Katalog Firm

PRO-SEALS POLSKA JOANNA KUDŁA

Nasza działalność dotyczy doradztwa i zaopatrzenia przedsiębiorstw produkcyjnych w uszczelnienia techniczne. Oferta jaką dysponujemy, jest szeroka. Każdy klient traktowany jest przez nas w indywidualny sposób. Pozwala to na oferowanie szerokiej gamy produktów. Możemy zapewnić, że produkty te będą zgodne z potrzebami i wymaganiami. Ludzie, którzy u nas pracują to profesjonaliści. W razie wątpliwości, dowodem na to są nasi dotychczasowi klienci i zlecenia jakie mieliśmy przyjemność dla nich zrealizować.

Szczegóły strony proseals.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę proseals.pl:

PRO-SEALS POLSKA JOANNA KUDŁA

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • SZYCIE TOREB GOSPODARCZYCH, KAPCI DZIECIĘCYCH, KRAWIECTWO DOROTA ŻMIJEWSKA »

  SZYCIE TOREB GOSPODARCZYCH, KAPCI DZIECIĘCYCH, KRAWIECTWO DOROTA ŻMIJEWSKA

  Firma rozpoczęła swoją działalność w 1989 roku w Warszawie. Zajmuję się produkcją toreb gospodarczych, worków szkolnych, worków basenowych i pokrowców odzieżowych. Nadruk na w/w artykułach jest wykonany metodą sitodruku lub termotransferu. Na zamówienie istnieje możliwość umieszczenia logo firmy na w/w towarach. Współpracuje z takimi odbiorcami w całym kraju jak: sieci dyskontowe, hipermarkety, hurtownie oraz indywidualni odbiorcy - przedszkola, ośrodki sportu itp. Przy hurtowych zamówieniach towar dostarczany jest do odbiorcy w ciągu 3 dni na koszt firmy. Ponadto, przy dużych zakupach gotówkowych udzielany jest rabat.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SOLID S.C. HANNA LITWINIUK, PAWEŁ ZAPENDOWSKI »

  SOLID S.C. HANNA LITWINIUK, PAWEŁ ZAPENDOWSKI

  Firma SOLID zajmuje się dystrybucją i sprzedażą wysokiej jakości narzędzi skrawających. Zaopatrujemy w narzędzia zarówno małe warsztaty jak i duże firmy produkcyjne, na terenie całej Polski. Nasza szeroka oferta obejmuje monolityczne frezy węglikowe, mini frezy, narzędzia składane do toczenia i frezowania, narzędzia do wiercenia i gwintowania, noże oscylacyjne oraz inne narzędzia specjalistyczne. Realizujemy także zamówienia na frezy i narzędzia specjalne. Ponadto zapewniamy naszym klientom pomoc w doborze narzędzi i konsultacje technologiczne.

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LEWACO BIURO PROJEKTÓW I WDROŻEŃ MAŃKOWSKI MAREK »

  LEWACO BIURO PROJEKTÓW I WDROŻEŃ MAŃKOWSKI MAREK

  Firma Lewaco jest producentem nie tylko osuszaczy powietrza ale i całych systemów osuszających. Naszą specjalnością są osuszacze adsorpcyjne. Stosowane przez nas rozwiązania dotyczące osuszania powietrza wykorzystywane są we wszystkich gałęziach przemysłu. W ofercie posiadamy osuszacze powietrza w wersji standardowej jak i energooszczędnej. Zapraszamy! Oferta: - osuszanie powietrza - osuszacz powietrza - kompletne systemy osuszające

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "KOBEKO - ELEMENTY NAPĘDU I TRANSPORTU" Sp. z o.o. »

  "KOBEKO - ELEMENTY NAPĘDU I TRANSPORTU" Sp. z o.o.

  Kobeko spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie zajmuje się dystrybucją wyrobów gumowych takich jak pasy klinowe, pasy zębate,, pasy płaskie, wielorowkowe, koła łańcuchowe, koła pasowe, łańcuchy, łożyska, taśmy transportujące, uszczelki, węże. Firma dzięki wieloletniemu doświadczeniu i bogatej ofercie produktów wielu polskich i zagranicznych producentów jest w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 30 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "TOMI" TOMASZ WIŚNIEWSKI MASZYNY I URZĄDZENIA DLA PRZEMYSŁU »

  "TOMI" TOMASZ WIŚNIEWSKI MASZYNY I URZĄDZENIA DLA PRZEMYSŁU

  nasza firma współpracuje od 1999 roku z producentem armatury hydraulicznej i dysz wodnych PNR Italia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i specjalizujemy się w sprzedaży dysz, głowic myjących i atomizerów do wytwarzania mgły. Odwiedź stronę naszej firmy. Nasza oferta to wszelkiego typu dysze wodne. Posiadają one najszersze zastosowanie w niemal każdym rodzaju przemysłu. Głównie używa się ich do mycia, płukania, nawilżania i zraszania. Atomizery stosuje się w odpylniach, układach chłodzenia i filtracji przemysłowych spalin, w systemach nawilżania powietrza oraz klimatyzacji.

  Spis Firm - Data dodania: 24 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »