Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'sesje ciążowe':

 • MODAFOR Aleksandra Zakrzewska - Murawa »

  MODAFOR Aleksandra Zakrzewska - Murawa

  Sesja dla Twojego maluszka w Waszym domu. w ofercie:zdjęcia dziecisesje ciążoweIstnieje możliwość skorzystania z profesjonalnego, stacjonarnego studia. Nasze maluszki tak szybko rosną, zmieniają się, że czasem tylko zatrzymana w fotograficznym kadrze chwila przywołuje obrazy, które z każdym dniem bezpowrotnie przemijają. Zatrzymaj czas i przywołuj najpiękniejsze wspomnienia kiedy tylko zechcesz, dzięki pięknym, profesjonalnym fotografiom.

  Spis Firm - Data dodania: 23 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Katarzyna Drejling Fotografia »

  Katarzyna Drejling Fotografia

  Nazywam się Katarzyna Drejling i na co dzień zajmuję się profesjonalnym wykonywaniem zdjęć z różnego rodzaju okazji. Przede wszystkim zajmuję się fotografią dziecięcą. Jeżeli zależy Ci na tym, aby zachować piękne wspomnienia z tego okresu na zawsze, powinieneś zapoznać się z moją ofertą, ale przede wszystkim z portfolio, które dostępne jest na mojej stronie internetowej, do której odwiedzenia zapraszam. U mnie zamówisz fotoksiążkę na prezent, kupisz voucher na prezent. Zapraszam zainteresowanych!

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Anna Łosak Fotografia »

  Anna Łosak Fotografia

  Każdy kto próbował dokonać niemowlakowi zdjęcie, ten doskonale zdaje sobie sprawę, że jeśli pociecha nie śpi, to jest to bardzo ciężkie zadanie do zrealizowania. Niemowlęta bardzo rzadko się uśmiechają i praktycznie czynią to tylko wtedy gdy same mają na to chętkę. Właśnie dlatego ciężko jest utrwalić ten krótki czas, nie wspominając już o sytuacji, w której rodzicie trzymają swoje nowo narodzone dzieciątko i w tym samym momencie się ono uśmiecha. Dlatego doskonałym pomysłem wydaje się wynajęcie zawodowego fotografa. Jednym z najlepszych w mieście jest specjalista, który wie jak powinna wyglądać sesja noworodkowa. Biegłość oraz profesjonalne umiejętności pozwalają utrwalić mu w obiektywie dzieci w słodkich pozach oraz wyrazach twarzy, że nawet za kilkanaście lat każdy kto zobaczy wykonane zdjęcia stwierdzi, że są one fenomenalne. To właśnie dlatego tego rodzaju usługi cieszą się bezustanną modą. Rodzice wolą wydać kilka złotych, aby w zamian otrzymać najwyższej jakości zdjęcia swoich dzidziusiów, które będzie można oglądać prawie codziennie w domowym albumie. Profesjonalizm zdjęć umożliwia nie tylko wprawne i wprawne oko fotografa, ale również świetnej jakości sprzęt fotograficzny oraz nowoczesne i pod każdym względem wyposażone studio fotograficzne. Dzięki nim odbitki są niezmiernie ostre i doskonale wykadrowane. Dodatkowe efekty fotograf może osiągnąć dzięki szerokiemu wyborowi profesjonalnych obiektywów. Pozwalają one nie tylko wykonywać zdjęcia w trybie makro, ale także dodać takie efekty jak panorama czy celowe zniekształcenie linii horyzontu. W tej kwestii należy jednak zaufać profesjonaliście i dopuścić robić mu to co umie najlepiej, czyli zdjęcie bobasów. Sesja noworodkowa to zawsze nowe doświadczenie oraz wyzwanie. Każde dziecko jest inne, ma inny charakter i inaczej się zachowuje. To właśnie dlatego z trudem jest wykonywać takie zdjęcia na własną rękę w domu. Sesja w studiu zdjęciowym z maluszkiem i rodzicami prowadzona jest bardzo profesjonalnie. Fotograf daje wskazówki i sugestie odnośnie ustawienia rodziców z pociechą, co mają robić i jak się zachowywać. To jednak nie on jest najistotniejszy i jego zadaniem jest jak najmniejsze zaburzenie funkcjonowania maluszka, aby czuł się on absolutnie naturalnie. Dzięki temu dziecko zaczyna się uśmiechać, a zdjęcia wychodzą naprawdę świetnie.

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »