Katalog Firm

Strony związane z hasłem 'alkoholizm':

 • PRYWATNY OŚRODEK LECZENIA UZALEŻNIEŃ "PRZYSTANEK TRZEŹWOŚĆ"S.C. GRZEGORZ PAŁUCHA,MAŁGORZATA OCZKOWSKA »

  PRYWATNY OŚRODEK LECZENIA UZALEŻNIEŃ "PRZYSTANEK TRZEŹWOŚĆ"S.C. GRZEGORZ PAŁUCHA,MAŁGORZATA OCZKOWSKA

  Przedstawiamy super obniżkę cen na leczenie alkoholizmu. Przystanek Trzeźwość zaprasza do małopolski, nieopodal Krakowa wszystkie osoby które mają problemy z uzależnieniem. Pomagamy w skuteczny sposób i dyskretny - polecamy odtrucie, to znaczy odtruwanie organizmu, terapie uzależnień np alkoholizmu. Pomożemy uzależnionym oraz współuzależnionym. Zapraszamy wszystkich, których dotyka temat alkoholizmu oraz narkotyków. Mamy dobrą kadrę, wykwalifikowaną. Nasz ośrodek jest dobrze wyposażony, a żywność w przypadku terapii stacjonarnej dobre. Nie zastanawiaj się dłużej albowiem zdrowie jest tylko jedno i należy o niego troszczyć się. Zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 19 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIELSKIE TOWARZYSTWO TRZEŹWOŚCI »

  BIELSKIE TOWARZYSTWO TRZEŹWOŚCI

  Jesteśmy organizacją pożytku publicznego uprawnioną do otrzymywania 1% podatku. W naszych działaniach wspiera nas Urząd Miasta w Bielsku-Białej, Biskup Diecezji Bielsko-Żywieckiej oraz ludzie wielkiego serca. Naszą misją jest: 1. Krzewienie abstynencji w szczególności wśród młodzieży, rozwiązywanie problemów związanych z piciem alkoholu i używaniem innych środków zmieniających nastrój, łagodzenie społecznych skutków ich nadużywania. 2. Kształtowanie u swoich członków trwałych dążeń do powstrzymywania się od picia alkoholu, zażywania narkotyków, uwalniania się od innych form uzależnień oraz tworzenie warunków do życia i rozwoju w trzeźwości. 3. Pomoc osobom współuzależnionym w radzeniu sobie z problemami rodzinnymi, wynikającymi ze współuzależnienia. 4. Stworzenie warunków osobom uzależnionym do spędzania wolnego czasu w atmosferze trzeźwości; 5. Pomoc ofiarom i sprawcom przemocy; 6. Ochrona i promocja zdrowia; 7. Udzielanie informacji i pomocy w kwestii wyboru metod i sposobów leczenia, samokształcenia indywidualnego i grupowego w zakresie norm moralno-etycznych; 8. Propagowanie idei trzeźwości i zdrowego stylu życia; 9. Prowadzenie działalności integrującej członków stowarzyszenia poprzez aktywność kulturalną, rekreacyjną i towarzyską; 10. Profilaktyka zachowań dysfunkcyjnych zwłaszcza w odniesieniu do młodzieży; 11. Podejmowanie działań w kierunku zwiększenia dostępności terapii i pomocy psychologicznej; Wszystkim potrzebującym oferujemy szeroki wachlarz pomocy, m. in: 1. Warsztaty terapeutyczne z komunikacji małżeńskiej 2. Konsultacje indywidualne dla osób doznających i sprawców przemocy 3. Konsultacja psychologiczna 4. Spotkania psychoedukacyjne dla dzieci i młodzieży - 2 grupy wiekowe ( do 15 lat i powyżej 15 lat ) 5. Konsultacje indywidualne dla DDA W naszym Stowarzyszeniu przez cały tydzień odbywają się mitingi grup AA, AN, Al-anon i DDA Jesteśmy dla Was codziennie: - poniedziałek - piątek 10. 00-20. 00 - sobota - niedziela i święta 16. 00-20. 00

  Spis Firm - Data dodania: 24 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Terapii Uzależnień "DROGA DO DOMU" Sp. z o.o. »

  Ośrodek Terapii Uzależnień "DROGA DO DOMU" Sp. z o.o.

  Ośrodek „Droga Do Domu” powstał z potrzeby niesienia pomocy ludziom uzależnionym. Odkąd rozpoczęliśmy działalność zależy nam na tworzeniu przyjaznego miejsca, w którym osoby z problemami znajdą serdeczną i zawodową pomoc. Lata doświadczeń pokazują, że tylko w bezpiecznej atmosferze można zamknąć trudny rozdział swojego życia. Jako prywatna klinika pomagamy w walce z alkoholizmem, narkotykami, anoreksją, a ponadto prowadzimy terapie wyprowadzające z hazardu i uzależnienia od leków. Leczymy zarówno młodzież jak i dorosłych tworząc najlepsze warunki pobytu z całodobową opieką. Nasz ośrodek umiejscowiony jest w atrakcyjnej miejscowości Długołęka, oddalonej ok. 20 km od stolicy Dolnego Śląska. Zmiany jakich doświadczają nasi pacjenci są potwierdzeniem i motywacją do dalszej działalności.

  Spis Firm - Data dodania: 26 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MULTIHUNTER Alicja Kruczek »

  MULTIHUNTER Alicja Kruczek

  Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień NOVUM powstał z myślą o wszystkich tych, którzy chcą skutecznie ujarzmić nałogi takie, jak alkoholizm i inne. Zapraszamy na profesjonalne programy stacjonarne, w trakcie których zapewniamy detoksykację, pomoc lekarską i pielęgniarską, pomoc psychologiczną i psychoterapię i możliwość uczestnictwa w spotkaniach AA. Zapewniamy również dzienne programy terapeutyczne i pomoc doraźną. Wybierając nas, skutecznie pozbędziesz się nałogu.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Gutkowski Sławomir Tomasz-Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii-Gutkowski »

  Gutkowski Sławomir Tomasz-Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii-Gutkowski

  Specjalnością Ośrodka Hipnozy i Psychoterapii – Gutkowski jest oferowanie profesjonalnej pomocy psychologicznej. Gwarantujemy kompleksowe wsparcie osobom zmagającym się z wszelkiego typu zaburzeniami. Oferta obejmuje leczenie nerwic, lęków, nałogów, fobii, otyłości, zaburzeń odżywiania itd. Pomagamy osobom, które znalazły się w skomplikowanej sytuacji osobistej. Stosujemy wyjątkowo skuteczne formy terapii, dobierane indywidualnie do każdego pacjenta. Posługujemy się między innymi hipnozą, terapią poznawczo-behawioralną, terapią systemową. W zależności od rodzaju zdiagnozowanych dysfunkcji psychosomatycznych, oferujemy uczestnictwo w terapii indywidualnej lub grupowej.

  Spis Firm - Data dodania: 14 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »