Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'przemysł':

 • Wojciech Szwarc Design »

  Wojciech Szwarc Design

  Szwarc Design to firma oferująca usługi z obszaru wzornictwa przemysłowego. Obejmują one projektowanie, profesjonale doradztwo dotyczące estetyki wyrobów, które chcemy wprowadzić na rynek. Szwarc Design w odniesieniu do innych wyróżnia terminowość, rzetelność oraz stosowanie praktycznych i innowacyjnych rozwiązań w realizowanych zleceniach. Więcej na nasz temat odszukać można na www. szwarcdesign. pl

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWE "GOBEST" WŁODZIMIERZ BURCHARD »

  PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWE "GOBEST" WŁODZIMIERZ BURCHARD

  Zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem nowych ciągów technologicznych, projektowaniem zmian i dostosowywaniem istniejących linii produkcyjnych do aktualnych potrzeb oraz wykonywaniem maszyn według powierzonych projektów. Swoim klientom proponujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie urządzeń dla przetwórstwa spożywczego. Oferujemy m. in. linie do produkcji makaronu walcowanego i tłoczonego, suszarnie, linie do herbaty granulowanej oraz inne urządzenia przemysłowe. Możemy poszczycić się wysoko wykwalifikowaną kadrą, współpracującą z licznymi ośrodkami badawczymi na terenie całego kraju, której doświadczenie i wiedza jest podstawą działalności. W kontaktach z klientem dążymy do budowania relacji opierających się na pełnym zrozumieniu i usatysfakcjonowaniu naszych odbiorców oraz prowadzimy kompleksową obsługę i pomoc w zakresie doradztwa i serwisu. Budujemy urządzenia dostosowane do konkretnych i indywidualnych potrzeb naszych klientów. Wieloletnie doświadczenie na rynku projektowym i produkcyjnym pozawala nam na umiejętne wykorzystanie technik wykonawczych, zarówno tych tradycyjnych jak i najnowocześniejszych technologii. Firma GoBest posiada rozbudowane zaplecze narzędziowe, najnowsze aplikacje służące do projektowania oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, co przekłada się na profesjonalizm i gwarancję jakości usług. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą projektowania i wykonywania urządzeń przemysłowych (także na podstawie dostarczonych projektów).

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MODEL-ODLEW JAKUB CIEŚLICZKA »

  MODEL-ODLEW JAKUB CIEŚLICZKA

  Odlewnia "Model - Odlew", od wielu lat sprawdza się jako jeden z najlepszych dostawców i producentów z zakresu przemysłu hutniczego jak i metalurgicznego. O czym świadczą liczne certyfikaty, atesty i klienci z całej Europy. Gwarantujemy jakość jak i pełną funkcjonalność wyrobów. Interesuje nas przede wszystkim długa współpraca, więc dokładamy wszelkich starań do zrealizowania podpisywanych umów.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Sławomir Starosta, PRIMACON »

  Sławomir Starosta, PRIMACON

  Portal internetowy to serwis prezentujący szeroki zestaw produktów związany z przenośnymi napędami. Dziś tego rodzaju akcesoria wykorzystuje się na szeroką skalę w różnego typu przedsiębiorstwach produkcyjnych, gdzie bez sprawnej taśmy i przekładni niemożliwe byłoby odpowiednie funkcjonowanie zakładu. Na portalu odnajdziesz więc specyfikacje techniczne i charakterystyki takich artykułów jak przekładnie stożkowe, elektrobębny czy taśmy siatkowe stalowe. W razie braku w ofercie wybranego modelu możesz w prosty i błyskawiczny sposób skontaktować się z fachowcami poprzez dostępny na witrynie formularz do kontaktu. W ofercie: Elektrobębny, motoreduktory, przenośniki rolkowe, taśmy transportowe, transportery, taśmy modularne.

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PressMann Bartosz Grochowski »

  PressMann Bartosz Grochowski

  Wśród szerokiej oferty znajduje się wynajem/wypożyczanie sprężarek i kompresorów. Proponujemy sprężarki i kompresory mające różne moce i pojemności. Cena za dobę zależna jest od tego na jaki długi okres czasu klientowi potrzebny jest sprzęt oraz jaki będzie jego model. Realizacja transakcji najmu odbywa się natychmiast, pozwala to zachować ciągłość produkcji lub prac, które są wykonywane. Zarezerwowane urządzenie jest dostarczane pod wskazany miejsce albo dana osoba odbiera je w naszej siedzibie (na stronie znajduje się jej adres).

  Spis Firm - Data dodania: 24 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »