Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'centrum':

 • CENTRUM STOMATOLOGICZNE DEMED SPÓŁKA CYWILNA KATARZYNA JUSTYNA CZECHOWSKA, TOMASZ CZECHOWSKI »

  CENTRUM STOMATOLOGICZNE DEMED SPÓŁKA CYWILNA KATARZYNA JUSTYNA CZECHOWSKA, TOMASZ CZECHOWSKI

  W Centrum Stomatologicznym Demed stomatolog to przyjazny lekarz zaś stomatologia to nie tortura. nCentrum Stomatologiczne Demed - Wołomin - to stomatologia na najwyższym poziomie. Miła atmosfera oraz profesjonalizm każdego dentysty w zespole gwarantuje bezbolesne i skuteczne leczenie. Dogodne godziny otwarcia oraz możliwość leczenia w weekendy. Centrum Stomatologiczne Demed - Wołomin - oferuje: usuwanie, ekstrakcje zębów, protezy, korony, mosty, implanty, wybielanie zębów, usuwanie kamienia, leczenie kanałowe, wypełnienia kompozytowe. Centrum Stomatologiczne Demed jest przychodnią stomatologiczną, która zatrudnia lekarzy stomatologów z takich dziedzin jak: chirurgia, protetyka, stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza, endodoncja (leczenie kanałowe), implantologia. W Centrum Stomatologicznym Demed leczą lekarze, którzy są specjalistami w jednej dziedzinie. Stomatolodzy w Centrum Demed przyjmują głównie pacjentów, którzy odpowiadają ich wąskiej specjalizacji, co czyni leczenie skutecznym i profesjonalnym.

  Spis Firm - Data dodania: 05 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Prywatna Lecznica CERTUS Sp. z o.o. »

  Prywatna Lecznica CERTUS Sp. z o.o.

  Prywatna Lecznica CERTUS jest pierwszym wielospecjalistycznym szpitalem niepublicznym w Polsce. Na rynku usług medycznych działa nieprzerwanie od 7 stycznia 1992 roku, oferując nowoczesne metody leczenia, doświadczoną kadrę medyczną, bardzo dobre warunki pobytu oraz przyjazną pacjentowi atmosferę. Szpital usytuowany jest w dogodnym punkcie dojazdowym, blisko centrum miasta. Posiada także własny parking. W placówce mieszczą się ambulatorium i trzy oddziały szpitalne: ogólny, urologiczny i zabiegowy. W ramach Ambulatorium CERTUS oferuje 24 godzinną opiekę lekarza chirurga i internisty, a także dostęp do badań laboratoryjnych, pracowni RTG i EKG. Ponadto zapewnia konsultacje lekarzy specjalistów z wielu dziedzin medycyny, które prowadzone są w trzech Centrach Medycznych. Dwa z nich znajdują się w Poznaniu, trzecie na terenie Swarzędza. Od grudnia 2008 roku w Centrum Medycznym nr 1 działa Poradnia Medycyny Podróży oferująca osobom wyjeżdżającym w egzotyczne części świata konsultacje, dobór profilaktyki lekowej i szczepienia ochronne. Z myślą o klientach firmowych od 1996 roku Prywatna Lecznica CERTUS prowadzi działalność w zakresie medycyny pracy, oferując dwojakiego rodzaju usługi w tym zakresie: badania profilaktyczne obejmujące tylko medycynę pracy oraz abonamentową opiekę medyczną dla pracowników, zawierającą rozszerzony pakiet świadczeń w trzech wariantach. Szpital CM CERTUS w 2003r. uzyskał międzynarodowy certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2000 nadany przez TÜV Rheinland, potwierdzający nieustanne doskonalenie procesu obsługi pacjenta. W grudniu 2007 roku CERTUS został nagrodzony Certyfikatem Jakości w VIII edycji Konsumenckiego Konkursu Jakości Usług „Najlepsze w Polsce – The Best in Poland”. W grudniu 2010 roku ważność Certyfikatu została przedłużona na następne 3 lata. Oferta indywidualna: - Usługi szpitalne - Indywidualne Pakiety Profilaktyczne - Certus dla dzieci - Umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia - Cennik usług - Zdrowie na raty Oferta dla firm: - medycyna pracy - abonamenty medyczne - szczepienia przeciwko grypie - zabezpieczenie medyczne imprez

  Spis Firm - Data dodania: 26 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • 'SAMSEL I SYN' STANISŁAW SAMSEL, MARIUSZ SAMSEL SPÓŁKA JAWNA »

  'SAMSEL I SYN' STANISŁAW SAMSEL, MARIUSZ SAMSEL SPÓŁKA JAWNA

  Jeśli poszukujecie Państwo wytwornego i przestronnego wnętrza, w którym chcielibyście zorganizować niezapomniane przyjęcie – KORONA HOTEL proponuje sale bankietowe: "Królewską" i "Bursztynową". Sala "Królewska" to połączenie nowoczesności, elegancji i niezwykle miłej atmosfery. Jest ona klimatyzowana i wyposażona tak, aby zaspokoić wszelkie oczekiwania naszych Gości. Zapewnia idealne warunki na uroczyste przyjęcia dla 200 osób. Sala "Bursztynowa" to bardziej kameralne lecz równie ekskluzywne wnętrze, odpowiednie na organizację mniejszych imprez takich jak komunie, chrzciny czy imieniny. W przerwie między tańcami zapraszamy również do pięknego zielonego ogrodu z fontanną i niezliczoną ilością kolorowych kwiatów. Zapewniamy, że każde spotkanie w gronie rodziny, przyjaciół, współpracowników czy kontrahentów zorganizowane w tak niezwykłym miejscu, na długo pozostanie w Państwa pamięci.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Daniel Kowalski CENTRUM KSZTAŁCENIA "SOKRATES" »

  Daniel Kowalski CENTRUM KSZTAŁCENIA "SOKRATES"

  Najlepsza szkoła języków obcych i centrum korepetycji w Środzie Wlkp. i okolicy! Oferujemy bogatą ofertę tłumaczeń i kursów prowadzonych na najwyższym poziomie! Więcej informacji na: Najlepsza szkoła języków obcych i centrum korepetycji w Środzie Wlkp. i okolicy! Oferujemy bogatą ofertę tłumaczeń i kursów prowadzonych na najwyższym poziomie! Więcej informacji na: www. ck-sokrates. pl

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CENTRUM STOMATOLOGII NOVA DENTICA KAMILA JĘDRZEJCZAK »

  CENTRUM STOMATOLOGII NOVA DENTICA KAMILA JĘDRZEJCZAK

  Centrum Stomatologii „Nova Dentica” zajmuje się wykonywaniem standardowych usług stomatologicznych. Oprócz tego klienci mogą skorzystać z zabiegów profilaktycznych, estetycznych, protetycznych oraz z usług wchodzących w zakres stomatologii dziecięcej. Placówka zajmuje się też chirurgią stomatologiczną oraz leczeniem chorób przyzębia i błony śluzowej. Prezentowany gabinet obsługuje pacjentów z Łodzi i okolic tego miasta.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • A. WITEK ANNA WITEK-PIETROŃ »

  A. WITEK ANNA WITEK-PIETROŃ

  Centrum Hotelowo-Konferencyjnego Witek to nie tylko wspaniały hotel, ale również najlepsze konferencje, niezapomniane przyjęcia weselne i najbardziej udane spotkania integracyjne. :- 12 sal konferencyjnych- 4 sale weselne, - 140 miejsc noclegowych, - 350 bezpłatnych miejsc parkingowych, - Witkowa Chata na wieczorne grillowanie a wszystko w otoczeniu lasów i tylko kilka minut od lotniska oraz głównych tras. Zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM MEDYCZNE MEDICAL S.C. Ł.TOMKOWICZ, K.BOCHNO »

  DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM MEDYCZNE MEDICAL S.C. Ł.TOMKOWICZ, K.BOCHNO

  Dolnośląskie Centrum Medyczne MEDICAL specjalizuje się głównie w pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach. Dzięki specjalnemu systemowi rozliczeń przy współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi jesteśmy w stanie oferować bezgotówkowe wizyty u specjalistów oraz rehabilitację. Przyjmują u nas lekarze specjalności takich jak: ortopedia, neurologia, psychologia, medycyna pracy. Nasze Centrum dostępne jest we Wrocławiu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Spis Firm - Data dodania: 04 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CENTRUM HOSTEL Elżbieta Szmuc »

  CENTRUM HOSTEL Elżbieta Szmuc

  Nasz tani hostel znajduje się w samym centrum Wrocławia 30 metrów od Rynku, co czyni go najlepszym miejscem noclegowym i wypadowym dla gości chcących poznać uroki Wrocławia. Na Rynku Wrocławskim znajduje się cała gama restauracji, klubów, kawiarni i dyskotek czynnych aż do świtu. Hostel posiada w ofercie zarówno pokoje 1- i 2-osobowe, jak i pokoje większe, 3-, 4-, 5- oraz 8-osobowe w świetnej lokalizacji i rewelacyjnych cenach. Posiadamy w ofercie apartamenty z łazienkami, aneksem kuchennym oraz tv. Recepcja czynna jest całą dobę. Masz pytania? Dzwoń (71) 793-08-70 Hostele stanowią tanią bazę noclegową w całej Europie, zachęcamy do korzystania z naszych usług!

  Spis Firm - Data dodania: 30 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ŁUKASZ KORCZYK e-Reifen »

  ŁUKASZ KORCZYK e-Reifen

  Centrum Felg to największy sklep internetowy z oponami, felgami oraz akcesoriami do kół. W tej chwili nasz asortyment liczy sobie ponad 500. 000 produktów. Najwięcej znajdziecie tam opon oraz felg aluminiowych, dla Państwa wygody udostępniliśmy formularz, dzięki któremu bardzo łatwo dobierzecie felgi do konkretnego modelu swojego samochodu. Prócz sprzedaży opon oraz felg prowadzimy serwis samochodowy, który znajduje się na terenie miasta Wrocław. Zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Imed24 Spółka Akcyjna »

  Imed24 Spółka Akcyjna

  Oferta Centrum Medycznego iMed24 obejmuje przede wszystkim kilkanaście poradni specjalistycznych. Centrum powstało w 2012 roku, w Krakowie. W centrum pracuje 60 lekarzy, którzy dysponują wyspecjalizowanym sprzętem. Pacjenci mogą tu korzystać z udogodnień jakie mają miejsce w budynku, a chodzi tu o poczekalnię z TV, kącik dla matki z dzieckiem, poczekalnię pediatryczną. Po budynku swobodnie mogą się również poruszać osoby niepełnosprawne.

  Spis Firm - Data dodania: 27 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »