Katalog Firm

MGN SPÓŁKA JAWNA ROBERT MALAK, SEBASTIAN NAWROT

Automatyczna identyfikacja i produkowanie wyrobów eksploatacyjnych to zasadniczy filar działań firmy MGN, która mieści się we Wrocławiu oraz Wałczu. W skład wykonywanych przez kompetentnych ekspertów produktów wchodzą etykiety termotransferowe, kolorowe czy też kalki TTR. Przedsiębiorstwo dysponuje obszernym wyborem drukarek etykiet, weryfikatorów kodów kreskowych i systemów RFID. Proponuje serwis drukarek Zebra gk420.

Szczegóły strony www.mgn.com.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.mgn.com.pl:

MGN SPÓŁKA JAWNA ROBERT MALAK, SEBASTIAN NAWROT

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 22

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • PNC S.C. NATRYSKIWANIE CIEPLNE POWŁOK »

  PNC S.C. NATRYSKIWANIE CIEPLNE POWŁOK

  Regeneracja i uszlachetnianie części maszyn poprzez nakładanie powłok: - powłoki ceramiczne ( tlenek aluminium, tlenek chromu itp), - powłoki węglikowe (węglik wolframu, węglik chromu ), - powłoki metalowe (molibden, stale narzędziowe, kwasoodporne, brązy, mosiądze, miedź, stopy specjalne), zwiększające odporność na ścieranie, wysoką temperaturę i środowisko agresywneNaprawa nurników, wałków i tulei dławicowych pomp, Regeneracja tłoczysk i drągów tłokowych sprężarek, Naprawa powierzchni i czopów cylindrów i wałków drukarskich, Regeneracja falcklap, łapek, progów, Regeneracja zaworów kulowych itp

  Spis Firm - Data dodania: 15 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "ARGO CARD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  "ARGO CARD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Argo Card Sp. z o. o. to lider na polskim rynku w zakresie produkcji kart z plastiku oraz dostawy związanych z nimi usług. Gwarantujemy kompleksową obsługę obejmującą stworzenie projektu kart, ich produkcję i personalizację. Zajmujemy się też organizowaniem akcji mailingowych i outsourcingiem systemów CRM. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu. Posiadamy najnowocześniejszy park maszynowy pozwalający na szybką realizację zleceń. Produkujemy karty z biodegradowalnego tworzywa sztucznego.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PPHU "FEMI" SŁAWOMIR MIKOŁAJCZYK »

  PPHU "FEMI" SŁAWOMIR MIKOŁAJCZYK

  Każdy, kto decyduje się na otwarcie sklepu, bezspornie powinien pomyśleć o paru ważnych sprawach. Jednym z najważniejszych elementów jest wyposażenie sklepowe. Nie możemy zapominać, że specjalistyczne wyposażenie sklepów to mnóstwo elementów, bez których ciężko byłoby mieć swój sklepik. Tego typu regały są szalenie pomocne, bowiem można dzięki nimi zdecydowanie lepiej zawiadywać asortymentem, jak również towar jest lepiej widoczny dla konsumenta. W sklepie z odzieżą koniecznie powinny zostać umieszczone manekiny. Wszelkiego typu ubrania znacznie lepiej się prezentują na manekinach, a dodatkowo na wystawach sklepowych manekiny mogą pełnić rolę magnesu na klienta. Nie jest to drogi element wyposażeniowy sklepów, a tak dużo daje.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LARS Co Sp. z o.o. »

  LARS Co Sp. z o.o.

  Witamy. Od kilku lat specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze naszych partnerów. Począwszy od współpracy na etapie tworzenia projektu, opracowania prototypów, wdrożenia serii pilotażowej do produkcji, po kompleksowe dostawy podzespołów elektronicznych i obwodów drukowanych, montaż serii produkcyjnych zgodnie z ustalonym harmonogramem, na wysyłce przetestowanych pakietów i urządzeń finalnych kończąc. Zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Uszczelka Uszczelnienia Techniczne Maciej Buczyński s.c. »

  Uszczelka Uszczelnienia Techniczne Maciej Buczyński s.c.

  W naszej ofercie można znaleźć: • uszczelnienia statyczne: oringi, kołnierzowe..., • uszczelnienia ruchu obrotowego: simery, v-ringi, uszczelnienia mechaniczne pomp..., • uszczelnienia i elementy hydrauliki siłowej i pneumatyki: wargowe, zgarniacze, pakiety, węże, złącza..., • łożyska, zespoły i akcesoria łożyskowe, • pasy klinowe, napędowe, koła i akcesoria, • łańcuchy i akcesoria napędu, • węże: paliwowe, wodne, do powietrza, ogólnego stosowania..., • materiały uszczelniające: płyty, szczeliwa, sznury..., • chemię przemysłową: kleje, silikony, zmywacze, oleje, rozpuszczalniki..., • akcesoria warsztatowe: narzędzia ręczne, podkładki, zawleczki, sprężyny, zestawy..., • uszczelki armatury wodnej i kanalizacji, • wykonywanie uszczelnień oraz elementów wg zapotrzebowania metodą: Seal Jet, Water Jet, cięcia ploterem..., • realizację wyrobów z form wylewanych oraz wtryskowych: gumy, silikonu, tworzyw sztucznych..., • części i akcesoria do samochodów osobowych oraz motocykli.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2015 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »