Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'podsłuch':

 • Detekty 24 »

  Detekty 24

  Agencja Detektyw 24 świadczy profesjonalne usługi detektywistyczne na terenie całej Polski. Zatrudnieni w naszej firmie detektywi to specjaliści, w pełni przygotowani do realizacji wszystkich zleceń, bez względu czy jest to wywiad gospodarczy, podejrzenie zdrady czy poszukiwanie osób zaginionych. Agencja detektywistyczna Detektyw 24 gwarantuje dyskrecje i wysoką skuteczność, czego dowodem są posiadane przez nas, liczne referencje.

  Spis Firm - Data dodania: 01 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PIOTR DEGÓRSKI P.H.U. "S.O.S." »

  PIOTR DEGÓRSKI P.H.U. "S.O.S."

  Agencja detektywistyczna Prywatnego Detektywa Piotra Degórskiego funkcjonuje na rynku detektywistycznym świadcząc profesjonalnie usługi na wysokim poziomie fachowym i etycznym. Realizujemy zlecenia detektywistyczne na terenie całego kraju, a także poza jego granicami. Klientami naszymi są zarówno osoby prywatne jak i podmioty gospodarcze, stowarzyszenia itp. Naszymi współpracownikami są najwyższej klasy specjaliści o wieloletniej praktyce i doświadczeniu zdobytym zarówno w działalności naszej firmy jak i poprzednio jako pracownicy innych instytucji zajmujących się zdobywaniem informacji. Podstawą prawną naszej działalności jest Koncesja wydana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. W swojej praktyce zawsze staramy się dobierać takie sposoby i techniki postępowania, aby w sposób jak najbardziej skuteczny osiągnąć efekt oczekiwany przez klienta. Zwracamy jednak uwagę by nasze działania nie stwarzały sytuacji dla niego niepożądanych. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, do uzyskania ostatecznego wyniku mobilizujemy najlepszych współpracowników i wiedzę jako posiadamy. Swoim klientom gwarantujemy pełną dyskrecję zarówno, co do ich osoby jak i wykonywanych przez nas czynności.

  Spis Firm - Data dodania: 23 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • P.A.W. REDIGO S.C. ELŻBIETA BUGAJNA, KRZYSZTOF PYKA »

  P.A.W. REDIGO S.C. ELŻBIETA BUGAJNA, KRZYSZTOF PYKA

  Redigo oferuje usługi z zakresu prawa gospodarczego, postępowania karnego, wywiadu i kontrwywiadu gospodarczego, wykrywania podsłuchów i elektroniki operacyjnej oraz detektywistyki. Nasza firma kieruje się zasadami:Kreatywności – ZAWSZE dostosowując podejmowane działania do indywidualnego charakteru prowadzonej sprawy. Gwarancji – przedstawiając jasne zasady współpracy zgodne z oczekiwaniami klienta, w odniesieniu do KONKRETNEGO zlecenia. Bezpieczeństwa – zapewniając pełną dyskrecję i profesjonalizm działania, w razie potrzeby pełne PRZYKRYCIE OPERACYJNE. Misją naszej Firmy jest:Kompleksowa obsługa klientów w pełnym zakresie usług i produktów związanych z bezpieczeństwem obrotu gospodarczego.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ROBERT ZAORSKI GERMANO »

  ROBERT ZAORSKI GERMANO

  W sklepie GERMANO do nabycia są najlepsze zestawy szpiegowskie i podsłuchy do telefonu komórkowego GSM czy na komputer. W ofercie firmy znajdziecie również: mikro kamery z nagrywaniem i bezprzewodowe czy też fotopułapki i kamery GSM. Ponadto u nas zajdziecie kamuflowane dyktafony i lokalizatory GPS a nawet wideo rejestratory trasy. Jako profesjonalny sklep detektywistyczny posiadamy także zagłuszarki, wykrywacze podsłuchów czy też szyfratory rozmów telefonicznych.

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SEKO MAREK KOTLARSKI »

  SEKO MAREK KOTLARSKI

  Sklep Seko oferue podsłuchy gsm. Oferujemy Państwu nadajniki radiowe i kwarcowe, odbiorniki podsłuchów oraz wykrywacze podsłuchów i wykrywacze kamer. W ofercie też dyktafony cyfrowe i lokalizatory pojazdów (Lokalizacja gps). Profesjonalny sklep z podsłuchami zaprasza po zestawy egzaminacyjne - mikrosłuchawki, wysokiej klasy podsłuchy przez sieć GSM. Zapraszamy akcesoria detektywistyczne, nadajniki kwarcowe i egzaminacyjny zestaw radiowy.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »