Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'dj na wesele':

 • HOTEL "GARDEN" SC ZYGMUNT HAFTARCZUK, MIROSŁAWA HAFTARCZUK »

  HOTEL "GARDEN" SC ZYGMUNT HAFTARCZUK, MIROSŁAWA HAFTARCZUK

  Portal Sale Marzeń został stworzony z myślą o parach, które przygotowują się do ślubu i wesela. Dysponujemy bogatą bazą informacji na temat usług proponowanych przez firmy funkcjonujące w branży ślubno-weselnej. Prezentujemy katalog ofert z całej Polski. Za pośrednictwem naszej strony znajdą Państwo idealną salę weselną, profesjonalnego fotografa ślubnego, znakomity zespół weselny czy luksusowy pojazd do ślubu. Na stronie znajduje się mnóstwo interesujących i inspirujących artykułów tematycznych.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MACIEJ GŁOS »

  MACIEJ GŁOS

  Oferta naszej firmy obejmuje organizację różnego rodzaju imprez, w tym wesel oraz wesel międzynarodowych. Naszym klientom zapewniamy między innymi przygotowanie specjalnych konkursów oraz zabaw. Posiadamy doświadczenie oraz znajomość obyczajów weselnych panujących w Niemczech i Wielkiej Brytanii. Zapewniamy profesjonalne prowadzenie najważniejszych elementów wesela w dwóch lub trzech językach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ROBERT KOSS MUSIC SERWIS »

  ROBERT KOSS MUSIC SERWIS

  Firma Music Serwis zapraszam do korzystania z oferty organizacji i obsługi wesel oraz imprez dla firm. Zajmujemy się nagłośnieniem, oświetleniem, dekorujemy sale oświetleniem led, zrzeszamy grupę dj-ów wodzirejów, którzy prowadzą imprezy od strony muzycznej. Zasięg działania to Polska południowa, a w szczególności Małopolska i Śląsk. Oprócz obsługi imprez przez dj-a można także wynająć sam sprzęt, aby zapewnić zaplecze techniczne konferencji, wesela, bądź studniówki.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZAKŁAD ELEKTRONICZNY ADAM KRAJEWSKI »

  ZAKŁAD ELEKTRONICZNY ADAM KRAJEWSKI

  Dyskoteki otwarte, powinny istnieć osadzone szampańską muzyką. Deklarujemy Państwu prowadzenie dowolnej biesiady tudzież przyjęć. Wzywamy do kontaktu. Jeśli więc szukasz sprawdzonego dj'a na wesele, to koniecznie odezwij się do Adama Krajewskiego jeszcze dziś i poznaj cenę za występ na Twoim weselu, lub imprezie plenerowej. Zapraszamy także na stronę internetową tego wykonawcy, gdzie znajdą Państwo aktualny cennik.

  Spis Firm - Data dodania: 29 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »