Katalog Firm

PRO-SEALS POLSKA JOANNA KUDŁA

Nasza działalność dotyczy doradztwa i zaopatrzenia przedsiębiorstw produkcyjnych w uszczelnienia techniczne. Oferta jaką dysponujemy, jest szeroka. Każdy klient traktowany jest przez nas w indywidualny sposób. Pozwala to na oferowanie szerokiej gamy produktów. Możemy zapewnić, że produkty te będą zgodne z potrzebami i wymaganiami. Ludzie, którzy u nas pracują to profesjonaliści. W razie wątpliwości, dowodem na to są nasi dotychczasowi klienci i zlecenia jakie mieliśmy przyjemność dla nich zrealizować.

Szczegóły strony proseals.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę proseals.pl:

PRO-SEALS POLSKA JOANNA KUDŁA

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 9

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • CHEMTECH KRZYSZTOF JANUSZKIEWICZ »

  CHEMTECH KRZYSZTOF JANUSZKIEWICZ

  ChemTech jest wysoce specjalistyczną firmą zajmującą się technikami separacji, filtracji procesowej cieczy i gazów oraz oczyszczania i rozdziału faz. Działając na rynku polskim i międzynarodowym od dwóch dekad ChemTech stał się uznanym dostawcą filtrów oraz technologii filtracyjnych dla wielu gałęzi przemysłu. Jesteśmy firmą niezależną, której celem działania jest zapewnienie kompleksowej obsługi przedsiębiorstw i firm. Wytwarzamy filtry świecowe, filtry workowe, obudowy filtracyjne, filtry przemysłowe, instalacje membranowe. Współpracujemy na zasadzie przedstawicielstw techniczno-handlowych z szeregiem firm polskich i zagranicznych. Posiadamy zaplecze projektowe i serwisowe. Możemy służyć pomocą w projektowaniu nowych stacji uzdatniania wody, optymalizacji istniejących układów przygotowania wody, w oparciu o filtry mechaniczne żwirowe i piaskowe, stacje i wymienniki jonitowe, systemy i układy katalitycznego odtleniania wód przeznaczonych do zasilania kotłów parowych wodą DEMI, instalacje membranowe odwróconej osmozy, nanofiltracji, ultrafiltracji, mikrofiltracji, elektrodejonizację. Dostarczamy instalacje przygotowania sprężonego powietrza i azotu (sprężarka, osuszczacz ziębniczy, osuszacz adsorpcyjny, filtr cząsteczkowy i koalescencyjny a także filtr sterylizujący, wytwornica/generator azotu typ PSA lub membranowy). W dziedzinie ochrony środowiska możemy zaoferować oczyszczanie ścieków pochodzących z procesów elektrochemicznej obróbki metali, odzysk metali z roztworów, zamykanie obiegów wodnych. Posiadamy szeroką gamę filtrów do galwanizerni. Oczyszczamy wody pitne ze związków baru, boru i arsenu.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "ARTIWORKS" WIESŁAW MAŁOLEPSZY »

  "ARTIWORKS" WIESŁAW MAŁOLEPSZY

  Specjalizujemy się w produkcji sit do maszyn rolniczych oraz perforacji blach. Nasza oferta opiera się na ponad 57 latach doświadczenia, rodzinnej tradycji oraz profesjonalnemu działaniu. Nasza firma powstała w roku 1955 i od tego czasu prężnie się rozwijała, poszerzała swoją ofertę, a także - zdobywała zaufanie i szacunek swoich klientów. Wszystkie produkty naszej firmy odznaczają się wysoką jakością oraz estetyką wykonania.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FORBOX MAGDALENA SMUŻEWSKA »

  FORBOX MAGDALENA SMUŻEWSKA

  Jesteśmy sklepem Forbex, który prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną towarów, takich jak uszczelki na krawędzie, osłony krawędzi, uszczelki samoprzylepne. Zapewniamy szybką i bezpieczną realizację zamówienia drogą internetową. Nasi fachowcy doradzą i wybiorą najlepsze rozwiązanie uszczelniające. Wystarczy, że napiszecie do nas e-mail lub wypełnicie formularz, a nasi pracownicy zatelefonują do Państwa.

  Spis Firm - Data dodania: 14 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • STALVED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  STALVED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Spółka z o. o. Stalved z Warszawy od 2009 roku zajmuje się dystrybucją armatury przemysłowej dla przemysłu chemicznego, petrochemicznego, hutniczego, papierniczego, gazowniczego, elektrowni i elektrociepłowni. W skład usług wchodzi również doradztwo i dobór techniczny, a także na życzenie klienta montaż i regeneracja armatury wysokoparametrowej. Ciągły rozwój pozwala na świadczenie usług na najwyższym światowym poziomie. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "KOBEKO - ELEMENTY NAPĘDU I TRANSPORTU" Sp. z o.o. »

  "KOBEKO - ELEMENTY NAPĘDU I TRANSPORTU" Sp. z o.o.

  Kobeko spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie zajmuje się dystrybucją wyrobów gumowych takich jak pasy klinowe, pasy zębate,, pasy płaskie, wielorowkowe, koła łańcuchowe, koła pasowe, łańcuchy, łożyska, taśmy transportujące, uszczelki, węże. Firma dzięki wieloletniemu doświadczeniu i bogatej ofercie produktów wielu polskich i zagranicznych producentów jest w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 30 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »