Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'ścianki działowe':

 • IRBIS MEBLE BIUROWE S.C. PAWEŁ KILIJANEK, MAGDALENA MAZANTOWICZ »

  IRBIS MEBLE BIUROWE S.C. PAWEŁ KILIJANEK, MAGDALENA MAZANTOWICZ

  Strona przedstawia ofertę mebli dla firm, instytucji i klientów indywidualnych. Meble w kilku systemach meblowych o zróżnicowanym standardzie; m. in. lady recepcyjne, stoły konferencyjne. Wykonawstwo mebli nietypowych i różnych elementów wyposażenia wnętrz. Zabudowy z drzwiami suwanymi, moduły call center. Duża oferta foteli i krzeseł. NOWA USŁUGA - NAPRAWA FOTELI BIUROWYCH. Naprawy, modernizacje mebli biurowych.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GREEN OFFICE SOLUTION Sp. z o.o. »

  GREEN OFFICE SOLUTION Sp. z o.o.

  GREEN OFFICE SOLUTION Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijająca się firma w branży wyposażeń kontraktowych w zakresie mebli oraz wykładzin. W swoich rozwiązaniach szczególny nacisk kładziemy na ekologię i ergonomię proponowanych rozwiązań. Zespół to ludzie z kilkunastoletnim doświadczeniem branżowym, ambitni, pragnący w pełni i profesjonalnie sprostać potrzebom naszych klientów tak aby efekt ostateczny był w pełni zadawalający. GREEN OFFFICE OLUTION realizuje wyposażenia w produkty standardowe i niestandardowe, zaprojektowane indywidualnie przez architekta/projektanta lub inwestora. Doświadczenie praktyczne wypracowane z większością komponentów wykorzystywanymi do produkcji mebli (patrz zakładka TECHNOLOGIE) pozwala na podejmowanie się nawet bardzo trudnych realizacji. Firma zwraca szczególną uwagę na to aby komponenty przed wykorzystaniem w wyrobie poddawane były weryfikacji pod względem spełnienia wymaganych norm i otrzymanych certyfikatów. Następnie z grupy tych komponentów o ile to możliwe wybiera się te które najbardziej spełniają cechy komponentu ekologicznego. Oferujemy profesjonalne kompleksowe wyposażenie biur w meble i wykładziny od projektu do montażu. Cały zakres oferty, najwyzsza jakość, konkurencyjne ceny, fachowa obsługa. - meble gabinetowe - meble pracownicze - lady recepcyjne - stoły konferencyjne - meble nietypowe - fotele i krzesła - meble metalowe - wykładziny

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DEMO ALEKSANDER SMOTER »

  DEMO ALEKSANDER SMOTER

  Nasza firma od samego początku swojej działalności zwraca szczególną uwagę na jakość wykonywanych usług. W pracy korzystamy z najwyższej klasy materiałów dopasowując je do finansowych oczekiwań i możliwości inwestorów. Dysponujemy doświadczeniem w stosowaniu klasycznych, jak również najnowszych technologii. Wykonywane przez nas prace są zawsze precyzyjne i estetyczne, a ich realizacji nie zlecamy pośrednikom. Służymy poradą przy zakupie materiałów, dokonujemy wyceny przewidywanych prac, jak i kosztów materiałów. Na wykonane przez nas prace udzielamy gwarancji. Działamy na rynku polskim, ze szczególnym uwzględnieniem Warszawy i okolic. Mamy nadzieję, że działania naszej firmy spotkają się z Państwa zainteresowaniem i zachęcą do skorzystania z naszych usług.

  Spis Firm - Data dodania: 23 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ROBERT SZEWCZYK FOLDEKOR »

  ROBERT SZEWCZYK FOLDEKOR

  Foldekor to firma oferująca profesjonalne oklejanie folią matującą ścianek szklanych oraz wszelkiego typu witryn i szyb. W naszej ofercie znajdą Państwo również przyciemnianie szyb balkonowych. Używane przez nas folie dekoracyjne są bardzo stylowe i eleganckie. Dzięki nam wnętrze pomieszczenia na którym zostaną użyte folie zmieni się nie do poznania. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 19 12 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »