ kurierską lub osobiście Więcej informacji na stronie internetowej: www. niderlandzki-tlumaczenia. pl Kontakt: 0603 783535 biuro@niderlandzki-tlumaczenia.pl GG: 11722066

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »