Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'biznesowe':

 • UNIT4 BI CENTER Sp. z o. o. »

  UNIT4 BI CENTER Sp. z o. o.

  Spółka TETA BI Center wchodzi w skład Grupy Kapitałowej TETA. Firma specjalizuje się w produkcji oprogramowania klasy BI. Tworzymy oprogramowanie, mające na celu usprawnić procesy związane z analizą danych w łatwy i przystępny dla użytkownika sposób. Doradzamy zarówno strategicznie jak i operacyjnie angażując się tym samym w optymalizację organizacji procesu budżetowania i prognozowania. Wdrażamy system dostosowany do indywidualnych potrzeb Klienta. Dbamy o bieżące aktualizowanie wdrożonego przez nas systemu, aby stale i sprawnie zwiększać efektywność działań firmy.

  Spis Firm - Data dodania: 26 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa Sp. z o.o. »

  B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa Sp. z o.o.

  Serwis warszawskiej firmy szkoleniowej B&O NAVIGATOR. Szkolenia biznesowe organizowane w formule otwartej i zamkniętej na zlecenie firm. Szkolenia z zakresu sprzedaży, negocjacji, marketingu, zarządzania i logistyki. B&O Navigator Firma Szkoleniowa powstała w 2001 roku. Działalność rozpoczęła jako spółka cywilna, która w połowie 2003 roku została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z kapitałem zakładowym 300 000 zł. Do prowadzenia szkoleń zapraszamy tylko TRENERÓW - PRAKTYKÓW, aktywnych zawodowo menedżerów posiadających unikalną wiedzę, doświadczenie i umiejętności w swojej dziedzinie. Wśród nich znajdują się Prezesi, Dyrektorzy Sprzedaży i Marketingu, Menedżerowie Personalni. Nasze szkolenia prowadzone są w formie warsztatów w oparciu o liczne metody interaktywne. Główną ich zaletą jest nabycie nowych umiejętności wspartych doświadczeniem trenera. SZKOLENIA OTWARTE To nie tylko przekazywanie wiedzy przez szkolącego, ale też wymiana informacji pomiędzy uczestnikami, którymi są pracownicy różnych firm. Szkolenia otwarte stwarzają także doskonałą okazję do nawiązania kontaktów handlowych. SZKOLENIA WEWNĘTRZNE Tworzymy programy uwzględniające potrzeby naszych klientów oraz specyfikę branży, dzięki czemu osiągamy wysoką efektywność szkoleń. COACHING Pracujemy bezpośrednio z klientem towarzysząc mu w trakcie wykonywanej pracy. Dzięki wnikliwej obserwacji pracownika trener ma możliwość korygowania nieskutecznych zachowań oraz planowania nowych strategii postępowania.

  Spis Firm - Data dodania: 16 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WAKE UP - SZKOLENIA, KONFERENCJE I INTEGRACJA ALICJA CHYLIŃSKA »

  WAKE UP - SZKOLENIA, KONFERENCJE I INTEGRACJA ALICJA CHYLIŃSKA

  Jesteśmy firmą działającą na terenie całego kraju w zakresie organizacji: szkoleń, wystaw, targów, zjazdów, konferencji, kongresów, promocji, spotkań motywacyjnych i integracyjnych, eventów firmowych, imprez towarzyszących, bankietów, koktajli, przyjęć okolicznościowych, pikników. Współpracujemy ze znanymi oraz cenionymi hotelami i obiektami z całej Polski. Naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Współpracujemy zarówno z dużymi, średnimi, jak i małymi firmami. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług, a efektem będzie udana WSPÓŁPRACA.

  Spis Firm - Data dodania: 07 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AP CONSULTING Alicja Poliwka »

  AP CONSULTING Alicja Poliwka

  A-Consulting (Ability Consulting) to jedna z niewielu firm na rynku szkoleniowo- doradczym, która swoją ofertę kieruje głównie do klientów indywidualnych, którzy chcą odkryć swój potencjał i świadomie kierować osobisty rozwój. Nasz zespół to doświadczeni młodzi specjaliści w dziedzinie m. in. rekrutacji, szkoleń, zarządzania ludźmi i projektami. W przyjaznej atmosferze prowadzimy specjalistyczne konsultacje z zakresu rozwiązywania konfliktów, badania i wzmacniania potencjału zawodowego oraz treningi indywidualne dostosowane do aktualnych potrzeb Klienta(coaching). Atutem naszej firmy jest atrakcyjna oferta finansowa, skrojona na miarę możliwości indywidualnego odbiorcy. Terminy konsultacji i szkoleń dopasowujemy do możliwości Klienta- pracujemy również w soboty. Swoje usługi kierujemy również do małych i średnich firm.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ERCONCEPT Sp. z o.o. »

  ERCONCEPT Sp. z o.o.

  Euro-dotacje. pl to zespół ludzi gwarantujących wysoki poziom wiedzy i jakości obsługi klienta. Specjalizujemy się w zdobywaniu dofinansowania na przedsięwzięcia dla małych i średnich firm, na e-biznes (POIG 8. 1) i utrwalanie relacji biznesowych B2B (POIG 8. 2). Wniosek jest tylko krokiem w zdobyciu finansowego wsparcia najważniejsza jest firma z jej celem strategicznym, otoczeniem biznesowym i klientami. Doradzamy kompleksowo uwzględniając wszystkie elementy otoczenia zewnętrznego i uwarunkowania wewnętrzne. Nasi klienci wracają do nas i polecają nas innym jest to dla nas największe uznanie.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • UNIQUESOFT COMPLEX IT SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  UNIQUESOFT COMPLEX IT SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Firma Uniquesoft oferuje usługi w zakresie wytwarzania oraz wdrażania kompleksowych rozwiązań informatycznych dla firm. Dodatkowo świadczymy usługi outsourcingu IT jako podwykonawca na:- realizację/rozbudowę całości lub części systemu informatycznego (. Net: C#, VB, ASP, .. )- poprawę wydajności (performance) systemu ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań opartych o bazy danychSystemami, które wytwarzamy są:- serwisy / aplikacje internetowe lub intranetowe (nie wymagają instalacji, działają z poziomu przeglądarki internetowej)- aplikacje komputerowe (standardowe programy okienkowe)- aplikacje działające na urządzeniach typu PocketPC lub Smartphone w środowisku Windows Mobile- systemy korzystające z interfejsów SAP- systemy korporacyjne (jako połączenie wszystkich wyżej wymienionych)Zachęcamy Państwa do skorzystania z zapytania ofertowego. Nasza propozycja z uwagi na aktualny dynamiczny rozwój naszej firmy będzie na pewno korzystna.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • 'SAMSEL I SYN' STANISŁAW SAMSEL, MARIUSZ SAMSEL SPÓŁKA JAWNA »

  'SAMSEL I SYN' STANISŁAW SAMSEL, MARIUSZ SAMSEL SPÓŁKA JAWNA

  Jeśli poszukujecie Państwo wytwornego i przestronnego wnętrza, w którym chcielibyście zorganizować niezapomniane przyjęcie – KORONA HOTEL proponuje sale bankietowe: "Królewską" i "Bursztynową". Sala "Królewska" to połączenie nowoczesności, elegancji i niezwykle miłej atmosfery. Jest ona klimatyzowana i wyposażona tak, aby zaspokoić wszelkie oczekiwania naszych Gości. Zapewnia idealne warunki na uroczyste przyjęcia dla 200 osób. Sala "Bursztynowa" to bardziej kameralne lecz równie ekskluzywne wnętrze, odpowiednie na organizację mniejszych imprez takich jak komunie, chrzciny czy imieniny. W przerwie między tańcami zapraszamy również do pięknego zielonego ogrodu z fontanną i niezliczoną ilością kolorowych kwiatów. Zapewniamy, że każde spotkanie w gronie rodziny, przyjaciół, współpracowników czy kontrahentów zorganizowane w tak niezwykłym miejscu, na długo pozostanie w Państwa pamięci.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GRUPA OSB S.C. BOŻENA ZIOMEK I ADAM ZIOMEK »

  GRUPA OSB S.C. BOŻENA ZIOMEK I ADAM ZIOMEK

  Olsztyńska Szkoła Biznesu - Instytucja szkoleniowa - Olsztyn, Warszawa. Kursy i szkolenia biznesowe EFS dla firm, szkolenia dla administracji, projekty unijne, projekty EFS, szkolenia Olsztyn, szkolenia Warszawa, szkolenia Olsztyn, szkolenia warszawa, kursy olsztyn, kursy i szkolenia olsztyn, szkolenia biznesowe Olsztyn, kursy warszawa, szkolenia biznesowe warszawa, szkolenia dla firm Olsztyn, osb olsztyn, grupa osb, osb, szkolenia dla firm warszawa, osb, Olsztyńska Szkoła Biznesu, szkolenie obsługa klienta, bezpłatne kursy szkolenia

  Spis Firm - Data dodania: 08 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • UNIT4 BUSINESS SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  UNIT4 BUSINESS SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  TETA HR Center to spółka, która należy do UNIT4 TETA S. A. Zajmuje się świadczeniem usług outsourcingu w zakresie procesów kadrowo-płacowych, dzierżawą systemu kadrowo-płacowego Personal. NET oraz internetowej platformy samoobsługowej HRM. Dzięki wysokiej specjalizacji w obszarze wdrażania rozwiązań HR, dostępowi do nowoczesnych technologii i ścisłemu związkowi z producentem oprogramowania IT, TETA HR Center oferuje na korzystnych warunkach najwyższą jakość obsługi.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Lauren Peso Polska S.A. »

  Lauren Peso Polska S.A.

  Brak wydajności w przedsiębiorstwie może posiadać dużo przyczyn. Najczęstszą z nich jest schematyczne podejście do wykonywanej pracy. Skutecznym przepisem na to są szkolenia dla firm. Za sprawą ich nie tylko i wyłącznie podnoszone są zdolności zawodowe, ale także zostaje pobudzony jeszcze nie ujawniony potencjał danych osób. Chociaż nerwowe napięcie towarzyszy nam prawie każdego dnia, jest on groźny dla zrównoważonego funkcjonowania pracownika. Podczas stresu nie myśli się sensownie. Rezultaty jego dają się odczuć na zdrowiu, a także zmniejszają wydajność i efektywność pracownika. Sytuacji stresowych nie da się kompletnie wykluczyć. Na skutek uświadomienia stresu, a także uzyskaniu umiejętności prawidłowego zachowania podczas sytuacji stresowych, można zredukować ich wpływ na pracownika. Służą temu właśnie szkolenia z panowania nad stresem. Biegłość w negocjacjach jest przydatna w każdej dziedzinie codziennego życia. W pracy handlowca stała się niezastąpionym narzędziem. W następstwie budowania pozytywnych relacji z posiadanymi dostawcami wpływa na formę kontaktów zawieranych przez firmę. Kompetentny pracownik działu zaopatrzenia potrafi wykorzystać poprawne techniki negocjacyjne, zarządzać sytuacją jak również stanąć w obronie interesu firmy. Aby być pewnym swoich własnych zdolności powinno się sprawdzić się z instruktorami prowadzącymi szkolenia negocjacje biznesowe.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »