Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'animacja':

 • DOMINIK SKRZYPEK CITY GRAF »

  DOMINIK SKRZYPEK CITY GRAF

  Realizacja spotów reklamowych na telebimy led. Działamy na terenie całej polski. Nasza firma oferuje realizacje spotów reklamowych od prostych animowanych projektów po specjalistyczną obróbkę materiałów video. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Nasza praca realizowana jest w wyznaczonym terminie a także dostosowujemy się do potrzeb klienta. Zrealizowany spot reklamowy zapiszemy w formacie i rozdzielczości który życzy sobie klient. Współpracujemy z firmami mającymi telebimy dlatego wiemy jak efektywnie wykorzystać przestrzeń na ekranie.

  Spis Firm - Data dodania: 18 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "FIGLARNIA" GRZEGORZ MATUSZEK LESZEK ROGALA SPÓŁKA CYWILNA »

  "FIGLARNIA" GRZEGORZ MATUSZEK LESZEK ROGALA SPÓŁKA CYWILNA

  Zabawa w FIGLARNI to niczym nieskrępowana, wspaniała, pełna niespodzianek i niezapomnianych wrażeń przygoda dla Dzieci. „Figlarnia” jest Salą Zabaw dla Dzieci w wieku od 1 do 10 lat, czynną codziennie w godzinach od 10:00 do 20:00. W ofercie:- zabawa indywidualna - organizacja przyjęć urodzinowych- Klub Figlusia (pozostawienie Dziecka pod opieką)- diagnoza integracji sensorycznej- zajęcia wakacyjne- atrakcje dla grup zorganizowanych (uroczystości szkolne/przedszkolne, zabawy edukacyjne, swobodna zabawa)- imprezy okolicznościowe- imprezy dla firm (mikołajki, dzień dziecka itp. )W Figlarni Dzieci mogą korzystać z:- wielopoziomowego labiryntu, a w nim: wisząca ruchoma kładka, worki bokserskie, "maglownice", drabinki i liny do zjeżdżania, - zjeżdżalni rurowych - spiralnej i ukośnej, -zjeżdżalni dmuchanej (6 m wys. ) z dmuchanym torem przeszkód, - suchych basenów z piłeczkami, - specjalne miejsce dla Dzieci do 3 r. ż., z zabawkami dobranymi tak, by stymulowały one prawidłowy rozwój psychomotoryczny najmłodszych- autka, rowerki, bujaki- armatki pneumatyczne - automaty wrzutowe jak air-hockey, fliperDzieci bawiąc się podczas pobytu w FIGLARNI:- rozwijają sprawność i koordynację ruchową, - kształtują orientację w przestrzeni, pobudzają wyobraźnię, - uczą się współdziałania w grupie, starają się pokonywać słabości i budować swoją odwagę.

  Spis Firm - Data dodania: 27 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ARCHLOGIC SPÓŁKA CYWILNA POLITAŃSKI STOKSIK »

  ARCHLOGIC SPÓŁKA CYWILNA POLITAŃSKI STOKSIK

  Archlogic s. c. jest biurem architektonicznym działającym na wrocławskim rynku od 2007 roku. W naszej ofercie znajdą Państwo projekty budowlane oraz wykonawcze, koncepcje budynków, inwentaryzacje budowlane również powykonawcze. Wykonujemy również profesjonalne prezentacje multimedialne zawierające wizualizacje oraz animacje projektowanych obiektów. Współpracujemy z największymi firmami projektowymi i wykonawczymi na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju.

  Spis Firm - Data dodania: 09 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • POLICEALNA SZKOŁA POLIGRAFICZNA MULTIMEDIALNA I PROJEKTOWANIA REKLAM "PUBLISHING SCHOOL" »

  POLICEALNA SZKOŁA POLIGRAFICZNA MULTIMEDIALNA I PROJEKTOWANIA REKLAM "PUBLISHING SCHOOL"

  "Publishing School" istnieje od 1998 r. Utrzymuje bliskie i przyjazne kontakty ze środowiskiem poligraficznym, multimedialnym i reklamowym. Zapraszamy do Szkoły tych, którzy przygotowują się do podjęcia pracy w obszarze mediów oraz osoby już pracujące, pragnące podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Szkoła działa pod patronatem ATC Apple Poland SAD, współpracuje z ASP w Krakowie. Kierunki kształcenia: - poligraficzny - multimedialny, ze specjalnością grafik web designer - kreowanie kampanii reklamowych - grafika 3D i animacje komputerowe - publikacje elektroniczne Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym (sobota, niedziela). Nauka każdego zawodu jest bardzo intensywna i trwa rok (dominują zajęcia komputerowe na Mac). Wykładowcami są graficy z firm poligraficznych i agencji reklamowych. Zdobyte kwalifikacje są potwierdzone dwujęzycznym, polsko-angielskim dyplomem.

  Spis Firm - Data dodania: 23 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Rimage Paweł Nitupski »

  Rimage Paweł Nitupski

  Firma Rimage z siedzibą w Trójmieście zajmuje się szeroko pojętym projektowaniem graficznym. Specjalizujemy się w grafice 2D jak i 3D. Projektujemy loga jak i wizualizacje. W naszym gronie znajdują się osoby wybitnie uzdolnione dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Mamy możliwość kręcenia ujęć z powietrza przy pomocy drona. Rimage powstała z myślą o najbardziej wymagających klientach, dla których liczy się pomysłowość i kreatywność. Tworzymy projekty z pasją. Zapraszamy do kontaktu.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »