Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'komornik':

 • MAREK GIL KOMORNIK SĄDOWY »

  MAREK GIL KOMORNIK SĄDOWY

  Kancelaria Komornicza prowadzona przez komornika Marka Gila znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim. Kancelaria zlokalizowana jest przy Sądzie Rejonowym, działalność zaś prowadzi od 15 lipca 2013 roku. Kancelaria komornicza cechuje się wysokim poziomem zinformatyzowania, funkcjonuje bowiem między innymi w oparciu o profesjonalne oprogramowanie Komornik SQL. Kancelaria ma też dostęp do baz danych, takich jak Ognivo oraz CEPiK.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W SOCHACZEWIE PRZEMYSŁAW KOSYRA »

  KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W SOCHACZEWIE PRZEMYSŁAW KOSYRA

  Nasza kancelaria komornicza swoją działalnością obejmuje zasięg gmin: Sochaczew, Teresin, Rybno, Nowa Sucha, Młodzieszyn i Brochów. Na życzenie, prowadzimy również egzekucje i postępowania komornicze dla interesantów z innych rejonów Polski. Komornik Przemysław Kosyra jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego oraz Uniwersytetu Warszawskiego z dziesięcioletnim doświadczeniem w zawodzie. Szczegóły oferty na stronie www.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Sławomir Jaworski Kancelaria Komornicza w Bydgoszczy »

  Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Sławomir Jaworski Kancelaria Komornicza w Bydgoszczy

  Kancelaria Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy kierowana jest przez Sławomira Jaworskiego. Kancelaria czynna jest prawie każdego dnia- w poniedziałki, środy i piątki od godziny 7. 30 do 15. 30. Sławomir Jaworski przyjmuje petentów we wtorki między godziną 12. 00 a 16. 00. Komornik zajmuje się poszukiwaniem majątku dłużnika na wniosek wierzyciela, który zgodnie z prawem może wybrać do tego dowolnego komornika z obszaru całej Polski. Przewodzi egzekucjom oraz licytacjom również nieruchomości, jak i mienia ruchomego. Zajmuje się także sprawami związanymi z zabezpieczeniem inwentarza oraz roszczeń. Bardziej konkretne informacje o kancelarii i obecnie prowadzonych aukcjach znajdziecie Państwo na stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  KS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Jesteśmy ciągle rozwijającą się firmą o znanej renomie zajmującą się wsparciem przedsiębiorstw oraz osób fizycznych w zakresie usług i porad prawnych. Dodatkowo zajmujemy się anulowaniem przedawnionych długów, pism procesowych, skargami na działania komornika, obniżaniem prowizji komornika, odwołaniem komornika w porozumieniu z wierzycielem, negocjacjami z bankami i wierzycielami indywidualnymi. Nasi specjaliści wybrną z każdej sytuacji. Serdecznie zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MARCIN KAŹMIERCZYK KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM DLA KRAKOWA NOWEJ HUTY W KRAKOWIE »

  MARCIN KAŹMIERCZYK KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM DLA KRAKOWA NOWEJ HUTY W KRAKOWIE

  Kancelaria Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie prowadzona jest przez Marcina Kaźmierczyka. Kancelaria czynna jest w poniedziałek od 8:00 do 18:00 oraz od wtorku do piątku od 8:00 do 15:00. Komornik zaprząta się poszukiwaniem majątku dłużnika na wniosek wierzyciela, który ściśle z prawem może wybrać do tego dowolnego komornika z obszaru całej Polski. Przewodzi egzekucjom i licytacjom również nieruchomości, jak i mienia ruchomego. Na stronie naszej Kancelarii odnajdą Państwo wiadomości o aktualnych licytacjach komorniczych nieruchomości realizowanych na obszarze Karkowa. Bardziej konkretne informacje o kancelarii oraz obecnie prowadzonych licytacjach odnajdziecie Państwo na stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W TARNOWIE MARIAN PIASECKI »

  KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W TARNOWIE MARIAN PIASECKI

  W Tarnowie zlokalizowana jest Kancelaria Komornicza Mariana Piaseckiego, jaki jest Komornikiem Sądowym przy Sądzie Rejonowym. Właściwość terytorialna obejmuje Miasto i Gminę Tarnów, a także cały Powiat tarnowski i zgodnie z Ustawą o komornikach sądowych i egzekucji terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Komornik prowadzi postepowania zabezpieczające oraz egzekucyjne, które dotyczą egzekwowania należności pieniężnych i niepieniężnych, a także obejmuje nadzorem publiczne licytacje nieruchomości oraz ruchomości. Kancelaria Komornika jest otwarta w dni powszednie, a strony przyjmowane są w każdy wtorek oraz czwartek. Więcej szczegółów wraz z wzorami wniosków oraz informacjami o obecnych licytacjach mieści się na stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W MIELCU TOMASZ GRUSZECKI »

  KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W MIELCU TOMASZ GRUSZECKI

  Do zadań komornika należy w szczególności: 1) wykonywanie orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia pieniężne i niepieniężne oraz o zabezpieczenie roszczeń; 2) wykonywanie innych tytułów wykonawczych wydanych na podstawie odrębnych przepisów oraz tytułów egzekucyjnych, które zgodnie z odrębnymi przepisami podlegają wykonaniu w drodze egzekucji sądowej bez zaopatrywania ich w klauzulę wykonalności; 3) sporządzanie protokołu stanu faktycznego przed wszczęciem procesu sądowego lub przed wydaniem orzeczenia na zarządzenie sądu lub prokuratora. Ponadto komornik ma prawo: 1) doręczania zawiadomień sądowych, obwieszczeń, protestów i zażaleń oraz innych dokumentów za potwierdzeniem odbioru i oznaczeniem daty; 2) na wniosek organizatora licytacji – sprawowania urzędowego nadzoru nad dobrowolnymi publicznymi licytacjami, z przybiciem najniższej lub najwyższej oferty; 3) weryfikowania istnienia i treści tytułów wykonawczych wydanych w postępowaniach elektronicznych.

  Spis Firm - Data dodania: 30 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »