Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'makiety':

 • "YORK PROMOTION" BEATA JASIŃSKA »

  "YORK PROMOTION" BEATA JASIŃSKA

  Profesjonalne wykonywanie makiet to specjalność York Promotion. Produkujemy przede wszystkim makiety architektoniczne, makiety przemysłowe oraz makiety urbanistyczne. Każdy klient może liczyć również na nasze doradztwo na każdym etapie tworzenia projektu i w trakcie jego realizacji. Odbiorcami naszych produktów i usług są zarówno deweloperzy, jak i firmy produkcyjne oraz instytucje publiczne. Makiety w precyzyjny sposób pokazują szczegóły inwestycji i są również doskonałym narzędziem reklamy i promocji istniejących budynków lub linii technologicznych. Zapraszamy do kontaktu.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO ARCHITEKTONICZNE ATS Marlena Głowacka »

  BIURO ARCHITEKTONICZNE ATS Marlena Głowacka

  Studio ATS jest autorską pracownią projektową, specjalizującą się w projektach wnętrz. Wykonujemy również wizualizacje - zarówno statyczne obrazy jak i animacje, makiety, projekty elewacji i ogrodów. Projekty wnętrz Realizujemy projekty wnętrz prywatnych jak i przestrzeni publicznych (przychodnie, biura, gabinety lekarskie etc. ). Oferujemy Państwu pełną opiekę nad projektem - od koncepcji, przez projektowanie, aż po nadzór autorski i pomoc w zakupie niezbędnych materiałów. Projekty ogrodów i elewacji Tworzymy projekty modernizacji elewacji budynków (do 12 metrów wysokości), oraz harmonijne projekty ogrodów. Wszystko dopasowane do potrzeb klienta. Wizualizacje, makiety, nadzór autorski Pracownia oferuje usługi z obszaru projektowania graficznego i modelarskiego. Wykonujemy makiety oraz wizualizacje fotorealistyczne - statyczne obrazy jak i animacje (wirtualne spacery) do gotowych projektów technicznych. Ponadto, na Państwa życzenie, pomożemy zakupić niezbędne materiały oraz nadzorować prace remontowe. Serdecznie zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową.

  Spis Firm - Data dodania: 18 03 2015 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Rimage Paweł Nitupski »

  Rimage Paweł Nitupski

  Firma Rimage z siedzibą w Trójmieście zajmuje się szeroko pojętym projektowaniem graficznym. Specjalizujemy się w grafice 2D jak i 3D. Projektujemy loga jak i wizualizacje. W naszym gronie znajdują się osoby wybitnie uzdolnione dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Mamy możliwość kręcenia ujęć z powietrza przy pomocy drona. Rimage powstała z myślą o najbardziej wymagających klientach, dla których liczy się pomysłowość i kreatywność. Tworzymy projekty z pasją. Zapraszamy do kontaktu.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »