Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'katalogi':

 • "KONTRAST" S.C. ROMAN BĄBEL ROMAN PAKUŁA »

  "KONTRAST" S.C. ROMAN BĄBEL ROMAN PAKUŁA

  Wykonujemy projekty graficzne, z których drukujemy po akceptacji projektu przez klienta; produkcja: kalendarze reklamowe: trójdzielne, dwudzielne, książkowe, biurkowe, plakatowe, katalogi, broszury, plakaty, wizytówki, teczki ofertowe, ulotki, foldery, książki. Mając na względzie ochronę przyrody drukujemy również - i zachęcamy do tego typu zamówień - na bezchlorowym, certyfikowanym papierze z recyklingu. Zamówienia telefoniczne, on-line, w biurze drukarni po uprzednim kontakcie telefonicznym i umówieniu się z handlowcem, lub u klienta w siedzibie. Więcej informacji na stronie internetowej. Godziny otwarcia Pn. - Pt. : 10:00-18:00 Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 19 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KONRAD KOZIOŁ ORGANIZATION »

  KONRAD KOZIOŁ ORGANIZATION

  Jesteśmy zespołem skutecznie działającym tam, gdzie nie ma miejsca na pomyłki, tworząc rzeczy pozostające w pamięci nie tylko aparatów fotograficznych. Od czasu powstania w 2008 roku, stale się rozwijamy, wzbogacając swój dorobek o kolejne sukcesy. Zawsze stajemy na wysokości zadania, na co dowodem jest satysfakcja naszych klientów. Jesteśmy aktywni i kreatywni, nie interesuje nas bylejakość, nie udajemy najlepszych, tylko działamy- i to sprawnie! Dzięki ścisłemu powiązaniu z branżą reklamowo-rozrywkową oraz wybitnymi specjalistami realizujemy dowolne przedsięwzięcie na terenie całego świata. Realizujemy przedsięwzięcia począwszy od koncepcji wizualnej, na produkcji kończąc. Współpracujemy z profesjonalnymi grafikami oraz całą rzeszą specjalistów. Po pełną ofertę zapraszamy na naszą stronę www. k2o. com. pl

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PATE MEDIA SPÓŁKA CYWILNA, JERZY PAWŁOWICZ, JERZY TESSAR »

  PATE MEDIA SPÓŁKA CYWILNA, JERZY PAWŁOWICZ, JERZY TESSAR

  Firma Paté Media została założona w roku 1995. Jesteśmy grupą profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem na rynku reklamowym. Stawiamy na świeżość pomysłów i kompleksowość usług, a każde zlecenie traktujemy indywidualnie, jako twórcze wyzwanie. Z naszej kreatywności od lat nieprzerwanie korzysta wiele firm. Z precyzją zadbamy zarówno o wizualną, jak i tekstową stronę Twojej reklamy. Zakres działalnosci to akcje promocyjne, kampanie reklamowe, koncerty, spotkania dla firm, identyfikacja wizualna, projektowanie wnętrz, stoiska targowe, logo, reklamy prasowe, plakaty, ulotki, bilboardy, katalogi, książki, strony www, grafika 3D, korekta i redakcja tekstów.

  Spis Firm - Data dodania: 30 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FHU NUMIZMATYK TRZYŻYCZENIA.COM.PL PIOTR RYBAŁKA »

  FHU NUMIZMATYK TRZYŻYCZENIA.COM.PL PIOTR RYBAŁKA

  Oferujemy m. in. : sprzedaż, skup, wymianę monet, sprzedaż akcesoriów numizmatycznych, abonament numizmatyczny, wycenę monet, środki do pielęgnacji złota i srebra. Zapraszam wszystkich do odwiedzenia siedziby firmy lub na stronę internetową firmy. Dla wszystkich Klientów sklepu online dostępne są rabaty, bonusy i ciekawe konkursy z numizmatycznymi nagrodami. Dla nas pieniądz to coś więcej niż wartość czysto ekonomiczna, to pasja!

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ŁUKASZ JARONIK Beprint.pl »

  ŁUKASZ JARONIK Beprint.pl

  BePrint to drukarnia internetowa, drukująca wysokiej jakości materiały reklamowe (ulotki, plakaty, wizytówki itd. ) oraz gadżety reklamowe. Posiada bardzo dokładnie opracowaną ofertę – Klienci mogą wybrać odpowiednią dla siebie gramaturę i rodzaj papieru, format oraz nakład druku. Dodatkowym atutem BePrint są również niskie, konkurencyjne ceny oraz szybka realizacja zamówień – w ciągu kilku dni. Drukarnia oferuje także swoim Klientom wiele korzystnych promocji i rabatów. Zachęcamy do odwiedzin w BePrint! Bogata oferta, idealna jakość, niska cena!

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FORMAT DRUK S.C. ANDRZEJ BANAŚ, DARIUSZ DAWIDZIŃSKI »

  FORMAT DRUK S.C. ANDRZEJ BANAŚ, DARIUSZ DAWIDZIŃSKI

  Jesteśmy firmą specjalizującą się w realizacji produktów poligraficznych. Stawiamy na najwyższą jakość i pełne zadowolenie klienta z powierzonych nam prac. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników pozwala na kompleksowe realizacje zleceń od projektu po produkt finalny. Przy produkcji wyrobów wykorzystujemy najlepsze i sprawdzone surowce, a nowości techniczne staramy się wprowadzać na bieżąco. Do produkcji naszych wyrobów stosujemy nowoczesne technologie, dostosowując je do potrzeb i wymogów zleceniodawców. Solidność stanowi dla nas priorytet co pozwala nam na stały rozwój oraz zjednuje coraz większą liczbę producentów wszelkich branż handlowo-produkcyjnych zadowolonych z naszych usług. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz wieloma przedstawicielami przemysłu: - chemicznego - budowlanego - spożywczego - handlu detalicznego oraz hurtowego - kosmetycznego - tekstylnego - ogrodniczo – warzywnego - motoryzacyjnego oraz wielu innych………. JAKOŚĆ - NIEZAWODNOŚĆ – ZADOWOLENIE KLIENTA - ELASTYCZNOŚĆ To cechy pozwalające nam na wieloletnią współpracę z naszymi klientami. Zapraszamy do kontaktu proponując szeroką gamę produktów z gwarancją, że każdy znajdzie coś dla siebie podnosząc estetykę oraz wizualizację swoich wyrobów. NASZA OFERTA ETYKIETY OZDOBNE WIELOBARWNE Proponujemy Państwu etykiety samoprzylepne w dowolnej gamie kolorystycznej oraz kształcie, wykonane na papierze lub foli samoprzylepnej. Stosowane przez nas uszlachetnienia to lakier UV, foliowanie, laminowanie. Wykorzystywane na wszelkie wyroby, które podnoszą estetykę oraz stanowią nośnik reklamy Państwa wyrobów. ETYKIETY INFORMACYJNE Wszelkie etykiety wykorzystywane w przemyśle logistycznym i informacyjnym. Niezawodne i pozwalające na prosty i czytelny przekaz informacji o opakowaniu lub produkcie. ETYKIETY TERMICZNE Wielobarwne lub jednokolorowe termiczne etykiety samoprzylepne do drukarek oraz wag. Oferujemy zabezpieczenie lakierem UV oraz dowolny kształt etykiet. Wszelkie drukarki i wagi termiczne wykorzystywane w wielu przemysłach. Etykiety stanowią źródło informacji o produkcie oraz zapewniają reklamę producenta wyrobu. KODY KRESKOWE Etykiety wykonywane na rolce lub arkuszu. Proste i bezbłędne oznakowanie Państwa produktów. DRUK CYFROWY kolorowy, czarno-biały, na różnych surowcach, (kredy, papiery ozdobne, offsetowe, samoprzylepne, inne) POLIGRAFIA REKLAMOWAUlotki, broszury, instrukcje, katalogi, plakaty, wizytówki, etykiety, naklejki, foldery, przywieszki, metki, druki akcydensowe. Wykorzystanie to każda dziedzina biznesu, przemysłu oraz życia prywatnego.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DRUKARNIA "HELIOS" S.C. KRZYSZTOF RAPCZYŃSKI, JAN RAPCZYŃSKI »

  DRUKARNIA "HELIOS" S.C. KRZYSZTOF RAPCZYŃSKI, JAN RAPCZYŃSKI

  Drukarnia Helios specjalizuje się w pełno kolorowym druku offsetowym. Do najczęściej wykonywanych prac należą:Do biura: [*]papier firmowy [*]notesy [*]teczki ofertowe [*]segregatory [*]druki [*]druki samo kopiujące [*]podkłady biurkowe z kalendarzem (biuwary) [*]wizytówki Do reklamy: [*]ulotki [*]plakaty [*]foldery [*]broszury [*]gazetki reklamowe [*]informatory [*]katalogi [*]torby papierowe [*]kalendarze (planszowe, jedno i trójdzielne, biurkowe, itp. ) [*]pocztówki [*]zaproszenia Do produkcji: [*]etykiety na papierze samoprzylepnym, offsetowym, kredowym, etykietowym i kartonie [*]etykiety spożywcze (posiadamy atesty spożywcze na specjalne farby i papier) [*]instrukcje [*]pudełka z kartonu [*]nalepki [*]dekle kartonowe [*]zawieszki Do wydawnictw: [*]gazety [*]książki [*]biuletyny [*]albumy Na potrzeby klienta poza wymienionymi pracami potrafimy wykonać wszystko co jest z papieru. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Spis Firm - Data dodania: 27 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • UPSTRAKT SPÓŁKA CYWILNA MICHAŁ BUCZEK, KAMIL GÓRAJ »

  UPSTRAKT SPÓŁKA CYWILNA MICHAŁ BUCZEK, KAMIL GÓRAJ

  Jesteśmy profesjonalną firmą graficzną, zajmujemy się grafiką komputerową przeznaczoną do druku oraz dla nowych mediów. Jesteśmy młodym zespołem hobby'stów, pracujemy na profesjonalnym sprzęcie oraz najnowszym dostępnym oprogramowaniu. Podejmiemy każde wyzwanie, stronimy od szablonów oraz utartych rozwiązań. Lubimy zaskakiwać naszych klientów kreatywnymi rozwiązaniami. Chętnie nawiążemy współpracę. Prowadzimy kompleksową obsługę graficzno/reklmową firm w atrakcyjnych cenach. Skontaktuj się z nami, sprawdź naszą ofertę - skoro już tu jesteś, nie masz nic do stracenia. Zapraszamy! :)

  Spis Firm - Data dodania: 31 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EURODESIGN - BARBARA ZYGLARSKA »

  EURODESIGN - BARBARA ZYGLARSKA

  Jesteśmy firmą poligraficzno - reklamową działającą na terenie całego kraju. Eurodesign to odpowiedź na potrzeby firm które wymagają gwarancji perfekcyjnego druku i kompleksowej identyfikacji wizualizalnej danej marki czy produktu. Gwarantujemy nie tylko satysfakcję klientów, ale również oszczędność czasu. Tworzymy projekty ale również przygotowujemy do druku te już otrzymane. Co zyskują nasi Klienci? 1. Gwarancję materiałów pozbawionych błędów, 2. Druk najwyższej jakości, 3. Oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów, 4. Pewność, iż nasze projekty i oferta będą odpowiedzią na rzeczywiste zapotrzebowanie, 5. Satysfakcję z indywidualnego podejścia. Do najczęściej produkowanych przez Euro Design materiałów należą: - katalogi i foldery, - wizytówki, teczki oraz kalendarze, - ulotki oraz plakaty, - torby papierowe, etykiety, pudełka i opakowania produktów, - wszelki druk wielkoformatowy. Pracownicy EuroDesign zawsze służą radą podczas doboru środków druku. Często wychodzimy poza standardy, używając tworzyw sztucznych i innych nietypowych materiałów. Dzięki temu nasze produkty zyskują wyjątkowy wymiar i moc oddziaływania na odbiorców. Prosimy pamiętać, że dzięki doświadczeniu kadry EuroDesign zawsze jesteśmy gotowi do zaproponowania optymalnych rozwiązań. Zapraszamy do skontaktowania się z przedstawicielem firmy – z chęcią wyślemy Państwu nasze portfolio.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DRUKARNIA ARGONEX CHOROBIŃSCY SPÓŁKA JAWNA »

  DRUKARNIA ARGONEX CHOROBIŃSCY SPÓŁKA JAWNA

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drukarni Polish Druk. Oferujemy wydruki wizytówek, plakatów reklamowych, zawieszek, kalendarzy i wiele innych. Tworzymy wydruki wielkoformatowe i wydruki na niestandardowych rodzajach i formatach papieru lub folii. Realizujemy zamówienia on-line oraz wysyłkę już gotowych materiałów. Więcej informacji na stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »