Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'Klub':

 • H.U. Firma BrodaFitness Klub Deportivo Stefania Broda »

  H.U. Firma BrodaFitness Klub Deportivo Stefania Broda

  DEPORTIVO to nowoczesny, w pełni wyposażony klub fitness stworzony z myślą o osobach aktywnych pragnących zadbać o swoją kondycje fizyczną w miłej atmosferze. W Deportivo poczujesz przypływ energii i pozytywnie nastawisz się do kolejnego dnia. Dbając o naszych klientów oferujemy im szeroki wybór maszyn siłowych, wolnych ciężarów, urządzeń Cardio oraz w pełni profesjonalną salę do aerobiku. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Oprócz szeregu różnorodnych zajęć aerobowych mamy także wiele innych atrakcji dla naszych klubowiczów. Zarówno najmłodszym jaki dorosłym proponujemy zajęcia ze sztuk walki. Jeśli uwielbiasz pląsać w rytm muzyki to zajęcia tańca są właśnie dla Ciebie. Dysponujemy pełną gamą zajęć, która powinna zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. DEPORTIVO to niepowtarzalna atmosfera, wykwalifikowana kadra instruktorska, nowoczesna muzyka, w pełni klimatyzowane sale do ćwiczeń oraz pozytywna energia, którą emanuje klub. Po meczącym treningu, zapraszamy na chwilę relaksu do naszego Mini Barku, gdzie można wypić orzeźwiającą kawę i zjeść energetyzującego batonika. Pomagamy w doborze optymalnego programu treningowego podczas indywidualnej rozmowy z nowym klientem oraz proponujemy bezpłatną lekcję z nauką kroków podstawowych. Opracowaliśmy system zniżek dla Stałych Klientów, który zachęca do systematyczności i oferuje dodatkowe korzyści osobom lubiącym często ćwiczyć. DEPORTIVO to miejsce dla Ciebie. Dołącz do nas… razem łatwiej osiąga się cele.

  Spis Firm - Data dodania: 02 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Centrum Rozwoju Dziecka BEREK! Bogusława Nowiszewska »

  Centrum Rozwoju Dziecka BEREK! Bogusława Nowiszewska

  Zamysłem naszej aktywności jest zrównoważony rozwój dziecka. Tym samym dbamy o to, by oczywiście maluchom zapewnić, jak najlepszy start. Centrum Rozwoju Dziecka Berek we Wrocławiu to wspaniałe miejsce, w którym pociechy czują się swobodnie i bezpiecznie. Jesteśmy prywatną jednostką, która zapewni Państwa dzieciom opiekę i odpowiedni rozwój. Swoją propozycję zwracamy do dzieci w wieku od 10 miesięcy do 6 lat. W naszym Centrum Rozwoju Dziecka Berek, prowadzone są lekcje edukacyjne, adaptacyjne, logopedyczne, a w dodatku pogłębiające dziecięce umiejętności plastyczne, muzyczne i taneczne. Natomiast poprzez podstawowe zabawy ogólnorozwojowe dla najmłodszych dzieci, staramy się słusznie kształtować zmysły i przygotować maluszki do opanowywania początkowych zdolności. U nas każde dziecko ma szansę modyfikować swe możliwości, ale też zadbać o prawidłową posturę ciała na gimnastyce korekcyjno-kompensacyjnej. Stale współdziałają z nami specjaliści: psycholog, pedagog, logopeda. Prywatne przedszkole Wrocław daje wszystko, co musi zdobyć dziecko już na początku: wigor, harmonijny rozwój, naukę i świetną zabawę. Warto!

  Spis Firm - Data dodania: 18 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Firma Gastronomiczna Zofia Wiercioch »

  Firma Gastronomiczna Zofia Wiercioch

  Oferta Firmy Gastronomicznej Zofii Wiercioch jest skierowana do mieszkańców Szczawnicy oraz okolic, ale także turystów, którzy szczególnie w sezonie bardzo tłumnie odwiedzają te tereny. Na stronie można znaleźć informacje o Klubie Alabama, Barze Pieniny oraz Restauracji Pod Kolejką. Bardzo interesujące miejsca, do których bez żadnego cienia wątpliwości warto wpaść. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej!

  Spis Firm - Data dodania: 11 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RENATA MALICKA NIEPUBLICZNY ŻŁOBEK "PLUSZOWY MIŚ" »

  RENATA MALICKA NIEPUBLICZNY ŻŁOBEK "PLUSZOWY MIŚ"

  Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców poszukujących idealnej opieki dla swoich pociech w wieku od 5 miesięcy do 3 lat. Mamy dużą placówkę, każda grupa ma swoją salę. Pokoje wyposażone są w meble, pomoce dydaktyczne i zabawki dostosowane do wieku dziecka, które posiadają atest oraz certyfikat. Został wydzielony pokój na sypialnię, gdzie dzieci mogą w ciszy wypocząć, dla najmłodszych stoją łóżeczka, a dla starszych przedszkolne leżaki. Na parterze znajduje się szatnia, obok której jest pomieszczenie na wózki. . Klub Maluszka "Pluszowy Miś " w ramach wpisowego i abonamentu zapewnia: pościel, pampersy, środki higieniczne i inne niezbędne dziecku rzeczy. Pościel ręczniki, śliniaki są na bieżąco przez nas prane /posiadamy pralkę i suszarkę. /Rodzice przynoszą tylko ubranie na zmianę i pantofle najlepiej na rzepy. Praca opiekuńczo- wychowawcza prowadzona jest w trzech grupach pod okiem fachowej kadry na podstawie planu pracy opiekuńczo-wychowawczej. Zapewniamy; - profesjonał opiekę -ciepłą, domową atmosferę - wesołą zabawę- interesujące zajęcia dydaktyczne- indywidualne podejście- bezpieczne otoczenie Pakiety godzinowe lub abonament całodzienny – ceny od 4, 5 do 7 zł/h. Czynne 7. 00-18. 00

  Spis Firm - Data dodania: 25 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • HUNTING CLUB ARTEMIS Ewa Mazur »

  HUNTING CLUB ARTEMIS Ewa Mazur

  Oferta naszej firmy obejmuje organizację polowań na terenie Polski oraz na sprawdzonych przez nasze Koło Łowieckie terenach łowieckich w takich krajach, jak Białoruś, Węgry, Hiszpania. Organizujemy między innymi polowania zbiorowe na hiszpańskiej Monteirze, gdzie na polowaniu zbiorowym w ciągu jednego dnia pozyskiwane jest minimum 150 sztuk zwierzyny grubej. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy oraz do współpracy z naszą firmą!

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MEDICAL FITNESS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  MEDICAL FITNESS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Zajęcia ruchowe dla wielu ludzi nie są trzeba przyznać niczym znaczącym. W wyniku tego tak wielu ludzi w naszym kraju boryka się z trudnościami związanymi ze zdrowiem. Trudnościami tymi są przede wszystkim schorzenia cywilizacyjne, takie jak otyłość czy też choroby serca. Osoby, które chcą zmienić swoje życie na bardziej jakościowe, powinny wytypować dobry fitness klub, gdzie będą one w stanie w sposób jak najbardziej skuteczny zadbać o swe zdrowie, wprowadzając do codziennego życia regularne treningi ruchowe. Jeśli fitness w Warszawie to jedynie w Medical Fitness. W ośrodku tym można bowiem liczyć nie tylko i wyłącznie na pomoc kompetentnego personelu odnośnie określonych ćwiczeń lub pozostałych zajęć ruchowych, ale również na konsultacje dietetyczne i lekarzy specjalistów

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ŻŁOBEK "HOP-BĘC!" Grażyna Pawłowska »

  ŻŁOBEK "HOP-BĘC!" Grażyna Pawłowska

  Oferujemy: szeroki pakiet zajęć w ramach czesnego, twórcze, aktywne metody pracy. Prowadzimy zajęcia w bezpiecznych i kolorowych salach, posiadamy własny ogród z placem zabaw. Posiadamy własną kuchnię. "Czarodziejski Ogród" to placówka, w której potrzeby Dziecka są na pierwszym miejscu. Dbamy o poczucie bezpieczeństwa oraz przywiązujemy ogromną wagę do świata emocji i rozwoju społecznego. W naszej placówce prowadzimy: [*]Klub Maluszka [*]Żłobek "Hop Bęc" [*]Przedszkole [*]Zerówka Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BYDGOSKA SZKOŁA KYOKUSHIN KARATE »

  BYDGOSKA SZKOŁA KYOKUSHIN KARATE

  Prowadzimy zajęcia z zakresu sztuk walki dla wszystkich grup wiekowych: dla dzieci od 6 roku życia, młodzieży i dorosłych. Zapewniamy fachową opiekę instruktorów posiadających uprawnienia ministerialne do prowadzenia zajęć karate, samoobrony i kick-boxingu. CO ZYSKUJESZ TRENUJĄC Z NAMI? • Poprawisz ogólną sprawność fizyczną, koordynację i gibkość; • Zwiększysz szybkość i wytrzymałość; • Poprawisz kondycję; • Spalisz zbędne kilogramy; • Nabierzesz siły fizycznej i siły charakteru; • Staniesz się odważniejszy i bardziej pewny siebie; • W razie potrzeby obronisz siebie i swoich bliskich! MOŻESZ SIĘ ROZWIJAĆ I SAMOREALIZOWAĆ, OFERUJEMY: • Zajęcia rekreacyjne i przygotowanie sportowe; • Obozy treningowe: letnie i zimowe; • Seminaria z zakresu walki sportowej i samoobrony prowadzone przez znane osobistości z kraju i ze świata; • Egzaminy na stopnie szkoleniowe (pasy); • Starty w zawodach; • Organizujemy również wyjazdy na turnieje oraz wycieczki integracyjne dla najmłodszych. Serdecznie zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KRZYSZTOF TEKLIK MERITO »

  KRZYSZTOF TEKLIK MERITO

  Oferta, jaką proponuje Zielony Groszek – Klub Malucha Luboń to propozycja dla rodziców dzieci z Lubonia, Mosiny lub też Komorników. Powierzając swoje dzieci pod opiekę żłobka Zielony Groszek, mają oni gwarancję pełnego bezpieczeństwa ich maluchów. Natomiast dzięki bardzo ciekawemu programowi zajęć realizowanemu przez Zielony Groszek – żłobek Luboń, wzorowo rozbudowywane są zdolności maluchów, zależnie od ich osobistych predyspozycji.

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • NETONET MARCIN RADOŃ »

  NETONET MARCIN RADOŃ

  Oferta naszej firmy obejmuje preparaty i suplementy diet. Zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją antyoksydantów, kosmetyków, multiwitamin, suplementów do odchudzania się, preparatów mineralnych, roślinnych. Produkty, które dystrybuujemy oparte są na naturalnych składnikach, zawierają składniki chelatowe, co zapewnia zwiększone utrzymywanie się składników w organizmie oraz ułatwia przysuwanie suplementów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »