Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'elektroniczny':

 • TULSYSTEM MICHAŁ TULISZKIEWICZ »

  TULSYSTEM MICHAŁ TULISZKIEWICZ

  Specjalizujemy się w naprawach i sprzedaż komputerów (klasy PC, laptopów), naprawach sprzętu elektronicznego (RTV, audio itp. ), projektowaniu i wykonawstwie systemów informatycznych i teletechnicznych, alarmowych, monitoringu, nagłośnieniowych i wizualizacyjnych. Zajmujemy się ponadto doradztwem oraz kompletacją dostaw urządzeń z wyżej wymienionych branż. Pragniemy być postrzegani jako solidny partner. Cel ten staramy się osiągać poprzez budowanie więzi z klientem opartej na partnerskiej współpracy, wysokiej jakości usługach, a także atrakcyjnych warunkach handlowych. Jednakże chcemy nie tylko sprzedawać, ale także pomagać. Naszym klientom służymy pomocą udzielając wszelkich niezbędnych informacji technicznych. Nasz obszar działania serwisu komputerowego i elektronicznego jest bardzo rozległy. Poza konwencjonalnymi działaniami serwisowymi, specjalizujemy się w naprawach urządzeń niestandardowych oraz nietypowych. Specjalizujemy się w naprawach urządzeń niestandardowych oraz nietypowych. Zaprojektujemy i wykonamy dowolne zamówieni w zakresie urządzeń elektronicznych. Możliwość podpisania indywidualnej umowy w ramach administracji i dozoru technicznego sieci informatycznych i teletechnicznych. Projektowanie i wykonawstwo systemów monitoringu oraz systemów alarmowych. Projektowanie i wykonawstwo systemów nagłośnieniowych i wizualizacyjnych. Usługi na indywidualne życzenia Klienta dopasowane do potrzeb[/b]

  Spis Firm - Data dodania: 11 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PROGMATE Sp. z o.o. »

  PROGMATE Sp. z o.o.

  Obieg dokumentów w firmie to obecnie problematyczna kwestia. Niemal codziennie w każdej polskiej firmie dokumenty są niszczone lub gubione, a tylko niewielki procent z nich udaje się uratować albo odszukać. Wyjściem z tej sytuacji może być inwestycja w elektroniczny obieg dokumentów, jakim jest system klasy DMS (ang. Document Management System). System obiegu dokumentów to wyspecjalizowane narzędzie informatyczne, którego zadaniem jest archiwizacja dokumentów i zarządzanie nimi. System zarządzania dokumentami umożliwia integrację z zewnętrznymi pakietami biurowymi takimi jak na przykład Microsoft Office oraz Open Office. Posiadanie przez firmę nowoczesnego systemu daje pracownikom elastyczne i zróżnicowane rozwiązania. Pozwala na wprowadzanie dokumentów do systemu w postaci plików, a także poprzez faksy, skanery czy też skrzynki E-Mail. Reorganizuje obieg dokumentów z tradycyjnego papierowego na elektroniczny i pozwala na wprowadzenie formalnych norm organizacji archiwum dokumentów. Po więcej informacji zapraszamy na strony:http://www. progmate. pl/pl/products/home – tutaj dowiesz się o systemie PROGMATE DOCshttp://www. progmate. pl – tutaj dowiesz się o naszej firmie

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GUZIK-SYSTEMY INFORMATYCZNE Henryk Guzik »

  GUZIK-SYSTEMY INFORMATYCZNE Henryk Guzik

  Oferujemy usługi informatyczne dla firm, klientów indywidualnych oraz jednostek samorządowych i budżetowych. W zakres naszych kompetencji wchodzą zarówno zagadnienia związane ze sprzedażą i serwisowaniem sprzętu teleinformatycznego jak i projektowaniem oraz wdrażaniem rozwiązań informatycznych tworzonych od podstaw pod wymagania klienta. Znajomość najnowszej technologii oraz specjalistyczna wiedza w połączeniu z doświadczeniem pozwala naszej firmie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym w skład którego wchodzą narzędzia serwisowe mierniki, testery, części zamienne oraz pojazdy serwisowe które pozwalają w bardzo szybkim czasie dotrzeć do klienta zdiagnozować awarię i usunąć usterkę techniczną.

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GRZEGORZ PŁUZIŃSKI EcoThesis »

  GRZEGORZ PŁUZIŃSKI EcoThesis

  Profesjonalnie zajmujemy się gospodarką odpadami. Odbieramy wszystkie odpady, szczególnie jesteśmy zainteresowani odpadami: odpadami przemysłowymi, przepracowanymi olejami, rozpuszczalnikami, zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym, surowcami wtórnymi, odczynnikami chemicznymi, odpadami medycznymi, odpadami azbestu, odpadami motoryzacyjnymi. Posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia oraz wiedzę pozwalającą zagospodarować każdy (nawet najbardziej uciążliwy) odpad. Dodatkowo prowadzimy ewidencje odpadów on-line, która pozwala ograniczyć zbędne formalności do minimum.

  Spis Firm - Data dodania: 06 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WOJCIECH SŁUPICKI "HYDRAULIKA" P.H.U. »

  WOJCIECH SŁUPICKI "HYDRAULIKA" P.H.U.

  CIG-SHOP Elektroniczne papierosy to sklep internetowy posiadjący bogatą ofertę dla e-palaczy. Możemy się pochwalić obszernym wachlarzem produktów, znajdziesz u nas: elektroniczne papierosy(e papierosy), atomzery, kartomizery, baterie, ładowarki jak również aromaty i bazy firmy Inawera do samodzielnego tworzenia liquidów. Elektroniczny papieros dla nowoczesnych palaczy, to alternatywa dla tradycyjnego palenia. E-papieros to elektroniczne urządzenie, które ma kształt zwykłego papierosa, ale przy tym jest o wiele tańszy i dużo zdrowszy. E-papieros może być także używany, jako papieros terapeutyczny przez osoby, które chcą rzucić palenie. Papierosy elektroniczne tylko z cig-shop. pl Zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • 'BEONE' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  'BEONE' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  BeOne to spółka z długoletnim doświadczeniem, która zyskała miano lidera na rynku rozwiązań Workflow dla biznesu. Przeprowadzamy wdrożenia elektronicznego obiegu pracy i dokumentów. Zajmujemy się również obsługą archiwów elektronicznych. Zapewniamy pełną obsługę w zakresie realizacji projektów wdrożeniowych. Proponujemy Państwu platformę Alfresco jako znakomite narzędzie do obiegu i zarządzania dokumentami. Zakres świadczonych usług obejmuje również profesjonalne doradztwo przy rozwiązywaniu spraw optymalizacyjnych.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Enigma Systemy Ochrony Informacji Sp z o.o. »

  Enigma Systemy Ochrony Informacji Sp z o.o.

  Jednostka CenCert jest szanowanym oraz solidnym Kwalifikowanym Centrum Certyfikacji Kluczy zaś zajmuje się udzielaniem rozwiązań technologicznych w formie Kluczy Subskrybentów umożliwiających składanie podpisu elektronicznego. Wystawienie niezbędnego certyfikatu zachodzi sprawnie, umożliwiając Klientom wykorzystywanie pewnego i równocześnie sprawdzonego i zaawansowanego technologicznie rozwiązania. Klientami jednostek CenCert są różnego typu Instytucje, takie jak Narodowy Bank Polski lub banki komercyjne, MSZ, MSWiA a nawet placówki NATO albo Policja. Po kompletną ofertę usług dostępnych w przedsiębiorstwie zapraszamy na stronę www.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Arteria Document Solutions Sp. z o.o. »

  Arteria Document Solutions Sp. z o.o.

  Firma Arteria Document Solution funkcjonuje na rynku jako podmiot z branży informatycznej. Jego działalność koncentruje się na obsłudze procesów back office. Specjalizuje się w tworzeniu różnorodnych rozwiązań, a jednym z nich jest TrimDoc, narzędzie do zarządzania dokumentami oraz informacją. Umożliwia użytkownikom zarządzanie magazynem dokumentów, elektroniczne repozytorium dokumentów, odczyt informacji z dokumentów i zapewnia inne funkcje.

  Spis Firm - Data dodania: 25 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Www.signform.pl Sp. z o.o. »

  Www.signform.pl Sp. z o.o.

  podpis. iform. pl zajmuje się świadczeniem usług skoncentrowanych na sprzedaży, instalowaniu, a także organizowaniu i prowadzeniu szkoleń z obszaru systemów certyfikacyjnych PKI. Firma posiada uprawnienia do świadczenia tego rodzaju usług. Współpracuje z Unizeto Technologies SA od 2004 roku. Oferuje certyfikaty kwalifikowane, niekwalifikowane zaufane i SSL. Często do oferty wprowadza promocje, dla jej uatrakcyjnienia.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Sagittario Sp. z o.o. »

  Sagittario Sp. z o.o.

  Sagittario to firma, która dzięki skutecznemu wdrożeniu IT pozwala na zmniejszenie kosztów Twojej firmy. Oferta Sagittario nastawiona jest szczególnie na sektory: medyczne, telekomunikacyjne, ubezpieczeniowe, finansowe, farmaceutyczne. Sagittario specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania, które usprawni działalność Twojej firmy. Naszymi głównymi zadaniami jest konsulting i realizacja systemów IT. Zespół ekspertów pracujących z Sagittario to ludzie z doświadczeniem, którzy z powodzeniem zrealizowali wiele projektów dla klientów z różnych branż.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »