Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'świetliki':

 • FIRMA GULAJSKI RAFAŁ GULAJSKI »

  FIRMA GULAJSKI RAFAŁ GULAJSKI

  Gulajski Gliwice - oddymianie klatek schodowych, świetliki dachowe, rurowe i kopułkowe. Specjalizacja firmy z woj. śląskiego to świetliki. Mamy świetliki rurowe, dachowe i świetliki kopułkowe. Także klapa oddymiająca, okna oddymiające, wyłazy dachowe, klapy dymowe, kopułki akrylowe, klapy do przewietrzania, okna dachowe, pasma świetlne, profile aluminiowe, płyty poliwęglanowe. Zapraszamy - klapa oddymiająca, okna oddymiające, oddymianie klatek schodowych.

  Spis Firm - Data dodania: 16 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PC Partners Sp. z o.o. »

  PC Partners Sp. z o.o.

  Producent PC Partners Gliwice. Oferujemy klapy dymowe do przewietrzania, świetliki dachowe punktowe, pasma świetlne, klapy dymowe, podstawy pod świetliki, profile aluminiowe, płyty poliwęglanowe, daszki nad wejście, wyłazy dachowe, zadaszenia tarasów. Zapraszamy po pasma świetlne i świetliki dachowe. PC Partners Gliwice. W ofercie świetliki dachowe, pasma świetlne, klapy dymowe, klapy do przewietrzania, podstawy pod świetliki, profile aluminiowe do poliwęglanu, płyty poliwęglanowe, daszki nad wejście, wyłazy dachowe. Zapraszamy po klapy dymowe, pasma świetlne i świetliki dachowe.

  Spis Firm - Data dodania: 23 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ANDRZEJ KWARCIAK WYDAWNICTWO PRINT »

  ANDRZEJ KWARCIAK WYDAWNICTWO PRINT

  Sklep z zadaszeniami nad drzwi, balkony i okna. Zadaszenia z płyt poliwęglanowych oraz pleksi, ze stali, stali nierdzewnej i aluminium. Wyłazy dachowe, świetliki, markizy. Produkcja zadaszeń na indywidualne zamówienie i według indywidualnych wymiarów i specyfikacji. Nasza firma posiada duże doświadczenie zdobyte przy obsłudze zarówno inwestorów prywatnych jak i z sektora publicznego (Urzędy, szkoły, instytucje).

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Tomasz Gałat Fabryka Okien Drzwi, Fine, DronaVista.pl »

  Tomasz Gałat Fabryka Okien Drzwi, Fine, DronaVista.pl

  PRODUKCJA MONTAŻ: - stolarka aluminiowa przeciwpożarowa (ppoż) EI 30, EI 45, EI 60 - okna PCV aluminium - drzwi PCV aluminium - okna oddymiające, system oddymiania - ogrody zimowe - witryny sklepowe - fasady - zabudowa balkonów - świetliki - drzwi aluminiowe automatyczne - rolety zewnętrzne, sklepowe - gabloty sklepowe Sprzedaż: - drzwi GERDA, PORTA, KOZŁOWSKI, - bramy garażowe - zamki, wkładki GERDA - rolety tekstylne - moskitiery - parapety wew: PCV, marmur syntetyczny, marmur naturalny, aglomarmur - parapety zewnętrzne: PCV aluminium, nakładkowe z PCV, granit

  Spis Firm - Data dodania: 18 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Arctica BB Sp. z o.o. »

  Arctica BB Sp. z o.o.

  Specjalizujemy się w obiektach wznoszonych w technologii lekkiej obudowy z zastosowaniem materiałów o wysokich parametrach technicznych przyjaznych środowisku. Wykonujemy pod "klucz" jak również przeprowadzamy remonty i renowacje już istniejących poprawiając ich estetykę i izolacyjność, a także obniżenie kosztów eksploatacyjnych. Mamy doświadczenie w remontach dachów i elewacji, budynkach biurowych i produkcyjnych, magazynowych i chłodniczych. Oferujemy: · doradztwo techniczne · projektowanie · kompleksową realizację magazynów, hal produkcyjnych, pawilonów handlowych, obiektów inwentarskich i chłodniczych. · dostawę i montaż płyt warstwowych · elewacje budynków z płyt warstwowych, kasetonów, płyt kompozytowych· wykonanie świetlików dachowych · wysokiej jakości materiały izolacyjne · obróbki blacharskie (systemowe oraz na zamówienia indywidualne) · dostawa i montaż komór chłodniczych, gazoszczelnych, · dostawa drzwi chłodniczych

  Spis Firm - Data dodania: 17 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • STEF-BUD SEBASTIAN STEFANIAK »

  STEF-BUD SEBASTIAN STEFANIAK

  Mamy przyjemność zaprezentować Państwu firmę Stef-Bud, które działa z powodzeniem na polskim rynku od 2007 roku. Choć jesteśmy młodą firmą, posiadamy dużą praktykę, gdyż naszą kadrę pracowniczą oraz kierowniczą stanowią ludzie pracujący w branży już od dawna. Nasza branża to usługi konstrukcyjno-budowlane. Przedsiębiorstwo Stef-Bud wykona dla Państwa m. in. : świetliki, pasma świetlne, zadaszenia z poliwęglanowych płyt komorowych. Poza tym gwarantujemy także budowę hal magazynowych i innych konstrukcji stalowych. Gwarantujemy przyjemną i kompetentną obsługę. Nasi fachowcy chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania dotyczące montażu świetlików, zadaszeń oraz płyt warstwowych. Pełna oferta przedsiębiorstwa dostępna jest na stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RB SP. z o.o. »

  RB SP. z o.o.

  Wszystkie budowle, jak oraz nieruchomości, z jakich obecnie korzystamy, muszą być słusznie zabezpieczone. Mamy prawo postarać się z nich korzystać w taki sposób, żeby nie doszło do jakiegokolwiek pożaru, czy dymu, który potem mógłby taki pożar spowodować, ale wyłaz dachowy to podstawa. Wskutek tego należałoby w obiektach stosować się do ochrony przeciwpożarowej. Później właściwe osoby, jakie tam pracują powinny przejść kurs bhp, to właśnie dzięki czemu będą wiedzieli, w jaki sposób się zachować w rzeczowej sytuacji, kiedy tak właściwie to dojdzie do danego pożaru i jakim sposobem wykorzystać zabezpieczenia przeciwpożarowe. Będą oni pewni, gdzie znajdują się właściwe pomoce, które są w stanie zagasić mały pożar. Poza tym będą mieli pojęcie w jaki sposób z tego wykorzystać. Wypływa to z faktu, że obecnie jesteśmy zabezpieczeni w gaśnice wywołane szablonowym pożarem, jak oraz spowodowane spięciem. Wtedy bierzemy pod uwagę gaśnice z literą E, to oznacza elektryczność. Budynki dzielimy na tak zwane grupy. Każdy obiekt oraz oddymianie to powinna być jedność. Nader istotnym kwestią jest obrona przeciwpożarowa, którą ma obowiązek znać każdy dojrzały współlokator obiektu. Jest to istotne zwłaszcza, wobec tego, że pożar jest niesłychanie niebezpiecznym zjawiskiem oraz może zaradzić mu tylko dobra znajomość przepisów oraz postępowań przeciwpożarowych. Pomocą są też świetliki. Z tego względu asekuracja ta obejmuje zabiegi, jakie mają w swym nadrzędnym celu asekurację człowieczego życia oraz zdrowia.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »