Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'systemy przeciwpożarowe':

 • Factor Security Sp. z o.o. »

  Factor Security Sp. z o.o.

  Factor Security sp. z o. o. powstała w 1991r. jako firma zajmująca się dystrybucją systemów ochrony mienia. Firma wyspecjalizowała się w dystrybucji takich produktów, jak: * systemy alarmowe (SSWiN), * systemy telewizji użytkowej (CCTV), * systemy sygnalizacji pożarowej (P. -poż), * systemy kontroli dostępu (Access Control), * systemy ochrony peryferyjnej (SOP), * domofony i videodomofony, * centrale telefoniczne * zasilacze UPS Factor Security Sp. z o. o. jest przedstawicielem w Wielkopolsce firm: SATEL, SIEMENS, GDE, ACO, Panasonic, Auto ID, Takex, Jablotron, Grundig

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TELETECHNIKA Sp. z o.o. »

  TELETECHNIKA Sp. z o.o.

  TELETECHNIKA Sp. z o. o. to spółka zależna MGM Systems S. A – wrocławskiej firmy konsultingowej, specjalizującej się w restrukturyzacji przedsiębiorstw oraz projektowaniu efektywnych systemów zarządzania. Podstawową działalnością firmy jest obsługa przedsiębiorstw w zakresie systemów kontroli dostępu, rejestracji czasu pracy, monitoringu przemysłowego, okablowania strukturalnego oraz instalacji niskoprądowych. Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem, wykonawstwem, integracją oraz serwisem rozwiązań większości renomowanych dostawców w branży.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MBW ConSystem Michał Bielecki-Wołowicz »

  MBW ConSystem Michał Bielecki-Wołowicz

  Przedsiębiorstwo MBW ConSystem to działający od ponad 17 lat dystrybutor zabezpieczeń przeciwpożarowych firm Brandtronik GmbH oraz innych. Firma posiada rozległe praktyki, jakie zyskała dzięki ciągłej pracy na obiektach, przeglądach, naprawach i nowych instalacjach oraz, co najistotniejsze, bezpośrednich kontaktach z użytkownikami systemów. Nie tylko sprzedajemy, ale także fachowo doradzamy, dzięki czemu nasi Klienci zdobywają całkowitą usługę oraz towar, którego potrzebują. Zajmujemy się także serwisem i konserwacją Systemów Gaśniczych oraz Systemów Sygnalizacji Pożaru. Proponujemy Państwu nasze profesjonalne usługi do prowadzenia przeglądów, konserwacji oraz naprawy systemów gaśniczych. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą propozycją usług i produktów dostępnych na witrynie internetowej firmy.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RENATA BADURA FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ALTES »

  RENATA BADURA FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ALTES

  Zastanawiasz się, w jaki sposób zapewnić niezawodną i nowoczesną ochronę Twojej posesji? Wejdź na stronę internetową, na której znajdziesz dokładny i czytelny opis działalności naszej firmy. Zajmujemy się projektowaniem, montażem i konserwacją elektronicznych Systemów Zabezpieczeń i Automatyki Budynkowej. Oferujemy systemy przeciwpożarowe, alarmy dźwiękowe, system kontroli dostępu, telewizję przemysłową.

  Spis Firm - Data dodania: 09 01 2015 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »