Katalog Firm

PROMECH RYSZARD JURCZYŃSKI

Firma PROMECH jesteśmy ekspertami z bogatym doświadczeniem profesjonalnym w dziedzinie planowania specjalnych maszyn oraz systemów technologicznych. Wszystkie części realizujemy począwszy od specyfikacji technologicznej po gotowy produkt. Dzięki dużemu doświadczeniu możemy ustanowić optymalną cenę. Oferta: - automatyzacja dotychczasowych rozwiązań - projektowanie urządzeń specjalistycznych, przyrządów i procesów technologicznych - wykonawstwo z wdrożeniem - wykonawstwo specyfikacji również istniejącej w systemie CAD, CAD-3D - analizy dochodowości możliwych do stosowania podejść organizacyjnych - porady profesjonalne w zakresie używanych rozwiązań organizacyjnych, dokonanie oraz zastosowanie koniecznych zmian

Szczegóły strony www.pro-mech.com.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.pro-mech.com.pl:

PROMECH RYSZARD JURCZYŃSKI

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 18 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 98

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • PNC S.C. NATRYSKIWANIE CIEPLNE POWŁOK »

  PNC S.C. NATRYSKIWANIE CIEPLNE POWŁOK

  Regeneracja i uszlachetnianie części maszyn poprzez nakładanie powłok: - powłoki ceramiczne ( tlenek aluminium, tlenek chromu itp), - powłoki węglikowe (węglik wolframu, węglik chromu ), - powłoki metalowe (molibden, stale narzędziowe, kwasoodporne, brązy, mosiądze, miedź, stopy specjalne), zwiększające odporność na ścieranie, wysoką temperaturę i środowisko agresywneNaprawa nurników, wałków i tulei dławicowych pomp, Regeneracja tłoczysk i drągów tłokowych sprężarek, Naprawa powierzchni i czopów cylindrów i wałków drukarskich, Regeneracja falcklap, łapek, progów, Regeneracja zaworów kulowych itp

  Spis Firm - Data dodania: 15 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Gryf Strvedoring Sp. z o.o. »

  Gryf Strvedoring Sp. z o.o.

  Firma rozpoczęła swą działalność w 2002 roku świadcząc usługi przeładunku towarów masowych w porcie szczecińskim. Kolejnym etapem rozwoju było rozszerzenie działalności przeładunku o specjalizację w procesach pakowania towarów sypkich a w szczególności nawozów mineralnych granulowanych. Powiększający się wolumen obsługiwanych towarów spowodował prężny rozwój firmy poprzez zwiększenie powierzchni magazynowo-składowej, udoskonalanie parku maszynowego urządzeń przeładowczych i pakujących oraz świadczenie kompleksowych usług logistycznych. Ostatnią znaczącą inwestycją firmy był zakup i uruchomienie nowoczesnej linii pakującej produktów granulowanych w opakowania w zakresie 5 – 50 kg wraz z urządzeniem paletyzującym i streczującym.

  Spis Firm - Data dodania: 18 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PPHU "FEMI" SŁAWOMIR MIKOŁAJCZYK »

  PPHU "FEMI" SŁAWOMIR MIKOŁAJCZYK

  Każdy, kto decyduje się na otwarcie sklepu, bezspornie powinien pomyśleć o paru ważnych sprawach. Jednym z najważniejszych elementów jest wyposażenie sklepowe. Nie możemy zapominać, że specjalistyczne wyposażenie sklepów to mnóstwo elementów, bez których ciężko byłoby mieć swój sklepik. Tego typu regały są szalenie pomocne, bowiem można dzięki nimi zdecydowanie lepiej zawiadywać asortymentem, jak również towar jest lepiej widoczny dla konsumenta. W sklepie z odzieżą koniecznie powinny zostać umieszczone manekiny. Wszelkiego typu ubrania znacznie lepiej się prezentują na manekinach, a dodatkowo na wystawach sklepowych manekiny mogą pełnić rolę magnesu na klienta. Nie jest to drogi element wyposażeniowy sklepów, a tak dużo daje.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "MIMAL" ZENON FLUDRA »

  PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "MIMAL" ZENON FLUDRA

  Zapraszamy Państwa do poznania się z ofertą jaką przygotowało dla Państwa firma Mimal z Lęborka. Od 1993 roku specjalizujemy się w usługach połączonych z obróbką skrawaniem. Dodatkowo tworzymy lekkie maszyny oraz urządzenia dla budownictwa oraz brukarstwa. Tworzone przez nas urządzenia posiadają doskonałą jakość i serwis na okres gwarancji. Produkujemy: zagęszczarki, chwytaki podłużne, szalunki ślizgowe, młotki brukarskie, imaki brukarskie i piły do cięcia nawierzchni. Naszymi atutami jest solidna postać usług, sprawne realizowanie zamówień, okazyjne ceny, wykwalifikowana kadra oraz doradztwo wyśmienitych fachowców. Firma Mimal to również indywidualne podejście do każdego Klienta, zapewniające pełną uniwersalność i poszukiwanie optymalnych rozwiązań. Więcej szczegółów odnajdą Państwo na naszej stronie.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • JACEK HERSZFELD BIURO PROJEKTOWE PROJACK »

  JACEK HERSZFELD BIURO PROJEKTOWE PROJACK

  Szukasz firmy, jaka stworzy dla Ciebie projekty CAD/CAM? A może rozgląfasz się za działalnością w Krakowie proponującą takie usługi jak: obróbka CNC, sprawanie, frezowanie, projektowanie CAD/CAM, gięcie blach czy wycinanie laserowe? Wszystkie te usługi znajdziesz w firmie Projack w mieście Kraków. Do realizowania zleceń używamy najnowszych technologii i sprzętu. Nasz zespół jest bardzo doświadczony w swojej branży. Mowa tu zarówno o wiedzy praktycznej, jak i teoretycznej. Nie jesteś jeszcze zdecydowany? Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci w decyzji.

  Spis Firm - Data dodania: 30 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »