Katalog Firm

PressMann Bartosz Grochowski

Wśród szerokiej oferty znajduje się wynajem/wypożyczanie sprężarek i kompresorów. Proponujemy sprężarki i kompresory mające różne moce i pojemności. Cena za dobę zależna jest od tego na jaki długi okres czasu klientowi potrzebny jest sprzęt oraz jaki będzie jego model. Realizacja transakcji najmu odbywa się natychmiast, pozwala to zachować ciągłość produkcji lub prac, które są wykonywane. Zarezerwowane urządzenie jest dostarczane pod wskazany miejsce albo dana osoba odbiera je w naszej siedzibie (na stronie znajduje się jej adres).

Szczegóły strony pressmann.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę pressmann.pl:

PressMann Bartosz Grochowski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 9

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • TECHNO-SERVICE S.A. »

  TECHNO-SERVICE S.A.

  Produkcja obwodów drukowanych, obwody aluminiowe - Zwod Techno Service - producent obwodów drukowanych PCB oferuje w atrakcyjnych cenach płytki drukowane, obwody drukowane, obwody dwustronne, obwody wielowarstwowe w bardzo dużych oraz mniejszych seriach. W ofercie także montaż elektroniczny. Zapraszamy Państwa - obwody aluminiowe, obwody drukowane PCB. Producenci obwodów drukowanych. Produkcja obwodów drukowanych, obwody aluminiowe - Zwod Techno Service - producent obwodów drukowanych PCB oferuje w atrakcyjnych cenach płytki drukowane, obwody drukowane, obwody dwustronne, obwody wielowarstwowe w bardzo dużych oraz mniejszych seriach. W ofercie także montaż elektroniczny. Zapraszamy Państwa - obwody aluminiowe, obwody drukowane PCB. Producenci obwodów drukowanych.

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • M & MR TRADING Sp. z o.o. »

  M & MR TRADING Sp. z o.o.

  Firma rozpoczęła swoją działalność w roku 1995. Obecnie w programie dostaw firmy znajduje się szeroki zakres produktów dla następujących branż: pojazdy użytkowe (amortyzatory i pochodne), pojazdy szynowe (elementy metalowo-gumowe), budownictwo- technika uszczelniająca (materiały wygłuszeniowe), przemysł (Węże przemysłowe, silniki elektryczne), przemysł górniczy (taśmy przenośnikowe). Specjalizujemy się w dostawach nietypowych wykonań w każdym zakresie produktowym przy zachowaniu najwyższej jakości.

  Spis Firm - Data dodania: 18 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FACHPOL Tomasz Obszański »

  FACHPOL Tomasz Obszański

  Należąca do Tomasza Obszańskiego firma Fachpol zajmuje się sprzedażą wysokiej klasy artykułów grzewczych oraz środków utrzymania czystości. Proponowany asortyment idealnie sprawdza się jako wyposażenie rozmaitych obiektów użyteczności publicznej. Za pośrednictwem e-sklepu kupisz funkcjonalne suszarki do rąk, które stanowią dobrą alternatywę dla zwykłych ręczników. W skład asortymentu wchodzą też przewody grzejne, regulatory temperatury oraz kurtyny powietrzne.

  Spis Firm - Data dodania: 14 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SILSENSE TECHNOLOGIES SPÓŁKA AKCYJNA »

  SILSENSE TECHNOLOGIES SPÓŁKA AKCYJNA

  Przedmiotem działalności firmy SilSense Technologies są innowacyjne technologie spełniające najwyższe kryteria i normy jakości, lokujące się w obszarach obejmujących zastosowania zarówno militarne, jak i cywilne. Proponowane innowacyjne rozwiązania powstały w oparciu o doświadczenie i współpracę z wiodącymi ośrodkami badawczo-rozwojowymi w kraju i za granicą. Zarówno urządzenia, jak i oprogramowanie znajdujące się w naszej ofercie są rozwiązaniami autorskimi. Naszą specjalnością jest integracja zaawansowanych systemów elektromechanicznych wraz z oprogramowaniem.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "FIRMA PRAIS ELŻBIETA PRAIS ANDRZEJ PRAIS" ELŻBIETA PRAIS »

  "FIRMA PRAIS ELŻBIETA PRAIS ANDRZEJ PRAIS" ELŻBIETA PRAIS

  Firma Ilumika z siedzibą w Poznaniu jest producentem paneli i ramek podświetlanych. Nasze produkty znajdują zastosowanie m. in. w branży reklamowej do podświetlania plakatów, banerów, witryn sklepowych. Stawiamy na nowoczesność i wysoką jakość wykonania. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia jesteśmy wstanie zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Oferujemy również grawerowanie laserem. Zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 19 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »