Katalog Firm

PRO-SEALS POLSKA JOANNA KUDŁA

Nasza działalność dotyczy doradztwa i zaopatrzenia przedsiębiorstw produkcyjnych w uszczelnienia techniczne. Oferta jaką dysponujemy, jest szeroka. Każdy klient traktowany jest przez nas w indywidualny sposób. Pozwala to na oferowanie szerokiej gamy produktów. Możemy zapewnić, że produkty te będą zgodne z potrzebami i wymaganiami. Ludzie, którzy u nas pracują to profesjonaliści. W razie wątpliwości, dowodem na to są nasi dotychczasowi klienci i zlecenia jakie mieliśmy przyjemność dla nich zrealizować.

Szczegóły strony proseals.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę proseals.pl:

PRO-SEALS POLSKA JOANNA KUDŁA

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 10

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dom Techniczny Grudnikowie Sp.J. »

  Dom Techniczny Grudnikowie Sp.J.

  Firma istnieje na rynku od 1990 roku. Od samego początku naszej działalności staraliśmy się promować przemysł rodzimy i taka politykę prowadzimy do dzisiaj. Nie ograniczamy się jednak tylko i wyłącznie do polskich firm ale stale poszerzamy naszą ofertę o produkty renomowanych firm zachodnich. Zaopatrujemy duże i małe firmy jak również indywidualnych klientów. Nasza oferta jest bardzo szeroka, obejmuje produkty firm krajowych i zagranicznych: -pneumatyka: narzędzia -artykuły ścierne: papiery i płótna -narzędzia skrawające: wiertła, gwintowniki i narzynki, frezy i pilniki obrotowe węglikowe. - piły do cięcia drewna, noże do strugarek, frezy do drewna. -elektronarzędzia; Bosch, Protool, Steinel, Einhell, DWT -narzędzia ręczne i warsztatowe -okucia budowlane -narzędzia pomiarowe: Niwelatory laserowe i optyczne, poziomice, miary, osprzęt geodezyjny -kola i zestawy kolowe -szczotki techniczne, wyciory kominowe, -przecinarki do glazury i płytek

  Spis Firm - Data dodania: 04 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BEATA RADZIKOWSKA FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWA "PATCAR" »

  BEATA RADZIKOWSKA FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWA "PATCAR"

  Firma Patcar powstała w 1992 roku i specjalizuje się w produkcji artykułów z tworzyw sztucznych. Zmienne zapotrzebowanie rynku i sugestie klientów wykształtowały kilka dziedzin które są główną bazą działalności. Należą do nich: pojemniki laboratoryjne oraz wyroby do diagnostyki laboratoryjnej, produkty do kolumn głośnikowych oraz usługi wytwarzania matryc, a także form do przetwórstwa tworzyw sztucznych.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Zakłady Maszyn Elektrycznych Wamel Sp. z o.o. »

  Zakłady Maszyn Elektrycznych Wamel Sp. z o.o.

  Zakłady Maszyn Elektrycznych Wamel produkują silniki elektryczne. Stanowi to główny element działalności firmy. Wamel ma w asortymencie silniki elektryczne prądu stałego takie jak szeregowe, komutatorowe prądu stałego, bezszczotkowe prądu stałego, serwomechanizmowe prądu stałego czy motoreduktory prądu stałego. Ponadto firma projektuje silniki elektryczne prądu zmiennego komutatorowe - 1-fazowe oraz uniwersalne. Jeśli podczas długofalowego eksploatacji przydarzy się awaria silnika też zajmiemy się serwisem w trakcie jak i po upłynięciu gwarancji. Wszystkie posiadane silniki elektryczne które posiadamy w asortymencie są nie tylko objęte gwarancją ale też oferujemy usługę przeprowadzenie remontu silnika elektrycznego.

  Spis Firm - Data dodania: 26 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "DEJA VU" JOLANTA WOŹNIAK »

  "DEJA VU" JOLANTA WOŹNIAK

  Jesteśmy przewodzącym wytwórcą folii Stretch w rolkach ręcznych, maszynowych oraz jumbo. Nasze towary można nabyć w kolorze czarnym, transparentnym, niebieskim. Mamy również rozmaite rozciągłości folii: standard, power i super power. towary naszej działalności osiągalne są niezależnie od miejsca zamieszkania naszych klientów, a w województwie wielkopolskim zakup zawozimy własnym przewozem. W sytuacji większych zamówień ceny negocjujemy indywidualnie, chociaż i tak nasza folia stretch jest szalenie tania. Kompetentna wiedza, pogodna obsługa i spore doświadczenie – to nasze identyfikatory. Ochoczo zapraszamy do kontaktu – gwarantujemy satysfakcjonującą współpracę, która bez wątpliwości nie będzie jednokrotna. W ofercie: W naszej ofercie znajdą Państwo folie strech: 1, 5 kg, 2 kg, 2, 5 kg, 3 kg. Oferujemy również mini rapy oraz folie pre-strech.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • STALVED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  STALVED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Spółka z o. o. Stalved z Warszawy od 2009 roku zajmuje się dystrybucją armatury przemysłowej dla przemysłu chemicznego, petrochemicznego, hutniczego, papierniczego, gazowniczego, elektrowni i elektrociepłowni. W skład usług wchodzi również doradztwo i dobór techniczny, a także na życzenie klienta montaż i regeneracja armatury wysokoparametrowej. Ciągły rozwój pozwala na świadczenie usług na najwyższym światowym poziomie. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »