Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'oddymianie':

 • PRO HAUS S. C. JOANNA SŁOWICKA, ROBERT NAKLICKI »

  PRO HAUS S. C. JOANNA SŁOWICKA, ROBERT NAKLICKI

  Prohaus powstał w 1999 roku. W międzyczasie zrealizowaliśmy setki projektów w Szczecinie i okolicach. Specjalizujemy się w projektowaniu, produkowaniu, dostarczaniu, montowaniu i serwisowaniu bram i drzwi. W naszej ofercie posiadamy bramy garażowe zwijane i uchylne, bramy przemysłowe, drzwi wewnętrzne, szklane i drewniane. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych usług i towarów. Serdecznie zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRO - ALERT ROBERT ZALEWSKI »

  PRO - ALERT ROBERT ZALEWSKI

  Specjalizujemy się w następujących systemach:Elektroniczne systemy zabezpieczeń - alarmy, kamery, TV przemysłowa, kontrola dostępu. Systemy bezpieczeństwa pożarowego - systemy sygnalizacji pożaru, dźwiękowe systemy ostrzegawcze, systemy oddymiania klatech schodowych. Sieci komputerowe - okablowanie strukturalne, piony telekomunikacyjne. Instalacje elektryczne - montaż, pomiary i przeglądy okresowe instalacji. Instalacje domofonowe i wideodomofonowe. Instalacje multimedialne i nagłośnieniowe - sale konferencyjne, systemy konferencyjne, systemy radiowęzłowe.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • HYDRONETKA.pl Sp. z o.o. »

  HYDRONETKA.pl Sp. z o.o.

  Oferujemy szeroki wybór specjalistycznego sprzętu i akcesoriów przeciwpożarowych oraz BHP. Nasz asortyment obejmuje systemy sygnalizujące pożar, czujniki dymu, przyciski oddymiania oraz napowietrzania, klapy i okna oddymiające, uszczelnienia PPOŻ. Oferujemy również hydranty, gaśnice, bramy PPOŻ, awaryjne oświetlenie, sprzęt wysokościowy, hełmy i okulary ochronne oraz szeroki wybór innych specjalistycznych akcesoriów.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RB SP. z o.o. »

  RB SP. z o.o.

  Wszystkie budowle, jak oraz nieruchomości, z jakich obecnie korzystamy, muszą być słusznie zabezpieczone. Mamy prawo postarać się z nich korzystać w taki sposób, żeby nie doszło do jakiegokolwiek pożaru, czy dymu, który potem mógłby taki pożar spowodować, ale wyłaz dachowy to podstawa. Wskutek tego należałoby w obiektach stosować się do ochrony przeciwpożarowej. Później właściwe osoby, jakie tam pracują powinny przejść kurs bhp, to właśnie dzięki czemu będą wiedzieli, w jaki sposób się zachować w rzeczowej sytuacji, kiedy tak właściwie to dojdzie do danego pożaru i jakim sposobem wykorzystać zabezpieczenia przeciwpożarowe. Będą oni pewni, gdzie znajdują się właściwe pomoce, które są w stanie zagasić mały pożar. Poza tym będą mieli pojęcie w jaki sposób z tego wykorzystać. Wypływa to z faktu, że obecnie jesteśmy zabezpieczeni w gaśnice wywołane szablonowym pożarem, jak oraz spowodowane spięciem. Wtedy bierzemy pod uwagę gaśnice z literą E, to oznacza elektryczność. Budynki dzielimy na tak zwane grupy. Każdy obiekt oraz oddymianie to powinna być jedność. Nader istotnym kwestią jest obrona przeciwpożarowa, którą ma obowiązek znać każdy dojrzały współlokator obiektu. Jest to istotne zwłaszcza, wobec tego, że pożar jest niesłychanie niebezpiecznym zjawiskiem oraz może zaradzić mu tylko dobra znajomość przepisów oraz postępowań przeciwpożarowych. Pomocą są też świetliki. Z tego względu asekuracja ta obejmuje zabiegi, jakie mają w swym nadrzędnym celu asekurację człowieczego życia oraz zdrowia.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »