Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'fotowoltaika':

 • MY ENERGY Stefan Danielewicz »

  MY ENERGY Stefan Danielewicz

  My Energy oferuje kompleksowe usługi "pod klucz" które mają jako główną role obniżenie kosztów energetycznych poprzez instalacje systemów takich jak:[*]Pompy Ciepła[*]Kolektory Słoneczne[*]Male Elektrownie Wiatrowe[*]Systemy FotowoltaiczneNasza kompleksowa usluga obejmuje : [*]Ekspertyza przed inwestycja : [*]Analiza projektu[*]Analiza potrzeb[*]Analiza techniczna możliwości oraz wiatru [*]Wybór najbardziej odpowiadającego systemu z gamy MY ENERGY [*]Analiza rentowności projektu[*]Zarządzanie procedurami administracyjnymi[*]Zgoda na budowę[*]Podłączenie do sieci (jeżeli możliwe)[*]Instalacja, podłączenie, sprawdzenie techniczne[*]Śledzenie produkcyjne, 5 letnia gwarancja[*]Stała analiza rynku oraz nowych technologii aby zaproponować najlepsze rozwiązania i modyfikacje

  Spis Firm - Data dodania: 01 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • REN VENTURES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  REN VENTURES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  W ofercie RenVolt znajdują się: kompletne systemy fotowoltaiczne oraz małe elektrownie wiatrowe: typu off-grid (niepodłączone do sieci), jako źródła zasilania wydzielonych układów, w tym systemów monitoringu, oświetlenia itp. typu on-grid (podlączone do sieci), układ realizuje sprzedaż energii do sieci elektroenergetycznej urządzenia typu: panele fotowoltaiczne, inwertery fotowoltaiczne, kontrolery ładowania, akumulatory itp.

  Spis Firm - Data dodania: 19 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SŁAWOMIR JACH OPTIMUMTECH »

  SŁAWOMIR JACH OPTIMUMTECH

  Firma rodzinna. Zajmujemy się profesjonalną instalacją pomp ciepła, fotowoltaiki (ogniwa fotowoltaiczne), oraz wentylacją z odzyskiem ciepła. Naszym głównym partnerem jest firma Danfoss. Firma rodzinna ukierunkowana jest na mocną obsługę po sprzedażową i wsparcie techniczne naszych klientów. To co robimy to hydraulika precyzyjna, oraz elektrotechnika powiązana z informatyką przemysłową. Posiadamy umową z Danfoss na prowadzenie prac serwisowych.

  Spis Firm - Data dodania: 31 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "SUN GALLO" JÓŹWIAK, MAŁACZEK SPÓŁKA JAWNA »

  "SUN GALLO" JÓŹWIAK, MAŁACZEK SPÓŁKA JAWNA

  Sun Gallo to kompleksowe rozwiązania w zakresie pozyskiwania energii słonecznej – to nasza specjalność. Zajmujemy się całościową obsługą – pomagamy w uzyskaniu dofinansowania na kolektory i pompy ciepła, przygotowujemy projekty, dobieramy i dostarczamy sprzęt. Przeprowadzamy także montaż i obsługę serwisową. Zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy oraz instytucje. Zapraszamy serdecznie!

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ENERGYCO Sp. z o.o. »

  ENERGYCO Sp. z o.o.

  Firma Energyco sp. z o. o. (Energy Corporation) powstała w 2011 roku na bazie porozumienia podmiotów z branży energetycznej. Przedsięwzięcie realizują firmy projektowe i deweloperzy, zarówno z Polski, jak i innych krajów Unii Europejskiej. Połączenie potencjałów tych spółek umożliwia prowadzenie i realizacje wielu projektów równocześnie, rozproszonych na terenie całej Polski. Celem Energyco jest przygotowanie i realizacja Ekologicznej Elektrowni Rozproszonej (EER) stworzonej na bazie źródeł energii odnawialne

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PHU "ZAWEX" ROBERT ZAWIŚLAK »

  PHU "ZAWEX" ROBERT ZAWIŚLAK

  Internetowy sklep elektryczny zapewnia profesjonalne narzędzia oraz renomowane akcesoria elektryczne i instalatorskie najwyższej jakości. Pełnowartościowe rozwiązania świadczone są zarówno odbiorcom indywidualnym jak i przedsiębiorstwom przemysłowym. Duża waga kładziona jest na sprzedaż i rozpowszechnianie sprzętu związanego z odnawialnymi źródłami energii, takimi jak fotowoltaika oraz energia wiatrowa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Spis Firm - Data dodania: 05 07 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »