Katalog Firm

"TOMI" TOMASZ WIŚNIEWSKI MASZYNY I URZĄDZENIA DLA PRZEMYSŁU

nasza firma współpracuje od 1999 roku z producentem armatury hydraulicznej i dysz wodnych PNR Italia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i specjalizujemy się w sprzedaży dysz, głowic myjących i atomizerów do wytwarzania mgły. Odwiedź stronę naszej firmy. Nasza oferta to wszelkiego typu dysze wodne. Posiadają one najszersze zastosowanie w niemal każdym rodzaju przemysłu. Głównie używa się ich do mycia, płukania, nawilżania i zraszania. Atomizery stosuje się w odpylniach, układach chłodzenia i filtracji przemysłowych spalin, w systemach nawilżania powietrza oraz klimatyzacji.

Szczegóły strony www.dysze-wodne.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.dysze-wodne.pl:

"TOMI" TOMASZ WIŚNIEWSKI MASZYNY I URZĄDZENIA DLA PRZEMYSŁU

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • P.P.H. "MARCO" S.C. MAREK SZCZEPANIAK, ŁUKASZ SZCZEPANIAK »

  P.P.H. "MARCO" S.C. MAREK SZCZEPANIAK, ŁUKASZ SZCZEPANIAK

  PEŁNA GAMA ŁOŻYSK OD MINIATUROWYCH DO WIELKOGABARYTOWYCH. OFERUJEMY ŁOŻYSKA KULKOWE, BARYŁKOWE, WALCOWE, IGIEŁKOWE, OPRAWY DO ŁOŻYSK, TULEJE DO ŁOŻYSK, KULKI I WAŁECZKI ŁOŻYSKOWE. Szczególnie polecamy uszczelnienia mechaniczne znanych światowych producentów. Nasza firma oprócz zaopatrzenia oferuje także Państwu wsparcie techniczne przez Naszych pracowników w zakresie: - specjalistyczna pomoc przy doborze odpowiedniego łożyska - techniczne wsparcie przy problemach w istniejących węzłach łożyskowych.

  Spis Firm - Data dodania: 27 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SZYCIE TOREB GOSPODARCZYCH, KAPCI DZIECIĘCYCH, KRAWIECTWO DOROTA ŻMIJEWSKA »

  SZYCIE TOREB GOSPODARCZYCH, KAPCI DZIECIĘCYCH, KRAWIECTWO DOROTA ŻMIJEWSKA

  Firma rozpoczęła swoją działalność w 1989 roku w Warszawie. Zajmuję się produkcją toreb gospodarczych, worków szkolnych, worków basenowych i pokrowców odzieżowych. Nadruk na w/w artykułach jest wykonany metodą sitodruku lub termotransferu. Na zamówienie istnieje możliwość umieszczenia logo firmy na w/w towarach. Współpracuje z takimi odbiorcami w całym kraju jak: sieci dyskontowe, hipermarkety, hurtownie oraz indywidualni odbiorcy - przedszkola, ośrodki sportu itp. Przy hurtowych zamówieniach towar dostarczany jest do odbiorcy w ciągu 3 dni na koszt firmy. Ponadto, przy dużych zakupach gotówkowych udzielany jest rabat.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "NARZĘDZIOMIS" »

  "NARZĘDZIOMIS"

  ZAJMUJEMY SIĘ: Kompleksowym zaopatrzeniem firm w narzędzia do obróbki skrawaniem. Zaopatrzeniem klientów indywidualnych. Obrotem zapasami magazynowymi. OFERUJEMY: wiertła do metalu, frezy, głowice frezarskie, narzynki, gwintowniki, płytki wieloostrzowe, noże tokarskie, narzędzia pomiarowe, uchwyty tokarskie, imadła, trzpienie, tuleje, rozwiertaki, pogłębiacze, piły, brzeszczoty, klucze, wkrętaki, szczypce, narzędzia niekatalogowe i specjalne, i wiele innych rodzajów narzędzi.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • APVACUUM Sp. z o.o. »

  APVACUUM Sp. z o.o.

  Zachęcamy wszystkich klientów instytucjonalnych, których interesują takie urządzenia jak spektrometry masowe, pompy próżniowe czy helowe wykrywacze nieszczelności, generalnie to wszystko co ma związek z technologiami próżniowymi, do bardzo dokładnego zapoznania się z ofertą firmy APVACUUM. Od lat jej twórcy i pracownicy zajmują się sprzedażą i serwisowaniem tego typu urządzeń, wykonywaniem usług na najwyższym poziomie.

  Spis Firm - Data dodania: 19 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRO-SEALS POLSKA JOANNA KUDŁA »

  PRO-SEALS POLSKA JOANNA KUDŁA

  Nasza działalność dotyczy doradztwa i zaopatrzenia przedsiębiorstw produkcyjnych w uszczelnienia techniczne. Oferta jaką dysponujemy, jest szeroka. Każdy klient traktowany jest przez nas w indywidualny sposób. Pozwala to na oferowanie szerokiej gamy produktów. Możemy zapewnić, że produkty te będą zgodne z potrzebami i wymaganiami. Ludzie, którzy u nas pracują to profesjonaliści. W razie wątpliwości, dowodem na to są nasi dotychczasowi klienci i zlecenia jakie mieliśmy przyjemność dla nich zrealizować.

  Spis Firm - Data dodania: 24 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »