Katalog Firm

"TOMI" TOMASZ WIŚNIEWSKI MASZYNY I URZĄDZENIA DLA PRZEMYSŁU

nasza firma współpracuje od 1999 roku z producentem armatury hydraulicznej i dysz wodnych PNR Italia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i specjalizujemy się w sprzedaży dysz, głowic myjących i atomizerów do wytwarzania mgły. Odwiedź stronę naszej firmy. Nasza oferta to wszelkiego typu dysze wodne. Posiadają one najszersze zastosowanie w niemal każdym rodzaju przemysłu. Głównie używa się ich do mycia, płukania, nawilżania i zraszania. Atomizery stosuje się w odpylniach, układach chłodzenia i filtracji przemysłowych spalin, w systemach nawilżania powietrza oraz klimatyzacji.

Szczegóły strony www.dysze-wodne.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.dysze-wodne.pl:

"TOMI" TOMASZ WIŚNIEWSKI MASZYNY I URZĄDZENIA DLA PRZEMYSŁU

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 9

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • BLASTECH S.C. »

  BLASTECH S.C.

  BLASTECH S. C. słynie z dostarczania innowacyjnych rozwiązań w zakresie przygotowania i obróbki powierzchni, w szczególności dla dużych gabarytowo elementów. Naszą fundamentalną wartością jest dążenie do doskonałości inżynieryjnej oraz stałego wdrażania innowacji. Od wielu lat naszej działalności na rynku, zdobyliśmy doświadczenie i wiedzę, która dziś pozwala nam na realizacje najbardziej wymagających i złożonych projektów.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • OLFOR MAREK ŁANGALIS »

  OLFOR MAREK ŁANGALIS

  Oferujemy elementy do nitowania i zgrzewania. Głównie nitonakrętki nierdzewne oraz nitonakrętki ocynkowane. Sprzedajemy również nity zrywalne nierdzewne i wyroby rysunkowe: śruby, nity rurkowe na zamówienie. Do naszych dostawców należą najlepsze firmy z Azji i Europy. Dzięki temu gwarantujemy atrakcyjne ceny i najlepszą jakość. Kontrolujemy nasze produkty na każdym etapie produkcji. Nasze produkty trafiają do firm z przemysłu AGD, elektromaszynowego i innych.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "NARZĘDZIOMIS" »

  "NARZĘDZIOMIS"

  ZAJMUJEMY SIĘ: Kompleksowym zaopatrzeniem firm w narzędzia do obróbki skrawaniem. Zaopatrzeniem klientów indywidualnych. Obrotem zapasami magazynowymi. OFERUJEMY: wiertła do metalu, frezy, głowice frezarskie, narzynki, gwintowniki, płytki wieloostrzowe, noże tokarskie, narzędzia pomiarowe, uchwyty tokarskie, imadła, trzpienie, tuleje, rozwiertaki, pogłębiacze, piły, brzeszczoty, klucze, wkrętaki, szczypce, narzędzia niekatalogowe i specjalne, i wiele innych rodzajów narzędzi.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • STALVED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  STALVED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Spółka z o. o. Stalved z Warszawy od 2009 roku zajmuje się dystrybucją armatury przemysłowej dla przemysłu chemicznego, petrochemicznego, hutniczego, papierniczego, gazowniczego, elektrowni i elektrociepłowni. W skład usług wchodzi również doradztwo i dobór techniczny, a także na życzenie klienta montaż i regeneracja armatury wysokoparametrowej. Ciągły rozwój pozwala na świadczenie usług na najwyższym światowym poziomie. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • APVACUUM Sp. z o.o. »

  APVACUUM Sp. z o.o.

  Zachęcamy wszystkich klientów instytucjonalnych, których interesują takie urządzenia jak spektrometry masowe, pompy próżniowe czy helowe wykrywacze nieszczelności, generalnie to wszystko co ma związek z technologiami próżniowymi, do bardzo dokładnego zapoznania się z ofertą firmy APVACUUM. Od lat jej twórcy i pracownicy zajmują się sprzedażą i serwisowaniem tego typu urządzeń, wykonywaniem usług na najwyższym poziomie.

  Spis Firm - Data dodania: 19 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »