Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'canvas':

 • "API.PL" SP. z o.o. »

  "API.PL" SP. z o.o.

  API. PL Sp. z o. o. to przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą artykułów i urządzeń do sitodruku i druku wielkoformatowego. Oferujemy Państwu: farby plastizolowe, wodne, rozpuszczalnikowe, materiały transferowe, pomocnicze i do przygotowania szablonów, plotery wielkoformatowe drukujące oraz tnące, kalandry, laminatory, trymery, monitory, programy RIP, atramenty i dużą gamę mediów do druku. Kierujemy usługi z obszaru doradztwa technicznego, instalacji ploterów, napraw gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych, przeglądów okresowych, kalibracji, profilowania, doboru ploterów, atramentów, mediów dodatkowo oprogramowania. Potwierdzeniem rzetelności jest nasza przynależność do grona laureatów Skrzydeł Biznesu oraz wyróżnienie nas certyfikatem Wiarygodna Firma. Zapewniamy Państwu niepowtarzalność i wysoką postać sprzedawanych przez nas towarów. Pełna oferta zamieszczona jest na naszej stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • STUDIO OBRAZÓW DRUKARNIA WIELKOFORMATOWA GRAFIKA I FOTOGRAFIA DANIEL JAGIEŁŁO »

  STUDIO OBRAZÓW DRUKARNIA WIELKOFORMATOWA GRAFIKA I FOTOGRAFIA DANIEL JAGIEŁŁO

  Nasze produkty i działalność: - reprodukcje obrazów wielkich malarzy na płótnie (DaVinci, Rembrant); - obraz ze zdjęcia - obraz na płótnie z Twojego zdjęcia; - fotografia wielkoformatowa - powiększenia Twoich zdjęć na specjalnych papierach fotograficznych; - banery i ekspozycje do wewnątrz; - druk cyfrowy niskonakładowy; - plakaty i postery; Wykończenie: Płótna naciągną są blejtram bez sęków o profilu 20x30 mm wyposażone w system naciągu płótna. Laminacja płynna uzdatnia nasze 100% bawełniane płótno i podnosi kontrast oraz odporność na promienie UV.

  Spis Firm - Data dodania: 06 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BLUEJET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  BLUEJET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Nasza firma zajmuje się produkowaniem najwyższej jakości fototapet, fotorolet, które spełniają surowe normy międzynarodowe. W naszym rozbudowanym parku maszynowym wykorzystujemy technologię drukowania lateksowego, której jakość potwierdzona jest certyfikatami wydanymi przez uznane ośrodki badawcze. Zapewniamy wykonanie produktów opartych na kreatywnych wzorach. Oferujemy wykonanie dużych partii dla korporacji oraz małych zleceń dla lokalnych firm. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy!

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PiK GROUP Krzysztof Płomiński »

  PiK GROUP Krzysztof Płomiński

  Jesteśmy firmą, która działa na rynku od ponad dziesięciu lat. W tym czasie stworzyliśmy ogromne zaplecze maszynowe, dzięki któremu poradzimy sobie z najbardziej nietypowymi zleceniami. Drukujemy w ekologicznej technologii Hp Latex, która gwarantuje najwyższą jakość. Oferujemy naszym klientom okleiny meblowe, plakaty, obrazy, fototapety, naklejki, a także kolorowanki ścienne. Posiadamy ogromny zbiór grafik i zdjęć do wyboru.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »