Katalog Firm

LOOS CENTRUM Sp. z o.o.

Zdarzają się sytuacje wyjątkowe, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć, na przykład awaria kotłów. Nie trzeba jednak wstrzymywać produkcji na czas naprawy. Państwa firma może nadal pracować na pełnych obrotach, wystarczy tylko wypożyczyć urządzenia z LOOS CENTRUM. Oferta tej warszawskiej firmy jest wyjątkowo atrakcyjna dla klienta, który oprócz doskonałej jakości sprzętu otrzymuje gwarancję i pełny serwis.

Szczegóły strony www.wynajemkotlowni.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.wynajemkotlowni.pl:

LOOS CENTRUM Sp. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 50

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Stigo sp. z o.o. »

  Stigo sp. z o.o.

  Firma STIGO oferuje rozwiązania wspomagające pracę firm produkcyjno-usługowych. Naszym celem jest dostarczenie przedsiębiorstwom najwyższej jakości urządzeń oraz innowacyjnego oprogramowania. Profil naszej działalności oparty jest na sprzedaży przecinarek plazmowych: ręcznych i zmechanizowanych wraz z oprzyrządowaniem (www. pmax. pl). W naszej ofercie znajdą Państwo: przecinarki plazmowe ręczne, przecinarki plazmowe zmechanizowane z możliwością podłączenia pod sterowanie CNC, źródła plazmy typu MAX200, oryginalne części Hypertherm wraz z akcesoriami, dysze i elektrody, części eksploatacyjne Centricut dla innych producentów np. Kjellberg, ESAB, Kaliburn, Thermal Dynamics. Równolegle do tego prowadzimy wdrożenia specjalistycznego oprogramowania typu CAM, ERP, CFD. Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się specjalistyczne oprogramowania branżowe z zakresu: 1. SigmaNest program do generowania rozkładów na arkuszach blach, zarządzania magazynem arkuszy i odpadów, raportowania z przeprowadzonych prac / www. sigma-nest. pl 2. Plan-de-CAMpagne program wspomagający firmy produkcyjne w zakresie zarządzania produkcją, jej planowania i rozliczania. Program umożliwia na zarządzanie magazynem, rejestrowanie czasów pracy pracowników, tworzenie kalkulacji oraz planowanie obłożenia stanowisk pracy na wykresie Gantt`a w trybie SPT lub JIT / www. planowanieprodukcji. pl 3. PyroSim to graficzny interfejs użytkownika dla środowiska FDS. Pozwala na tworzenie trójwymiarowych modeli symulacyjnych rozwoju pożaru, oddymiania i wentylacji pomieszczeń / www. pyrosim. pl 4. Pathfinder to innowacyjny symulator ewakuacji i zachowania tłumu. Pozwala na wskazanie zagrożeń, tworzenie scenariuszy ewakuacji oraz wybór optymalnych rozwiązań bezpieczeństwa / www. pyrosim. pl Współpracujemy z cenionymi na rynku firmami, takimi jak Hypertherm Inc., Bemet International B. V., SigmaTEK Systems LLC czy Micro Application Packages Ltd. Zapraszamy do kontaktu! Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania! Zespół Stigo

  Spis Firm - Data dodania: 25 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • INN - THERM DAMIAN BRZOZOWIEC »

  INN - THERM DAMIAN BRZOZOWIEC

  Specjalnością firmy INN-THERM jest dystrybucja izolacyjnych materiałów wysokotemperaturowych do 2000 st C oraz wszelkich innowacyjnych rozwiązań izolacyjnych z zakresu wysokich i niskich temperatur. W naszej ofercie znajdziecie Państwo maty wysokotemepraturowe, płyty wysokotemepraturowe, otuliny rurociągów, kształtki wysokotemperaturowe; szamotowe, andaluzytowe, boksytowe, korundowe. Specjalizujemy sie w doborze innowacyjnych płaszczy ochronnych VCLAD na izolacje jako zamiennik dla folii alu, blach aluminiowych czy płaszczy PCV. Ponadto dostarczamy także wszelkie inne materiały izolacyjne jak aerożele, wełna mineralna, wełna szkalna, płyty poliuretanowe, kauczuk. Ofertę naszą ukierunkowujemy na wszelkie inwestycje przemysłowe w których liczy się niezawodność wykorzystanego materiału, terminowość dostaw oraz szybkość instalacji.

  Spis Firm - Data dodania: 27 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ "HYDROMECH" SPÓŁKA AKCYJNA »

  ZAKŁAD HYDRAULIKI SIŁOWEJ "HYDROMECH" SPÓŁKA AKCYJNA

  Pośród usług oferowanych przez naszą firmę znaleźć możecie Państwo na przykład usługi, które wiążą się z obróbką metali i innych tworzyw, obróbkę CNC oraz frezowanie. Hydromech zajmuje się także produkcją na zamówienie naszego Klienta elementów i modułów, konstruowaniem i produkcją urządzeń oraz konstrukcji stalowych: wymienione usługi wykonujemy opierając się o dokumentację techniczną naszych Klientów, a także na podstawie dokumentacji przygotowanej przez naszych inżynierów i projektantów, w zgodzie z zamówieniem Klientów.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNO WDROŻENIOWE ASTRAKLIMA KLIMATYZACJA WENTYLACJA OGRZEWANIE Katarzyna Kotulska »

  PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNO WDROŻENIOWE ASTRAKLIMA KLIMATYZACJA WENTYLACJA OGRZEWANIE Katarzyna Kotulska

  Nasza firma zajmuje się hydrauliką, instalacjami wodno-kanalizacyjnymi, kuchenkami gazowymi, kotłami grzewczymi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Współpracujemy z czołowymi producentami podzespołów z branży. Nasze umiejętności pozwalają sprostać najtrudniejszym wyzwaniom. Działamy na terenie Wrocławia i okolic. Kładziemy nacisk na wysoką jakość świadczonych usług. Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom klienta. Zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 23 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Grzegorz Wendołowski "AKOM" »

  Grzegorz Wendołowski "AKOM"

  Oferujemy Państwu kotły C. O. głównie od krajowych producentów, pompy głębinowe i wiele innych modeli, grzejniki – pokojowe, elektryczne lub łazienkowe, zasilanie awaryjne kotłów, technologie klimatyzacji oraz wentylacji. Doradzamy przy regulacji i eksploatacji wszystkich grup urządzeń w ofercie. Charakteryzujemy się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w sektorze klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania.

  Spis Firm - Data dodania: 23 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »