Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'szkoła':

 • ACADEMY OF LANGUAGES EDMUND SYMANOWICZ »

  ACADEMY OF LANGUAGES EDMUND SYMANOWICZ

  Academy Of Languages, szkoła językowa i biuro tłumaczeń, oferuje kursy języka angielskiego i języka niemieckiego oraz tłumaczenia pisemne i ustne w zakresie tych języków. W ofercie mamy następujące kursy językowe:- standardowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, - przygotowujące do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym, - przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego. Osobom na wszystkich poziomach zaawansowania zainteresowanym nauką w trybie indywidualnym oferujemy kursy indywidualne, korepetycje lub konwersacje w terminach do indywidualnego uzgodnienia. Dysponujemy sprawdzoną, doświadczoną kadrą dydaktyczną, posiadającą dyplomy wyższych uczelni w zakresie filologii języków obcych i wykonującą swój zawód z prawdziwą pasją i zaangażowaniem. W nauczaniu języków obcych stawiamy na rozwój wszystkich sprawności językowych tzn. słuchania, mówienia, czytania i pisania, które w równym stopniu potrzebne są w procesie komunikacji językowej. Zajęcia prowadzimy w małych grupach w siedzibie firmy. Więcej informacji o nas i o naszej ofercie zawartych jest na naszej stronie internetowej: www. aol. kalisz. pl Zapraszamy do współpracy i nauki w miłej atmosferze.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW "SEZAM" S.C. MAŁGORZATA MIKOŁAJEWSKA I MARIAN MIKOŁAJEWSKI »

  OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW "SEZAM" S.C. MAŁGORZATA MIKOŁAJEWSKA I MARIAN MIKOŁAJEWSKI

  Ośrodek Szkolenia Kierowców "SEZAM" Nasze biura są czynne od pon do pt 10-17 Z okazji otwarcia nowego oddziału w Lubinie wielka promocja!!! Legnica - Cena kursu kat B - 1000 zł Lubin - Cena kursu kat B - 1150 zł Zapraszamy na : Kursy kat A, B i B1. Samochody szkoleniowe - TOYOTY YARIS 5 i 6 biegowe, identyczne modele jak na egzaminie w Wojewózkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Legnicy. Wszyscy nas kursanci otrzmują materiały dydaktyczne gratis ( zestaw składający się z podręczników oraz płyty CD z testami egzaminacyjnymi). Gwarantujemy jazdy szkoleniowe po Lubinie i Legnicy. Instruktorzy przyjeżdżają i odwożą kursantów - szkolenie praktyczne. Nasi instruktorzy to najwyższej klasy specjaliści. Zajęcia teoretyczne odbywają się w multimedialnych salach. Sale są klimatyzowane wyposażone w projektory i telewizory. Posiadamy kawiarenkę i barek, w których nasi kursanci podczas przerwy mogą delektować się kawą i herbatą. Egzamin wewnętrzny wliczony jest w cenę kursu. Zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Andrzej PIECHOCIŃSKI SZKOŁA PŁYWANIA ANDRZEJA PIECHOCIŃSKIEGO "ADI" »

  Andrzej PIECHOCIŃSKI SZKOŁA PŁYWANIA ANDRZEJA PIECHOCIŃSKIEGO "ADI"

  chcę zachęcić Was do zrobienia pierwszego kroku, o którym wielu z Was myśli od wielu lat, a mianowicie zaczęcia nauki pływania:) Wiem, że macie mnóstwo obaw w związku z tą decyzją, czy podołacie, czy jesteście w ogóle w stanie nauczyć się pływać. Otóż G W A R A N T U J Ę, że każdego dorosłego potrafię nauczyć pływać bez względu na wiek i możliwości, a setki moich zadowolonych uczniów są tego najlepszym przykładem! Nawet jeśli panicznie boicie się wody moje proste ćwiczenia szybko oswoją Was z wodą i pokonacie paraliżujący strach. Do każdego indywidualnie dostosowuję ćwiczenia pływackie, aby w jak najkrótszym czasie zaczął cieszyć się samodzielnym pływaniem. I może trudno w to uwierzyć ale dzięki mojej nauce zaczniecie pływać już po 10 godzinach! Gorąco zachęcam na moje kursy pływackie na Inflanckiej 8, Grzybowskiej, Lindego, Esperanto, Conrada. tel 604839841

  Spis Firm - Data dodania: 09 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • 8 1/2 MEDIA SP. Z O. O. »

  8 1/2 MEDIA SP. Z O. O.

  Akademia Multi Art jest prywatną szkołą filmowo-artystyczną specjalizującą się w kształceniuw wybranych, nowoczesnych dziedzinach wizualizacji, koncepcji i praktyki w zakresie produkcji filmowej, gry aktorskiej, postprodukcji cyfrowej, multimediów, fotografii i tańca. Założycielem szkoły jest firma 8 1/2 media i Piotr Lenar – operator filmowy i producent z 20 letnim międzynarodowym doświadczeniem, wykładowca zagranicznych i polskich uczelni. W A. M. A wykładają wyłącznie fachowcy z danych dziedzin, uznani wykładowcy innych uczelni w tym zagranicznych, znani filmowcy różnych generacji. Akademia ma strukturę poszczególnych seminariów, warsztatów i kursów, składających się na pełny program. Wykładowcy będą się częściowo zmieniać – aby studenci mieli możliwość kontaktu z różnym sposobem nauczania. Zagraniczni i polscy filmowcy, fotografowie, graficy komputerowi, designerzy, aktorzy, tancerze prowadzą warsztaty i wykłady.

  Spis Firm - Data dodania: 26 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ARTUR JAKUBOWSKI OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW "PIERWSZA JAZDA" »

  ARTUR JAKUBOWSKI OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW "PIERWSZA JAZDA"

  Jeśli szukasz szkoły, w której kurs prawa jazdy będziesz wspominał z prawdziwą przyjemnością, a do egzaminu podejdziesz spokojnie, pewny wiedzy jaką nabyłeś na kursie, to jesteś na właściwej stronie. Witamy w naszym ośrodku PIERWSZA JAZDA. Nasz ośrodek znajduje się w centrum Wrocławia przy Aleji Wiśnowej 36a pokój 120 pierwsze piętro. Jesteśmy niewielką szkołą, ale uznajemy to za dodatkowy atut. Zajęcia teoretyczne odbywają się w małych grupach. Dzięki temu instruktor prowadzący zajęcia ma możliwość indywidualnej pracy z kursantami, a każdy uczestnik kursu ma szansę aktywnego udziału w zajęciach. Nasi instruktorzy to kierowcy z wieloletnim doświadczeniem. Doskonale znają sposoby nauczania. Będą starać się nauczyć Państwa myślenia i odpowiedzialności za kierownicą, a tym samym bezpiecznej jazdy. Dostosują przebieg szkolenia do indywidualnych predyspozycji i potrzeb Państwa. Dzięki swoim umiejętnością potrafią nawiązać kontakt z ludźmi w różnym wieku, o różnym charakterze i doświadczeniach. Nasi instruktorzy wiedzą również jak ważne w pracy z kursantami jest opanowanie, cierpliwość, wyrozumiałość i poszanowanie drugiego człowieka. Wielokrotnie nasi kursanci doceniali te umiejętności. Zdajemy sobie sprawę z tego jak stresujące są pierwsze kroki za kierownicą, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby doprowadzić Państwa do zdania egzaminu państwowego w sposób jak najmniej stresujący.

  Spis Firm - Data dodania: 17 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Hello Akademia Języka Angielskiego Spółka Cywilna Aleksandra Ejsmont i Ewa Gregorczyk »

  Hello Akademia Języka Angielskiego Spółka Cywilna Aleksandra Ejsmont i Ewa Gregorczyk

  Szkoła Języków Obcych hello :) oferuje kursy językowe dla dzieci, młodzieży gimnazjalnej i maturalnej, dorosłych na różnych poziomach zaawansowania. Prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego i gimnazjalnego z języka angielskiego. Gwarantujemy skuteczność! Nauczyciele, którzy nauczają w Akademii Języka Angielskiego hello :) są profesjonalistami, mają konieczne wykształcenie pedagogiczne, uczą z pasją. Wiedzą jak zmotywować ucznia do nauki, jak sprawić, aby chętnie chodził do naszej szkoły. Stawiamy przede wszystkim na komunikację. Skuteczną i przyjemną naukę zapewnią też niewielkie grupy - maksymalnie dziesięcioosobowe, które dobieramy na podstawie poziomu znajomości języka, a także wiekowo. Nasz atut to indywidualne podejście do każdego klienta, pracujemy z pełnym zaangażowaniem. Program nauczania dopasowany jest do indywidualnych potrzeb klientów. Dla bardzo zapracowanych osób, które nie mogą dopasować planu swojego dnia do planu zajęć grupowych, oferujemy zajęcia indywidualne z native speaker'em. Nasze metody dydaktyczne charakteryzują się innowacyjnością: korzystamy z tablic interaktywnych, dzięki którym lekcje są dużo ciekawsze, nie opierają się tylko na podręczniku, ale też na wielu dodatkowych materiałach, pomocach dydaktycznych. Na naszych kursach języka angielskiego stosujemy metodę Pol-English, będącą połączeniem nowoczesnego podejścia zaobserwowanego w angielskich szkołach (np. : nauka w grupach kilkuosobowych, za pomocą tablic interaktywnych i projektów, przez doświadczenie i poznanie, częściej w, ruchu" niż w ławkach) z polską solidnością (np. : systematyczne zadawanie zadań domowych, częste sprawdzanie wiadomości). Wiemy jak ważne są powtórki, systematyczne monitorowanie postępów w nauce języka angielskiego. Rodzice naszych uczniów otrzymują comiesięczny raport postępów swoich dzieci. Na stronie internetowej Szkoły Językowej hello :) znajduje się dziennik internetowy, dzięki któremu nieobecni uczniowie mają możliwość sprawdzenia, co było na zajęciach. Szkoła Językowa hello :) oferuje wynajem sal w samym centrum Bydgoszczy na szkolenia, kursy, spotkania biznesowe. Nasze zalety to między innymi: możliwość wykorzystania tablicy interaktywnej oraz dodatkowo projektora, dogodna lokalizacja (przy centrum handlowym Focus Park), bezpłatny parking, ładne sale, konkurencyjne ceny oraz zniżki dla stałych klientów. Oferujemy także profesjonalne tłumaczenia z języka angielskiego na polski oraz z języka polskiego na angielski, tłumaczenia zarówno zwykłe jak i przysięgłe. Współpracujemy z najlepszymi tłumaczami w Bydgoszczy, specjalistami w różnych dziedzinach. Znajdziesz nas na: Szkoły Językowe Bydgoszcz.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KRZYSZTOF KONIECZNY OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW "KRZYŚ" »

  KRZYSZTOF KONIECZNY OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW "KRZYŚ"

  Ośrodek Szkolenia Kierowców "Krzyś" prowadzi szkolenia kursowe w zakresie kategorii "B". Oferujemy:szkolenie podstawowe;szkolenie ekspresowe;szkolenie dodatkowe;szkolenie uzupełniające;szkolenia przypominające dla osób posiadających prawo jazdy;Przy zapisach grupowych specjalne rabaty!!! - zniżki dla uczniów i studentów;- nieoprocentowane raty;Zapewniamy miłą i bezstresową atmosferę w trakcie kursu.

  Spis Firm - Data dodania: 01 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ASTRUS RAFAŁ NAGRABECKI »

  ASTRUS RAFAŁ NAGRABECKI

  Firma powstała w 2007 roku. Zajmujemy się produkcją bezpiecznych, placów zabaw dla dzieci. Do produkcji stosujemy najwyższej jakości materiały. Dokładamy starań aby nasze place zabaw były bezpieczne dla dzieci i trwałe w użytkowaniu. Swoje usługi świadczymy kompleksowo, od projektu, przez produkcję i montaż. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia spełniają najsurowsze wymogi norm bezpieczeńtwa na placach zabaw co jest potwierdzone certyfikatami wydanymi przez jednostki akredytowane.

  Spis Firm - Data dodania: 26 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WYŻSZA SZKOŁA KOSMETYKI I NAUK O ZDROWIU W ŁODZI »

  WYŻSZA SZKOŁA KOSMETYKI I NAUK O ZDROWIU W ŁODZI

  Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi, opracowała ofertę edukacyjną, która pozwoli młodym ludziom pozyskiwanie wiedzy, jak również niezbędnych kwalifikacji. Dzięki tej stronie przekonasz się, w jaki sposób można starać się o przyjęcie do szkoły i jakie są zasady czy etapy realizowanej rekrutacji. Wiele wiadomości pozyskają tutaj także obecni studenci, ponieważ na bieżąco strona aktualizowana jest o najważniejsze wiadomości. W ofercie: W ofercie specializacje: studia kosmetyczne, wizaż i stylizacja, laseroterapia, spa & wellness, podologia i wiele innych.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KATARZYNA BARTOSZEK-GÓRSKA »

  KATARZYNA BARTOSZEK-GÓRSKA

  Opisywana Wam strona WWW to serwis WWW Szkoły Językowej Simply Speaking zajmującej się udzielaniem korepetycji z języków obcych: angielskiego, niemieckiego, polskiego jako obcego i innych. Zajęcia kursowe wypełniają osobiste zainteresowania słuchaczy, w dodatku kursowi towarzyszy przyjacielski nastrój, jak również są odbywane w specjalnie zaprojektowanym wnętrzu. Simply Speaking to szkoła językowa proponująca kursy językowe, które przygotowują do egzaminów CAE i gimnazjalnego oraz zajęcia indywidualne bądź dla grup, na wszystkich poziomach znajomości języka dzięki czemu nauka języka przynosi dobre rezultaty, a matura z angielskiego czy inny sprawdzian zakończy się znakomitym wynikiem.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »