Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'dla firm':

 • UNIT4 BI CENTER Sp. z o. o. »

  UNIT4 BI CENTER Sp. z o. o.

  Spółka TETA BI Center wchodzi w skład Grupy Kapitałowej TETA. Firma specjalizuje się w produkcji oprogramowania klasy BI. Tworzymy oprogramowanie, mające na celu usprawnić procesy związane z analizą danych w łatwy i przystępny dla użytkownika sposób. Doradzamy zarówno strategicznie jak i operacyjnie angażując się tym samym w optymalizację organizacji procesu budżetowania i prognozowania. Wdrażamy system dostosowany do indywidualnych potrzeb Klienta. Dbamy o bieżące aktualizowanie wdrożonego przez nas systemu, aby stale i sprawnie zwiększać efektywność działań firmy.

  Spis Firm - Data dodania: 26 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "MTD MARK POLSKA" SPÓŁKA Z O.O. »

  "MTD MARK POLSKA" SPÓŁKA Z O.O.

  Od początku naszej aktywności, innymi słowy od 1999 roku zajmujemy się szkoleniami i konsultingiem. Nasze kursy realizowane są współczesną formułą MeToDa™, która opracowaliśmy i sukcesywnie wdrożyliśmy w szkolenia. Dzięki temu nasze szkolenia trwają krótko, a pracownik dowie się z nich wszystkiego czego wymaga. Szkolenia aranżowane są w jak najmniejszych grupach, a ich celem jest opanowanie przez pracownika umiejętności radzenia sobie w ciężkich przypadkach. Realizujemy również szkolenia z funduszy unijnych.

  Spis Firm - Data dodania: 23 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WAKE UP - SZKOLENIA, KONFERENCJE I INTEGRACJA ALICJA CHYLIŃSKA »

  WAKE UP - SZKOLENIA, KONFERENCJE I INTEGRACJA ALICJA CHYLIŃSKA

  Jesteśmy firmą działającą na terenie całego kraju w zakresie organizacji: szkoleń, wystaw, targów, zjazdów, konferencji, kongresów, promocji, spotkań motywacyjnych i integracyjnych, eventów firmowych, imprez towarzyszących, bankietów, koktajli, przyjęć okolicznościowych, pikników. Współpracujemy ze znanymi oraz cenionymi hotelami i obiektami z całej Polski. Naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Współpracujemy zarówno z dużymi, średnimi, jak i małymi firmami. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług, a efektem będzie udana WSPÓŁPRACA.

  Spis Firm - Data dodania: 07 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • NET4CAR MARCIN SZYMAŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA »

  NET4CAR MARCIN SZYMAŃSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  Firma net4car powstała z myślą o szybko rosnącym rynku sprzedaży przez internet. Tworzący ją zespół ma duże doświadczenie w zakresie finansowania zakupu samochodów zarówno w kredycie jak i leasingu. Zapewniamy szybką i sprawną obsługę w zakresie przedstawienia, doboru korzystnej dla Klienta oferty. Dzięki temu, że jedynym kanałem dystrybucji naszych usług jest Internet i powiązane z nim narzędzia możemy zaproponować tanią ofertę. 24 h/dobę dostęp do strony i zawartych tam formularzy oraz praca naszych Doradców od rana do późnego wieczora umożliwia najszybsze na rynku zrealizowanie całej procedury finansowania.

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • HIGH LEVEL Sp. z o.o. »

  HIGH LEVEL Sp. z o.o.

  Od ponad 8 lat świadczymy usługi w zakresie organizacji imprez integracyjnych, wyjazdów motywacyjnych, programów team building - zarówno dla dużych międzynarodowych i polskich przedsiębiorstw (BMW, PZU, Plus GSM, Allianz, banku BZWBK, Toyoty, ING), jak również średnich i małych firm w bardzo szerokiego spektrum branż. Oferujemy kompleksową organizacje: • Imprez integracyjnych, wyjazdów motywacyjnych, projektów team building • Konferencji, kongresów, inauguracji, uroczystych otwarć i bankietów • Pikników dla firm, festynów imprez dla dzieci • I wiele innych Przygotowujemy i dostosujemy scenariusz eventów, organizowanych konferencji do strategii firmy jak i jej specyfiki uwzględniając zakładane i oczekiwane cele oraz kulturę organizacji. Dbamy o adekwatny impresariat artystyczny, oprawę tematyczna organizowanej imprezy.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TR Studio Tomasz Rakowski »

  TR Studio Tomasz Rakowski

  Usługi reklamowe dla firm. Wykonujemy nadruki na tekstyliach. Produkujemy kompleksowo koszulki z nadrukami. Posiadamy gadżety reklamowe z możliwością znakowania logo, w ofercie artykuły reklamowe na targi, do użytku biurowego, domowego, promocyjnego i wiele innych. Oferujemy usługę projektowania graficznego, druku wielkoformatowego (banery itp. ), a także obsługę poligraficzną (wizytówki, ulotki itp. ). W ofercie posiadamy koszulki T-Shirt, Polo oraz Long Sleeve z długim rękawem. Ofertę kierujemy do firm, organizacji, kół studenckich, fundacji, stowarzyszeń, szkół, oraz prywatnych osób chcących wyróżnić się poprzez indywidualnie zaprojektowaną część garderoby. Koszulki są doskonałym środkiem do celów reklamowych, bardzo często stosuje się je jako nośniki danych do promocji produktów i marek. Ich projektem można podkreślać przynależność do danej firmy lub grupy społecznej. Często używamy ich także do wyrażania swoich poglądów i ideii. Ten prosty element ubrania stał się nierozłącznym towarzyszem dnia codziennego, a my pragniemy dać wszystkim możliwość decyzji co chcą dzisiaj na siebie założyć! Dzieli Cię od tego tylko kilka etapów, zapraszamy... www. robimykoszulki. pl

  Spis Firm - Data dodania: 26 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ELEKTRONIX A. DOBIECKI, B. DOBIECKI SPÓŁKA JAWNA »

  ELEKTRONIX A. DOBIECKI, B. DOBIECKI SPÓŁKA JAWNA

  Centrum Kredytowe to firma działająca na rynku od 2004 roku i zajmująca się doradztwem finansowym. Za cel stawiamy sobie zadowolenie naszych Klientów, dlatego zwracamy uwagę na indywidualne potrzeby Klienta i jego wymagania. Dzięki współpracy z wieloma cenionymi na rynku bankami możemy przedstawić bogatą i zróżnicowaną ofertę kredytową. Wybór kredytu nie musi być przypadkowy, ale oparty na korzystnych ratach i dobrym oprocentowaniu. Dzięki naszej pomocy, uzyskasz kredyt jak najbardziej odpowiedni dla Ciebie. Zadaniem naszych doradców jest wyszukanie dla klientów, jak najmniej skomplikowanych formalnościami i łatwych do uzyskania kredytów. Oferujemy także pomoć dla osób ze złą historią w BIK! Dzięki współpracy z bankami i kancelarią prawną każdego klienta traktujemy indywidualnie i pomagamy w otrzymaniu kredytu oddłużeniowego osobom ze złą historią w BIK, a nawet komornikiem. Naszymi klientami są zarówno Ci, którym odmówiły już wszystkie banki, jak również Ci którzy cenią sobie indywidualne podejście do klienta. Dzięki nam nie muszą już Państwo sprawdzać oferty w każdym banku, aby wybrać najlepszą dla siebie opcję! Przygotujemy do Państwa najlepszą propozycję na rynku, dzięki czemu oszczędzą Państwo czas i pieniądze. Jesteśmy dyspozycyjni i dostosujemy się do Państwa terminarza.

  Spis Firm - Data dodania: 05 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEMYSŁAW LENC »

  PRZEMYSŁAW LENC

  Lentz Professionals to placówka szkoleniowa zajmująca się organizowaniem kursów językowych w siedzibie naszych klientów. Prowadzimy specjalistyczne szkolenia językowe dla firm, klientów instytucjonalnych i indywidualnych na terenie Polski oraz Niemiec. Specjalizujemy się wyłącznie w szkoleniach z języka angielskiego. Oferujemy szkolenia językowe dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb, zapewniając kompleksową organizację szkoleń. Prowadzimy kursy ogólnojęzykowe, biznesowe oraz szkolenia egzaminacyjne. Oferujemy bezpłatną lekcję pokazową.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • UNIQUESOFT COMPLEX IT SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  UNIQUESOFT COMPLEX IT SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Firma Uniquesoft oferuje usługi w zakresie wytwarzania oraz wdrażania kompleksowych rozwiązań informatycznych dla firm. Dodatkowo świadczymy usługi outsourcingu IT jako podwykonawca na:- realizację/rozbudowę całości lub części systemu informatycznego (. Net: C#, VB, ASP, .. )- poprawę wydajności (performance) systemu ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań opartych o bazy danychSystemami, które wytwarzamy są:- serwisy / aplikacje internetowe lub intranetowe (nie wymagają instalacji, działają z poziomu przeglądarki internetowej)- aplikacje komputerowe (standardowe programy okienkowe)- aplikacje działające na urządzeniach typu PocketPC lub Smartphone w środowisku Windows Mobile- systemy korzystające z interfejsów SAP- systemy korporacyjne (jako połączenie wszystkich wyżej wymienionych)Zachęcamy Państwa do skorzystania z zapytania ofertowego. Nasza propozycja z uwagi na aktualny dynamiczny rozwój naszej firmy będzie na pewno korzystna.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ADAM KUBISIAK A-TEAM;ADAM KUBISIAK - wspólnik spółki cywilnej ATEAM EVENT »

  ADAM KUBISIAK A-TEAM;ADAM KUBISIAK - wspólnik spółki cywilnej ATEAM EVENT

  Praca wyzwala stres, a stres powinno się odreagować. Z pomocą przychodzą imprezy integracyjne organizowane przez fachowe agencje eventowe. Jedną z najbardziej znanych gier na firmowych wyjazdach stał się paintball – umożliwia on kompletnie oderwać się od szarej rzeczywistości. W dniu dzisiejszym miejsce pracy jest przyczyną znacznych sytuacji stresowych. Zamiast strzelać z Uzi – strzelaj farbą! Stanowi to perfekcyjny pomysł wyjazdu firmowego, albowiem uwalnia wolę rywalizacji i może stanowić idealny cel firmowej imprezy. Zwykle w tej „grze” tworzą się dwie drużyny współrywalizujące pomiędzy sobą, jednak w szeregach każdej z drużyn trzeba ze sobą współpracować, dlatego też stanowi to perfekcyjny składnik imprezy integracyjnej. Po tego rodzaju odreagowaniu napięć wydajność zaangażowanego personelu z pewnością pójdzie w górę. W czasie firmowego wyjazdu ważnym jest by zagwarantować uczestnikom idealną zabawę. Z tego powodu kompetentne firmy zajmujące się imprezami firmowymi proponują różnego rodzaju metody wspólnego spędzania czasu między spotkaniami firmowymi. Taka impreza eventowa dla pracowników może być zbudowana z wielu odmiennych atrakcji. Do najpopularniejszych należą speedball, pojazdy buggy, wyprawy quadowe, kasyno, a także dmuchana ściana do wspinania oraz gigantyczne piłkarzyki, czy także lot balonem. Tak wszechstronna propozycja gwarantuje niezapomnianą rozrywkę dla każdego pracownika.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »