Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'ekspresy do kawy':

 • BsCaffe Grzegorz Bieńko »

  BsCaffe Grzegorz Bieńko

  Jesli szukasz rzetelnego sklepu z kawa to wejdz na www. kawywloskie. pl i poczuj wspanialy aromat wloskiej kawy. W ofercie sklepu kawy z wielu znanych na calym swiecie palarni: Lavazza, Pellini, Illy, Bristot, Bazzara, Izzo, Kimbo. KawyWloskie. pl zapewnia kompleksową obsluge swoich klientów, a takze pelne zaspokojenie i satysfakcje z zakupów. W stalej ofercie sklepu znajduje sie kawa Lavazza, świetnie znana kazdemu kawa ziarnista. Sklep KawyWloskie. pl oferuje kawy ziarniste, kawy mielone, ekspresy do kawy, przybory do picia kawy oraz osprzęt do ekspresów.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "AVIN" FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA JANUSZ HENNIG »

  "AVIN" FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA JANUSZ HENNIG

  Oferta firmy ASCASO kierowana jest zarówno do profesjonalistów jak i indywidualnych klientów, którzy poszukują idealnego dla siebie ekspresu do kawy. Jeśli i Tobie potrzebny jest sprzęt, który nie tylko pięknie się prezentuje, ale ponadto jest doskonale wykonany i niezawodny, wybierz ASCASO. Szczegóły tyczące się ekspresów dostępnych w ofercie oraz ich cen znajdziesz w tym serwisie internetowym. Zainteresować powinna Cię ponadto pozostałe produkty, które również możesz tu kupić - młynki do kawy, akcesoria oraz same kawy. Przejrzyj zatem zawartość tej internetowej witryny, a w przypadku jakichkolwiek problemów czy wątpliwości skontaktuj się z biurem handlowym ASCASO. W ten sposób uzyskasz w krótkim czasie wszystkie niezbędne informacje i utwierdzisz się w przekonaniu, że wybór tej właśnie firmy jest najlepszym w Twoim przypadku rozwiązaniem.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MG INTERACTIVE STUDIO MICHAŁ MAJAK »

  MG INTERACTIVE STUDIO MICHAŁ MAJAK

  Firma Ekspres Severin działa we współpracy z niemiecką, cenioną firmą Severin. Proponujemy doskonałe najlepsze ekspresy do kawy Severin do gabinetów kosmetycznych oraz fryzjerskich. Jest to ekspres ciśnieniowy, z funkcją ONE TOUCH, czyli przygotowywuje kawę za pomocą 1 przycisku. Firma zlokalizowane jest w Łodzi i w Warszawie. Profil działalności to dzierżawa oraz sprzedaż ekspresów. Oprócz sprzedaży, mamy w ofercie dzierżawę ekspresów w okolicach Łodzi jak też w Warszawie na dogodnych warunkach. Jeśli planujesz nabyć ekspres do kawy kapsułki, to ekspres Severin one touch jest a niebo lepszym rozwiązaniem. Dostarczamy znakomitą gatunkowo arabikę, i wstawiamy do biura urządzenie za symboliczną opłatę. Cena zawiera transport, instalację i szkolenie. Ponadto współpracujemy z rzetelnymi specjalistami z branży AGD. Posiadamy gruntowne doświadczenie w dziedzinie dzierżawa ekspresów do kawy, a oferta oparta jest o rewelacyjne ekspresy ciśnieniowe Severin skierowane do salonów kosmetycznych, fryzjerskich i SPAdoskonałej jakości. Zapraszamy, stylowy severin, ekspres one touch!

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GRUPA HANDLOWA BETA S.C.GRZEGORZ BYCHAWSKI, JACEK TĘŻYCKI »

  GRUPA HANDLOWA BETA S.C.GRZEGORZ BYCHAWSKI, JACEK TĘŻYCKI

  G. H. BETA s. c. z Krakowa oferuje swoim klientom kompleksowe usługi zaopatrzenia w kawę oraz ekspresy do kawy. Usługi kieruje w szczególności do klientów biznesowych oraz do obiektów gastronomicznych. W asortymencie firmy znajdują się kawy świeżo palone, ziarniste, aromatyzowane i czekolady, ekspresy do kawy różnych typów i automaty vendingowe. Również prowadzi ona dzierżawę ekspresów do kawy oraz świadczy usługi serwisowe.

  Spis Firm - Data dodania: 24 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »