Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'psychoterapia psychodynamiczna':

 • LABORATORIUM NOWYCH PERSPEKTYW - PAWEŁ HELFER »

  LABORATORIUM NOWYCH PERSPEKTYW - PAWEŁ HELFER

  Jeżeli zastanawiają się Państwo nad podjęciem współpracy terapeutycznej z dobrym psychoterapeutą, to zapraszamy do gabinetu psychologicznego Pawła Helfera we Wrocławiu. Jest on licencjonowanym psychologiem, socjoterapeutą i psychoterapeutą. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Na sesje terapeutyczne zaprasza młodzież i osoby dorosłe. Sesje mają formę indywidualnych spotkań lub zajęć w grupach. Odbywają się zwykle 1-2 razy na tydzień. Paweł Helfer prowadzi także firmę szkoleniową Laboratorium Nowych Perspektyw.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Karolina Karolczak »

  Karolina Karolczak

  Gabinet Psychoterapii Aletheia we Wrocławiu tworzy zespół psychoterapeutów pracujących w nurcie psychodynamicznym. Celem psychoterapii jest zrozumienie trudności oraz dylematów pojawiających się w codziennym życiu, a dzięki temu wprowadzenie zmian, które sprawią, że życie stanie się bardziej satysfakcjonujące. Z terapii w nurcie psychodynamicznym może skorzystać niemalże każdy, kto odczuwa potrzebę wprowadzenia zmian w swoim funkcjonowaniu, jest otwarty na refleksję i eksplorowanie swojego świata wewnętrznego. W naszym gabinecie prowadzona jest terapia osób dorosłych oraz młodzieży. Jeżeli cierpisz z powodu trudności w niżej wymienionych obszarach zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego: - relacje interpersonalne; - relacje rodzinne; - sfera funkcjonowania zawodowego i społecznego; - seksualność; - nastrój; - postrzeganie siebie. Karolina Karolczak +48 733 843 185 Paulina Salawa +48 514 269 394

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KRAKOWSKIE CENTRUM PSYCHODYNAMICZNE S.C. PIOTR DROZDOWSKI,JANUSZ KITRASIEWICZ,MACIEJ WILK »

  KRAKOWSKIE CENTRUM PSYCHODYNAMICZNE S.C. PIOTR DROZDOWSKI,JANUSZ KITRASIEWICZ,MACIEJ WILK

  KCP to Centrum Psychodynamiczne z Krakowa. Nasza oferta składa się ze szkoleń podyplomowych związanych ze stosowaniem podejścia psychodynamicznego w psychoterapii. Mamy mocno praktyczny program szkoleń, odsyłamy uczestników do programów certyfikacji, dajemy możliwość przejścia praktyki zawodowej w zaprzyjaźnionych placówkach. Niesiemy ponadto realne wsparcie psychoterapeutyczne pacjentom dorosłym i młodzieży.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »